"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та щось не дуже схоже. Висип ледь помітний але є потрохи спереду, ззаду, на стегнах. Фото спинки. Більше мені схоже на, щось алергічне, але відчого температура.[​IMG]
    І животик. Такіж плямки є на ступнях.
    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2017
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    І животик. не можу додати фото до попереднього повідомлення. Температури немає. [​IMG]

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Basyanya на краснуху схоже, по фото
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Basyanya в мого щось подібне восени було. і багато тут хто писав, що мав подібні симптоми. казала лікарка, шо типу якийсь такий вірус чи ротавірус. вже точно не пам"ятаю, тільки те шо висип був на кінцівках - дуже схожий симптом. я тим не заморочувалась. пройшло само. висип був легенький
    п.с. а щеплення ніякого не робили? бо ми якось тиждень перед тим БЦЖ кололи. мо то був якийсь зв"язок
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    та як раз на щеплення маємо йти через 2 тижні. а останнє було, ще ого-го коли.
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В малої схожий висип був недавно, теж підозрювала краснуху, але наш педіатр сказав, що від краснухи тіло було б червоне, ніби палає. Температура також була 37 і трошки. Сказав лікар, що швидше алергія, я здається тоді лоратадин давала, пройшло десь до двох тижнів
     
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Розеола має такий випуклий висип, переважна спочатку пару днів висока температура, потім висип ( у нас був на спині), такі бугорки, при висипі вже температура падає
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Однозначно зверніться до лікаря. То що є температура, то ознака, що організм бореться, головне взнати з чим.
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Були в лікаря. Сказала, якийсь вірус. Але, який саме не відомо. Температури немає. Будемо пити вітаміни)))

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    І в мого малого теж якийсь висип. Вже другий тиждень. Інших симптомів немає. Тільки на ніжках і трохи на бедрі вгорі. Десь чотири таких "острівця" висипки. Прищики різні - є дрібні, є пару більших. Спочатку був один осередок, то я не заморочувалась - думала може що з'їв чи від сонця. Зараз бачу стає того більше. Але в нас зараз активно почалась "дружба" з горщиком і малюк не завжди добігає і іноді запісюється. Відповідно то все по ногах тече. Він правда одразу на дивані і стягує то з себе, тобто шкіра не дуже довго в контакті з сечею. І ми одразу у ванну митись. Я от думаю чи може то бути така реакція на сечу чи часте миття(воду)? Бо малого наче то не турбує, він не звертає уваги на висип, коли одягнений. Хіба як помиємось і він голопопить на дивані, то дивиться на ноги, бачить той висип - чухає і каже, що його "пік-пік".
    Звичайно, що треба до лікаря. Але в нас така безтолкова терапевт. навіть не думаю до неї йти. Може хто знає толкового дерматолога?
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Сек, дерматолог на Коновальця. Краще подзвонити і записатися, правда там запис мало не на два тижні вперед, але якщо прийти під кінець прийому і попроситися, то вона, зазвичай, не відмовляє.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І в нас якийсь висип. Правда, лиш третій день. На спині між лопатками таке чимале червонувате коло. І спереду по животі і грудях поодинокі червонувате прищики. Температури нема і не турбує взагалі.
     
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У мене в малоі в дитинстві також всякі висипи були, дерматол в поліклініці завжди казав, що то від води-мила. Хотила на замарстинівську, там є також якась дерматологічна поліклініка, вони беруть мазок з тих висипань і десь за години кажуть результат, переважно то якісь дерматити, прописують таку мазюку, яку в них можна купити. Нам допомогло. В мазюці є цинк.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, і я з тими висипами. В малого є трохи на личку червоні плямки, трошки на спинці і животику, зараз поспав, дивлюся ще трошки підсипало. Тем нема. Може бути вітрянка? Чи вітрянка це спочатку темп, а потім висип?
     
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У вітрянці темпи може й не бути, але там такі прищі, а не червоні плями. Температура при вітрянці цде паралельно з висипом.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Таки вітрянка, повилазили ті пухирці і темп трохи піднялася. Вислала фотку лікаиці, підтвердила. Сказала сидіти вдома, душ, зеленка. Я щось з того всього не уточнила скільки сидіти вдома. Дівчата, скільки? І ще маю питання. Темп йде по наростаючій чи як? Скільки днів зазвичай? Якщо сьогодні не висока, то завтра вже рости не буде чи як?
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @KAPUCHINKA Злата мала один вечір температуру , малий три ночі. Вдома сидіти здається 7 днів після останнього прища. Злата дуже чухалась , то давала ще протиалергічне
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    та написали в картці ГРВІ
     
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @KAPUCHINKA добре атоксил підсушує. Можна купити готовий гель у стіку. І герпевіром теж мазюкала елементи. Кожні 4 години чергувала.
    Дитина заразна ще 5 днів від останнього висипу. Тому як хто... Малого сипало 5 днів, а мене тільки 3. То я на 9 день вже вийшла "в люди". Загалом, якщо дозволяє стані можливост (без контракту з іншими дітьми), то гуляти не забороняють категорично.
    В нас температура була 3 дні до 38.5. Збиралась нормально і то тільки 1 раз на добу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ну загалом нам виписали: противірусне, вітамін С, протиалергічне, цинковий лосьйон. Найгірше, те, що малеча сьогодні стала вся обсипана, личко, попка, ножки. Ніби від ліків мало б ставати легше. А дитина стає схожа на огірок.