"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ГВ потрібне, але якщо сильні рвотні позиви, то треба обмежити час на грудях, бо організм дуже виснажується і обезводнюється
    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2017 ---
    подзвонили з садка, в малого побачили гнійні корки в горлі..
    якщо чесно в шоці, бо не було жодних ознак хвороби
    і тепер не знаю, їх промивати потрібно чи хай організм сам справляється?
    то ще такий малий вік, дуже шкода
    я мала гнійні корки після гнійного тонзиліту (вагітною, антибіотики не пила), вимучилася тим станом простуди довгим
    і тепер їх решулярно промивати, горло часто болить, зараз таке вже слабке
    тепер не знаю чого чекати, невже і малий тепер постійно буде западати на горло як і я?(((
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2017
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    на щастя рвоти вже давно немає.
    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2017 ---
    дякую, гляну, щось не думала що дітям таке можна давати. Щойно глянула, в інструкції пише дітям від 3 років можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    РОмі було 2.1 .. лікар прописала 1\3 таблетки. я давала 1\4. мезим для того, щоб їжа травилась .. бо він поїв рис з морквою і відразу покакав рисом з морквою неперетравленим.. то був ужос.. 7-8 раз в день. Ще давала йому порошок білої глини. фасований по 2 г. купляла в інфекційній.
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2017
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    аналог - креон призначають мало не з року, в 2 точно
    але його важко пити, бо то тверді крупинки, навіть змішуючи з їжею - діти дуже плюються
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ще тут напишу. Отже, дитина 13 років, часто пісяє. Все. Більше скарг нема. Здавала аналіз сечі в Синево 20 жовтня, виявлено нітрити, бактерії і еритроцити 10. Пропили фурамаг-25 по 2 таблетки в день 5 днів, зловили побічку - спазми м"язів долонь. Фурамаг відмінили, п"ємо від спазмів магнікум, є покращення, але сиджу в шоці і прошу Бога, аби все минулося безслідно.
    Перездавали сечу вчора там же. Виявили: загальний аналіз сечі - лейкоцити 100, білок 0,25; ручна мікроскопія осаду - лейкоцити 10-20 в полі зору, кристали оксалату кальцію і аморфні урати. Нітритів і бактерій немає. Але. Дитина попісяла у стерильний контейнер... а потім подумала, що тієї сечі буде замало... і через деякий час попісяла туди знову ж. Отже, здали дві різні порції сечі в одном флаконє. Цирк на дроті. Мені не сказала, аж я після отримання аналізу запідозрила, що сеча така собі мутнувата, перепитала, і вона зізналася. Але чи такий факт може спричинити оті всі зміни в аналізі? Загальний стан не змінився, не температурить, нічого не болить...
    І вчора ж робили узд нирок і сечового міхура в Жельова - абсолютно все в нормі. Якби там було якесь запалення, то на узд воно б проявилося?
     
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Мезим - це порошок підшлункових залоз свиней, а не шлунку. Підшлункова залоза виробляє ферменти для травлення, а не шлунок.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я вчора Вам писала у темі про розшифрування аналізів. Продублюю.

    Яська Березнева, а правил здачі сечі доня дотримувалась? Тобто підмитись перед здачею сечі? Я розумію, що то ще дівчинка недоросла, але може якісь виділення попали разом з сечею, що і дало такий результат.
    А те що вона допісяла після першої порції, то не мало би вплинути на наявність білка. Бо нирки або погано працюють і пропускають білок, або ж - ні. Допісювання не дасть такої картини.
    І ще, а аналіз крові не призначав Вам лікар здати? Бо ж по суті, як є запальний процес в організмі, у даному випадку в сечовивідній системі, то і кров мала би то показати.


    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    то потрібно брати не курячий шлунок сам. а оту шкірку жовту і гірку. там теж є ферменти.. ну і домашнє то має бути..
    короч це рецепт мого дитинства.
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Де? Я не побачила...
    Вона і тоді, і тоді не підмивалася, але результати абсолютно різні. Ось що мене дивує...
    І якщо там щось з нирками, то мало б показати узд. А узд абсолютно нормальне.
    Ні.
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    То певно народний рецепт :)
    З медичної точки зору ферменти для травлення виробляє підшлункова.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Підмивання перед збором сечі обов'язкова умова!
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Певно треба третій раз здати :)

    УЗД мало би показати проблему, якщо вона є.


    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я так і зроблю)
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну та) нам помогало) трьом)
    ну я просто поділилась. тим,хто проти таблеток підійде)
    а хто за таблетки- є мезим чи креон)
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Не завжди. В нас вже 8 років проблеми з нирками, а УЗД ідеальне (((. І таке буває.
    Я б радила найперше правильно зібрати сечу і завести в лікарню.
    А далі до уролога.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Яська Березнева не здавайте в Сінево, багато скарг на них, мені вже двоє лікарів казали там не здавати. Підіть в поліклініку, дайте пару гривень лаборанту і вам нормально зроблять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. magic

    magic Well-Known Member

    Гм.. А ми на цьому тижні теж у Сінево здавали сечу малого, результат повністю добрий, без жодних відхилень.. - то нам теж не варто довіряти цим результатам..? Щось я аж задумалася..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ми у п"ятницю ходили до нефролога Худик. То вона ледве глянула на ті аналізи з Синево і так мені з багатозначними натяками, підморгуваннями і киваннями головою казала не йти більше в Синево, а здати у звичайній поліклініці аналіз сечі, а на ті гроші краще дитині яблук купити. Ну бо справді, самопочуття дитини абсолютно не змінилося, а аналізи - таке враження, що зовсім різні люди здавали, настільки відрізняються.
    Я, мабуть, завтра так і зроблю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та я не знаю. Просто кажу те, що мені казали.
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В малого котрий день якийсь шлунковий вірус. Без темп. Перший день блював, потім більш-менш добре було, сьогодні всю ніч проносило його, ну і зараз далі те саме. Вода+неперетравлені шматочки їжі. Почувається добре, грається, настрій норм. Даємо Смекту. П'є багато солодкого чаю і компоту з сушки. З'їв 5 ложок рису на воді. Все...І так виглядає, що більше нічого в нього не запхаю. Що скажете - не зашкодить дитині, якщо він нічого сьогодні не їстиме? Зовсім...Чи що таке можна ще дати? Легенький суп не даватиму, бо вчора давала, то весь вийшов кусками.