"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нам при затяжному нежиті (більше 10-14 днів) добре допомагає протаргол (такі коричневі краплі зі сріблом, роблять в рецептурних аптеках, але рецепт не треба :) )
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В обидвох соплі вже другий тиждень, то рідкі, то густі зелені. Коли рідкі нічого не роблю, коли густі - капаю носоль.

    Десь читала, що сучасна медицина їх не толерує, здається, заборонені в усьому світі
    Отут 100% погоджуюсь
     
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Мені лор ще швидше казала, що їх застосовувати коли дуже тече-лиє з носа, а в нас сьогодні вже все загусло (((
    Я так боюсь шприцом, щоб не засвоїли впорскнути, капаю з бутилочки від нео марісу фізрозчин.
    --- дописи об"єднано, 28 Вересень 2017 ---
    Я мама-садист. Зловила, скрутила закапала. Витягнула. А що дєлать? :sad:
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я вже так йому ліки насилу дала. брикався так. що ліки попали в друге горло. захлиснувся. посинів. перестав дихати. спасали. тому з тим обережно тепер..
    пс. а те промивання помагає? що промиваєш. що не промиваєш соплі течуть..
    в мене паралельно з ним соплі.. шмаркаю. шмаркаю. а вони течуть.. я краплями не користуюсь..
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    помагає, ще добре від затяжних соплів олійний хлорофіліпт, промастити в носі ватною паличкою, крайній варіант інгаляції з декасаном, але то вже + горло, хриплість і т.д.
     
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, мали 2 дні соплі, а нині вже захрипла дуже мала і відкашлює ті соплі. трохи промиваю. як лікувати горло? (4 роки)
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я від горла даю половинку септифрилу смоктати або бризкаю хлорофіліптом масляним (якщо не маєте алергії на евкаліпт!)
    У нас щось незрозуміле... Горло вчора почало боліти, Т38,5, сьогодні горло страшнюче і з якимось червоними маленькими плямочками, ще й якийсь висип по тілу і на обличчі. Думала спочатку що впрів вночі, але ті прищики на обличчі стають якісь рельєфніші :sad:
    Чекаємо лікаря з поліклініки бо я вже поначитувалася - скарлатина? кір?
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2017
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    коксакі ще мож бути.. скарлатина- то шия обпухає. в брата так було. пригадую..
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2017 ---
    тантум верде. малий сам собі пшикає) а він до ліків..
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну з тими лікарями... Називається "що знала, то й довідалася" :sad:
    "То, напевно, алергічний висип, ну може вірусне щось бо так зараз ні ні що не схоже... З хворими не контактували? Ну почекайте до вечора, може, щось ясно буде... дайте лоратадин і для горла щось. Як не пройде - дайте антибіотик такий-то" :girl_devil:
    Мої питання чи часом то не схоже на кір чи скарлатину чи ще щось просто проігнорувала... Горло малого запухше, повний рот слини, висип на самих щоках став яскравішим і шершавішим. І шо дєлать? піти завтра в медіс аналізи здати чи що, щоб хоч знати чи вірус, чи бактерія? Бо з тих всіх "висипних" лише скарлатину антибіотиком лікують, решта мала би сама пройти. Ну і кір-краснуха в нас, наче, прививка була...
    Більше всього мене "тішить", що "цей дощ надовго" кажись - що б там не було з варіантів, але ближчих 2 тижні карантин? :sad:
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я б звернулась ще до якогось лікаря..
    пс. в нас так лікар з поліклініки не побачила стоматит- я кажу до неї. мож то стоматит- прищики он- а вона де- я не бачу- пальцем їй тикнула- а вона- ну мож і стоматит і виписала антибіотик. .. а від стоматиту антибіотики нізя.. мож гірш бути..
     
  12. sherry

    sherry Well-Known Member

    яка шия, шия - то свинка. Скарлатина то як раз горло і висипання
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2017 ---
    краще додому викликати чого з хворою дитиною кудись ходити або інших заражати.

