"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    З тими відкашлюючими в нас теж недавно були пригоди з рвотою невеликою. То казала лікар в жодному разі не давати їх після 4 дня, бо вночі буде дитини дуситисть через них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В моїх було, але в віці до року. То так як Кася пише: відкашляти не може, воно там скупчується, при тому трахеї постійно подразнені і хочеться "гупати". Гупає - далі слиз виробляється.
    Я не люблю відхаркуючих взагалі. Своїм не даю, в важчих випадках роблю дренажний і небулайзер, в рядових вірусках просто відпоюємося.
    Ти головне впевнися, що то не є ускладнення на фоні кашлюка. Ми то мали зі старшою. Єдиний раз обструкція була в моєї схильної до алергії дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Вже здали аналіз. Що брала в небулайзер при отаких кашлях і взагалі? Я небулайзера остерігалась бо лікарі призначали протилежні речі, але бачу що треба нам його точно

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не люблю радити такі речі, бо небулайзер теж не панацея. Моїй найменшій в 2 місяці на бронхіт без т-ри призначили фізрозчин і декасан, і лазолван, який я не давала. Класично починаю з боржомі чи просто фізрозчину, якщо тільки починається, але з горла, даю декасан. Лікарі люблять з порогу призначити разом з тим беродуал (сестрі малому в 3 місяці призначили з діагнозом "вірусний трахеїт". Логіки я не бачу в тому). Словом, треба про це питати лікаря, ще й коли малий алергічний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Багіра згідна . з вищенаписаним. ніби до 5 років, але то індивідуально
    + треби таки знати діагноз.
    нам одна мудра була призначила асс+лазолван. добре , що лор з яким ми радимося-пояснив, тепер я знаю , що не можна.
    за небулайзер : моя особиста думка - при нежитях -вірусках- горлі- ні до чого. тобто це верхні органи дихання
    мати варто -при проблемах дихальної системи ( нижні шляхи)- обструкціїї ( обов'язково мати), кашлюк, бронхіти (важка , хронічна форма ) , асма.
    що наливати ?-тільки лікаря питати. не експерементувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, в СИнево який то аналіз крові брати якщо я хочу побачити вірус це чи бактеріальне: клінічний аналіз автоматизований з формулою чи ще + ручна лейкоцитарна формула?
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Наскільки знаю - з формулою

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    пише, що його 2 дні роблять. щось довго...
    ось. котрий треба?( бо лікар нам класично АБ виписала без аналізів, хоч ми й питали чи треба. тому хочу незалежно здати)
    Клінічний аналіз крові (автоматизований з формулою + ручна лейкоформула) (Аналіз крові розгорнутий (ЗАК); Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ, ESR); Лейкоцитарна формула (ручний підрахунок)
    і
    Клінічний аналіз крові (автоматизований з формулою) (Аналіз крові розгорнутий (ЗАК); Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ, ESR))
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я чесно, не знаю. Завжди робили просто з формулою, чекали результату максимум 1 день, лікарю вистачало. Ну але я не знавець.



    Лікар роздивилася в малого стоматит(
    кашель їй не здався особливим

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    пишуть, що зараз два дні роблять... але здавали за останній місяць двічі, то приходив в день здачі після 18-19 години.
    в ручному підрахунку окремо обчислюють паличкоядерні нейтрофіли.
    на автоматизованій формулі просто вказують загальний % нейтрофілів.
    і якщо чесно, то завжди є розбіжності невеликі між автоматизованою формулою та ручною...
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2017 ---
    Ось як тут наприклад.. хоча коливання у показниках не суттєві. і майже завжди навіть без ручного підрахунку формули видно чи бактерія чи вірус.
    ще кілька років тому у сінево ніхто не робив ручного підрахунку формули. все робити тільки автоматизовано.
    хоча часто тільки задля кількості паличок робимо таки з ручним підрахунком.
    Безымянный.jpg
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я коли робила то завжди власне і був той ручний підрахунок. Казала з розгорнутою формулою і вуаля. Нині здали в 13.00, обіцяли або нині ввечері або вже завтра

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @Багіра, нам від алергічного кашлю, похідний скарлатини, прописали порошок з рецептурної аптеки, там діазолін в складі.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А не гормон якийсь ще часом?

    Аналіз показав підвищене шое 19 і моноцити 19, решта все в нормі
    П.с. так і нині бкв аналіз, з ручною формулою

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    В нас бував такий, при чому 1,5 місяці кожні 2 тижні. Казав алерголог що то алергічного походження. І в принципі алергени по крові можуть бути і в нормі, якщо прямого контакту з алергеном давно не було. Більше імуноглобулін Е був показовим. Тобі тре толкового алерголога-пульмонолога і сімейного.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Вроді без, десь маю пецепт, тре подивитися. Еофелін гормон?
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ні. бронхолітик
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    а що дають інгаляціі фізрозчином? і до речі багато людей іх навіть просто при насмарку для чогось роблять.
    моі недавно хворіли бронхітом, то без інгалятора не обійшлось , брали фізрозчин і бередуал бо треба було розширити бронхи( кашель був дикий і нічого не відкашлювалось).
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @zetta я наприклад теж не знаю.
    ймовірно розріджує слиз, щоб відкашлювати. тоді це актуально при сухому кашлі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. crissola

    crissola Well-Known Member

    Нам пояснили, що інгаляції фізрозчином розріджують слиз, добре зволожують. Мені малий при нежиті промити добре носика не дає, я роблю інгаляції фізрозчином , коли він спить. Але , щоб то стовідсотково супер помагає сказати не можу. От зараз ми захворіли, після щеплення , підхопили віруску. Збивали температуру два дні , капали носика, слухались два рази все було добре. Через вихідіні температури не було. Нічкою 37,5 . Повезла на огляд сказали, що є хрипи, бронхіт. Аналізи здали зранку , всі показники в нормі. Нам призначили антибіотик Фромілід , Лазолван , інгаляції Содабуфер+фізрозчин. Дівчата при добрих аналізах призначають антибіотики? Малий ослаблений після щеплення, а тут на маєш . Водночас переживаю, бо хворіємо вже 10 день. Може бути , що він підхопив нову віруску? І знову піднялась т-ра?
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    залежно який вік. моя хворіє вдруге і другий раз антибіотик йде, шкода але слизу стільки що ого. слідкували, пробували обійтись без але почало то все опускатися , тому отак.