"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Поцарапала і вкусила
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ідіть до лікаря краще. Хіба киця ваша домашня і ви впевнені в ній. Але я б все одно пішла до лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Після обіду з явилися мінімальні соплі, але мені здається, що є набряк в носі, бо не дуже чисте дихання. Вдень т була 37.3_37.5. На вечір 37.6.
    Спостерігаю далі.
    Дівчата, а як ви ставитесь до синупрет у дітям, в краплях ?
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я особисто ніяк нежить не лікую. крім зволоження фізрозчином і витягування соплів аспіратором. маю на увазі неускладнений варіант. в мене останні рази малий так і хворів - соплі і темп. нічо, виздоровлював нормально і без ускладнень. треба дати можливість організму самому справитись
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Ну то скоріш за все у Вас просто застуда. Синупрет колись давала старшій - ефекту нуль, гроші на вітер.
     
  6. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Звітуюсь щодо укусів тварин. Були в лікаря. Казав показати кицю ветеринару, якщо ветеринар підтвердить, що здорова, то підстав хвилюватись нема, а якщо ж щеплення у кота, то й до ветеринара не треба. В інших випадках - щеплення.
     
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Даю полокати стоматидином, якщо не вміє полокати, то на ватну паличку і помазати виразки
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата, в кого в малявок був стоматит, з рота ваняло? В РОми ясна напухли і червоні, мажу Ромі рот синькою. пшикаю тантум верде, що ще можна? полокати він не буде..
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА при стоматиті є неприємний запах. Нам найкраще допомагав стоматофіт А на язвочки і орасепт в горлечко.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    підкажіть, будь ласка, що можна грудній дитині від високої Т-ри? заболіла наша ляля( вперше. маю нурофен, в запасі свічки Анальдім, але їх пишуть можна з 1 року. чи можна половинку свічки поставити? або підкажіть які свічки помічні грудним діткам. дякую
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    нурофен або ефералган
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Є дитячі свічки в відповідному дозуванні по кілограмах... і нурофен, і ефералган. Я би не комбінувала з половинками..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Бавився малюк сьогодні в пісочниці з дитиною. Вже як та дитина йшла, я побачила висипи в неї на тілі. Спочатку не було видно, бо була кофтина, а потім, як зняли, маля стояло так, що мені не було видно. Скажіть мені, що то за висип може бути...Два-три прищі на обличчі і по пару прищиків на обох руках, зверху замазані таким чимось як рожевий маркер(ну то так образно). Прищі досить крупні. Що це і чи то вже "безпечний" період хвороби, чи можна заразитись?
     
  14. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Dominika як на мене вітрянка, ну або комар вкусив.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    комар точно ні. Там дуже чітко було видно прищ, я б навіть сказала пухирець більше...Такий, що наче вже тріснув і на тому місці легенька ранка лишилась. Цікаво чи то вже незаразний період.
     
  16. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Dominika краще зараз перехворіти ніж в старшому віці, або в осінньо-зимовий період, щоб у дитинки встиг ще імунітет відновитись. У малої як було пару прищиків на початку, то я навіть не підозрювала вітрянку і водила в садочок. Думаю таких багато. Так що не переживайте, зараз багато хворих на неї :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дівчата і я до вас , вже призабула трохи як то я боролася з першими симптомами. Відразу кажу що завтра іду до лікаря, але зараз питаю щоб швидше зреагувати. Малечі 10 місяців, От сьогодні почала підкашвати, видно що горло її болить, бо коли кашляє то видно що її болить, ще тепер на вечір почали сопельки текти. Щоб то їй дати ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    носик промивати і багато теплого пиття .
     
  19. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Та вона в мене п'є тільки цицю. Пиття якщо і є, то пару ложечок.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це ж супер! Пропонуйте просто частіше... ідеально тепле і ідеально -лікувальне пиття.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2