    Можете почекати, що буде далі. Якщо горло гірше то все одно буде антибіотик. А скарлатину нам не хотіли ставити, бо картина змазана.
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    точно. дякую сплутала
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, якась біда до малого вчепилася, а що то таке поки через брак симптомів не розумію. Почав хворіти нині зранку. Симптоми: висока температура (до 39,9), яка ненадовго збивається (нині мусила тричі збивати); сонливість (двічі вдень спав), головний біль; відсутність апетиту; озноб; біль у м'язах. Одним словом, дитина цілий день лежить пляцком, короткі покращення після збиття Т-ри. На горло не скаржиться, але виглядає ніби червоним. Нежитю, кашлю нема. Якийсь вірус? Бентежить той факт т-ри, яка постійно росте (ще ні разу не мали такого, що цілий день збиваємо Т). Знову малий заснув, зовсім обезсилений. А мене чекає безсонна нічка поряд з його ліжком ((( в когось останнім часом було щось подібне?
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    По ходу не грип, а ангіна. Принаймі, так сказала дільнича і виписала АБ. Але якщо то ангіна, то таки дуже дивно, що нині зранку в дитини температура нормалізувалася (вдень була 36,9), горло не болить його і нині він як нова копійка - скаче, бавиться і вже нормально їсть. Для мене поняття ангіни - то Т-ра 3 дні, горло болить, ну і зле кілька днів.
    По телефону проконсультувалася ще з ЛОРом із Охмадиту (на прийом не попадем до неї раніше пн, бо її не буде), то вона сказала, що якщо стан дитини покращився і якщо далі не буде температури, то може це щось на подобі стоматиту, чи ангіни з тим ухилом (толком не зрозуміла). В такому разі попробувати обійтися без АБ, порадила кожну годину полоскати розчином солі, соди і йоду, також кожну годину льодяники Тантум Верде і мастити Хлорофіліптом. Мабуть, буду дивитися по стану дитини, якщо почуватиметься нормально, то спробуємо без АБ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Наш квест-розгадайка, що з малим продовжується. На 4-ий день хвороби у малого появилася висипка на кистях (більше ніде нема). Додаю фото. Т-ри нема, самопочуття хороше, лиш горло червоне (але він на нього не жаліється) і теж якісь маленькі прищики на нижній губі з вивороту і у ротовій порожнині.
    Тепер поговоріть зі мною про вірус Коксакі? бо висипка на долонях, то таки дуже дивний симптом. І куди нині із цим їхати, щоб підтвердили чи спростували мої здогадки? я вже розгублена(((
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Gloria Tempus та нікуди з тим не треба йти. То просто назва така екзотична)) Лікування як при всіх ін. вірусах: симптоматичне і багато пиття. Висипка дитині не заважає вроді. У нас таке було мин. року. Пройшло само, абсолютно нічим не лікувала. В поліклініці глянули на руки, сказали, шо то ентеровірус. Я сама по висипці біля рота і на руках зробила висновок про Коксакі. В горлі вроді не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    @бетменша але ж то дитина певний період заразна. Скільки до дітей не можна пускати? Це ж дільнична довідку у садок буде давати, якщо то заразне.
    Я просто ще за наше горло переживаю, хоч не болить його, але картина герпетичної ангіни (таке є в симптомах до Коксакі). А якщо в інфекційну поїхати, то не покладуть? Просто щоб оглянули і відпустили додому.
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    та, то заразне. скільки не знаю, бо ми ше не в садку, тому то неактуально було.
    за то не підкажу, бо в малого якось то все було слабовиражено (хз, може й не коксакі), то я не парилась. Знаю, шо то прищики вартує антисептиками обробляти, щоб не було інфікування. В горлі в тому числі. А покласти ніби не мають права, якщо писати відмову. Але хз як то в інфекційній
     
    • Корисно Корисно x 1