"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. crissola

    crissola Well-Known Member

    Нам рік і два міс. , почалось з кашлю сильного і нежитю.
    @zetta вам антибіотик раз за разом призначили один і той же? Ск.днів?
    --- дописи об"єднано, 11 Травень 2017 ---
    Хто знає чи можна Лазолван після Амбробене? Ми робили ним інгалації пару днів. То ж та сама речовина амброксол, мене хвилює чи можна допустимо то давати дитині так довго? Ми ще кашляємо досить сильно.
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    різні антибіотики перший раз одразу бо і Т була, другий раз намагались витягнути без антибіотика але не вдалось і от знову п'ємо. по пять днів.
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @crissola, почитайте інструкцію. Там здається максимально 10 днів.
     
  4. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    У мене малу так вчора обсипало, схоже як у Вас на фото, але висип більше за площею, що Вам сказали в результаті? Я вчора так перелякалась, бо думала, що то на огірок алергія. Потім помітила, що схожий висип на ніжках, але в меншій мірі і у старшої, і в обох в анамнезі вірус з проявами кон"юктивіту два тижні тому. Знаю, що аденовірусна теж може давати висип. От зараз йдемо до лікаря...
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас була скарлатина, казали що аденовірус, і в карточці то записали, але в малої зараз клаптями шкіра з долонь і ступнів злізає. Тай сама шкіра як наждак була, поки не почало облазити.
     
  6. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Зрозуміло, дякую за відповідь! У нас схожа ситуація зі старшою була рівно рік тому, зрозуміли що була скарлатина тільки, коли почала облазити шкіра. Але зараз у обох схожий висип, правда у старшої вже майже нема... і скарлатина двічі ніби не буває, та і горло не боліло у них нічого такого не було...і язик не малиновий. Але що тут зрозумієш, ті хвороби зараз так змазано проходять... Побачимо, що лікар скаже.
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Племінниця від малої заразилась вдруге. Але хвороба протікала легше. Аналіз крові якраз показав, що то бактеріальне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    А в старшої теж була підозра на скарлатину вдруге через 3 міс. після першого разу. Трішки кінчик язика лікаря насторожив. Пили антибіотики. Хочеться вірити, що хоч втретє її не може бути! Завтра ще здамо аналіз крові.
     
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, порадьте. 2 тижні тому Володя (9міс) 3 дні мав температуру 39 і червоне горло. Зрідка покашлював через подразнення. Були і в педіатра і ЛОРа. Трохи давала папалор і тонзилотрен. 2 дні тому почався вологий кашель зранку і трошки вдень. В неділю вже більше. Сьогодні педіатр сказала що є трошки зміни в диханні, горло не червоне. Температури нема, є соплі глибоко. Вже думала дати антибіотики, але потім сказала до п'ятниці попити 2р в день амброксол, 3 р в день бронхо макс. Ну і носик промиваю. Знаю, що муколітики взагалі до 2-3р не призначають... бо збільшується мокротиння і дитина не зможе все відкашляти. Що то робити? 1р дала бронхо макс і сиджу як дурна з тими лікарями. Головне й у протоколі вроді пише щодо тих муколітиків... Чи то коли зміни в диханні то вже зачатки бронхіту?

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ні.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Зміни в диханні ще нічого не значать. Мої обоє від березня двічі мали сильний кашель і жорстке дихання. Я нічого не давала і все пройшло, на щастя. Останній раз (перед Паскою) мала температурила 5 днів +-38, малий без Т, і ще сильні соплі були, доця аж рвала слизом. Педіатр виписував амброксол, лоратадин, суху мікстуру і ще щось, я навіть не купувала, але я ходила тричі до лікаря "слухатися", після двох тижнів хвороби лікар вже сказав, що чисто все
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Мені трохи страшно... може щось одне давати? Лиш амброксол... колись Матвійко до року приймав його. Вона не казала про жорстке, а про зміни. А лікар в нас маломовна і важко щось витягнути з неї(((

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Почитайте Комаровського про кашель ще.
    Я теж старшій при першій хворобі і сиропи від кашлю і імуностимулятори, і решта що лікар виписував, а тепер маю якийсь внутрішній спокій, даю багато теплого пиття, промиваю носика соленою водичкою і все. А якщо страшно, то здайте аналізи
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Напевне завтра зак здамо... То якщо бронхіт то кров показує?

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В аналізах не розбираюсь, нам бронхіт вислуховували і на рентген відправляли, це була перша доціна хвороба, жах як страшно було. Але і при бронхіті можна обійтись без ліків, почитайте Комаровського
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Бронхіт вислуховують, при потребі - рентген

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    То тоді зак треба робити чи не показово?

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  19. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Надивилась і начиталась Комаровського. І от вичитала, що як не дуже чисто в легенях - прийом бронхо максу виправданий.. Так що зранку і в 16 год дала по 2.5мл амброксолу (на ніч не давала щоб не провокувати кашель) і після читання-навчання слухати дихання стетоскопом)))-булькання при кашлі і диханні - дала бронхомакс на ніч + ель цет. Боюсь погіршення бо тягнеться та віруска з 29 квітня. Напевне даватиму 3 р в день бронхомакс. Я вже не знаю як діяти... і запустити не хочу і даремно ліки давати не хочу...

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В нас теж якась хвороба. В мене "чесалося" горло дні чотири, я спихала то на неправильне дихання під час бігу. А вчора стало гірше і постійно десь між горлом і носом збирався слиз. В малої, швидше всього, те саме. Вчора їй той слиз не вдавалося відсмоктати аспіратором, але чути було, що є - такі похрюкування носом. А сьогодні вже весь день соплі течуть і, що найгірше для мене, вологий кашель. То наш перший такий кашель, то я не можу визначити, чи страшний. Але страшно те, що чую, відкашлюється, але їй рік і вона ще не виплюне слизу і не знаю, чи нормально відкашляє. До лікаря записалась на п'ятницю. По телефону не маю з ким порадитися. Що з нею робити? Йти в поліклініку, щоб послухали вже завтра? Температури нема, але кашель булькаючий. Носа промиваю, дала Амброксол, хоч вже не знаю, чи добре зробила.