"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

1. Gajka

Gajka Well-Known Member

Спала. Не знаю. В садок ходить більше місяця. Хіба що сьогодні потепліло...
    --- дописи об"єднано, 11 Вересень 2017 ---
    Немає. Є соплі і кашель з четверга десь. П'є фарингосепт, аброл і кларитин.

2. sherry

sherry Well-Known Member

@Gajka можливо тоді алергія на препарати, висип на шиї в складках є характерний для алергічної реакції.

3. бетменша

бетменша Well-Known Member

@Gajka а не чухає? може справді алергія. В мене колись таке було, то висип, пам"ятаю, дуже сильно свербів на шиї. Також висипало біля очей, вуха, трохи руки. Одним словом чутливі ділянки. Менті тоді правда алергена не виявили, але лікар сказав, що на алергію схоже

4. Gajka

Gajka Well-Known Member

Навіть не знаю.
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2017 ---
    Ніби ні. Я ще ввечері давала лікарства. Трохи всю ніч скиглить.
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2017 ---
    Зранку поодиноке таке на лиці є.

5. Gajka

Gajka Well-Known Member

Дівчата, таки поставили нам сьогодні коксаки. Хоча температури немає. Садок заборонили до вівторка. Лікуємся. Дитина активна. Апетит хороший. Лише цей висип і соплі.

6. marianast

marianast Well-Known Member

@Gajka, а є на стопах знизу висип?

7. Gajka

Gajka Well-Known Member

майже ні

• Подобається Подобається x 1
  8. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Дівчата порадьте. Маємо ентеровірус (ще не підтвердили, завтра будуть аналізи). Температури вже нема, була 2,5 дні 37-38 і пару раз стрибала вище до 39. Після температури почався розлад травлення (понос). Лікар дивився горло - трошки червоне. Дитина капризна, турбує животик. Лікування призначили: від поносу порошок, а от стосовно горла - капати ніс. От останнє мені трохи дивно. Я звичайно розумію, що до горла ніяк не доберешся (9 місяців дитині), але каплі до носа в мене викликають більше сумнівів. Може сольовим розчином капати? І чи взагалі капати? Температури вже нема... Провітрюємо/зволожуємо/гуляємо.

9. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

@Happy Fiancee я би промивала сольовим розчином...і багато теплого пиття...якщо циця, то взагалі супер.

10. Happy Fiancee

@nibysh та тільки циця. Від прикорму відмовилася...
    Але щойно побачила висипку... Знов завтра тягнути дитину до лікаря... то вже може щось інше... Виглядає як розеола...

11. Havronia

Havronia Well-Known Member

Вірусні інфекції можуть давати висипку після спадання температури. Від " трошки червоного" горла дійсно найкраще - циця, а призначення капати ніс краще було уточнити в лікаря, бо краплі бувають різні.

12. Happy Fiancee

@Havronia каплі виписали конкретні, але зараз вже не можу подивитися , які саме. Може то не просто судинозвужуючі... почитаю завтра інструкцію...