"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо дитина проситься, я би йшла
    В слінгу носила надвір і з Т39-40
     
  2. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Не знаю де написати: порадьте хорошу медсестру, щоб вколола легко маленьку дитину внутрішньом'язево. Бажано Сихів
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Свою для дитини можу порекомендувати, але ми в другому кінці міста.
     
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В Чорнобильській
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Жельов чи Козак?
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я за Козак. Були в нього рази 4, дуже сподобалось.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Думаю без різниці. Ми в Козака були. До Жельова, ніби, складніше потрапити, а Козак в Параскеви приймає, принаймні приймав раніше.
    А взагалі коли я в знайомого лікаря з Чорнобильської питала до кого з узистів можна йти, то він мені їх обох назвав, так що вибирайте хто вам по часу буде зручніше та й усе.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, з'явилась в малого висипка, думала, від памперса, бо спочатку тільки на дупці і до колін, а сьогодні вже по всіх ножках і на спині трохи. Темп, соплів нема, вчора покакав рідше, марудний, але лізе кутній зуб. Що це може бути? Вірус чи алергія? [​IMG][​IMG]
     
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Маю підозру на глисти чи іншу гадость в дитини 2-ох років. Що робити? Як з цим боротись?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Melian здавати аналізи для початку. Якщо підтвердиться то тут є ціла тема про глисти.
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Які саме підозри маєте?

    По темі, кілька ночей поспіль чую неприємний запах з ротика в малого (тільки вночі). Сьогодні ще й вдень відчувала. Запах ідентифікувати складно, ацетоном вроді не чути. Вчора по відчуттях, малий мав трошки підвищену Т (не міряла). Сьогодні 37,5-38,2. Апетит нормальний, інших симптомів немає, активний загалом.
    Лікар заочно прописана пробіотики. Але чи сильно вони допоможуть, маю сумніви.
    Здати аналізи на мою думку, напевне доцільніше. Сечу і кров? Чи щось одне?
     
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Якась бека знову ходить. Минулого четверга моя мала вирвала сніданок, цілий день все Ок. На вечір піднялася температура 38.3. П’ятниця темп. 38.2-37.9 жодних симптомів. Субота, Неділя, понеділок як нічо не бувало. У вівторок поносила і з’явився кашель. Час від часу з’являються соплі. Аналіз крові показав віруску.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ви ацетон по запаху навряд ідентифікуєте . Треба тест. Запах з ротика часто буває при ларингіті і фарингітах. В вас температура, можливо щось починається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    100%. Мій в четвер двічі вирвав, в п‘ятницю зранку по разу пропоносив і вирвав. Температура 37, на вечір 38,5. І все, на ранок все ок. Вчора теж був нежить. Сьогодні все норм, здорова дитина.
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вночі збили Т, бо малий дуже погано переносив, трусився, хоч то не була Т вище 38,5.
    Зранку вже і Т нема і почувається на вигляд набагато краще.
    Тепер не знаю здавати аналізи чи ні.
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дивіться до понеділка. Ви вже сьогодні не здасьте ніде, напевно
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В нас ротавірус, вже 4 день хвороби, і щось не стає легше, температури вже немає, але дитина в'яла.
    Лікар мені казала поменше годувати грудьми, що це може ускладнити перебіг хвороби, і десь так воно і виглядає, бо перші дні годувала грудьми менше, то і поносив менше, а зараз практично висить на грудях ну і какає весь час. Вже не знаю що йому давати.
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Навпаки гв потрібне, скоріше виведеться та бяка. Я б ще сорбент давала і регідрон.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    даємо і те і інше
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    можна дати мезим чи креон... а можна заварити шкірку почищеного курячого шлунка.. це ферменти.. в нас ротавірус був рівнотиждень. з суботи по суботу. какав рідким поки не дала мезим.. все. що давала їсти виходило з водичкою.нічого не засвоювалось. шкірка курячого шлунка це той самий фермент.. почитайте, що таке мезим
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2017
    • Креативно Креативно x 1