"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    при всяких таких штуках голод, кажуть, якраз є добрий і помічний. Тим більше, якщо дитина сама не хоче. Головне поїти багато і солодким
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То добре, але треба поповнити запаси мікроелементів. Тому ще можна подавати препарати типу регідрону, біогаї, хумана електроліт і т.д.
    Не зашкодить, можете йому сухариків кубиками в духовці насушити чи бубликів дати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    якраз маю пакетик))) А як його приготувати і давати? Бо в неті щось не можу норм. інструкцію знайти.
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас так було.. давала мезим. одну четверту таблетки
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Dominika пакет на 250 гр теплої води. В інструкції пише на давати більше нічого, бо вона і так смачна. Мої діти так не п’ють, тому бовтаю на компот чи чай
    Мені вона не смачна також, противна якась
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а як пити - одразу все чи розтягнути в часі?
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Як вам смакує. Я точно не знаю, але майже впевнена, що то не має значення. Будь яке пиття краще засвоюється коли пити повільно і малими ковтками)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @Dominika я свого не годувала (крім ГВ) коли в нас сходах бека була. Багато пив води, сушки, захотів, то сухарі були, жував.
    На наступний день апетит мав добрячий, давала все пісне і легке для травлення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    а Вони приймають без направлення? Хочу малій зробити нейросонографію.
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ми в Параскеви були, там до Козака просто записатися треба. А коли були перший раз, то посилалися на лікаря, який нам його порадив, той лікар так і сказав, сказати, що то від нього, черга там велика була, ми чекали щось більше години, не дуже він хотів нас брати, але нам реально треба було кілька хвилин виділити, тому і взяв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Наш малий другу добу має т-ру 39,1-39,5....((
    Має ангіну та стоматит...афти в горлі та ротику. Були в лора,прописав Орасепт, мазь Кверцитину, полоскання ромашкою,Нурофен...друга доба гарячки...дитина замучена...мало їсть,і що найгірше черз болючі афти і пити не дуже хоче, а при гарячці то недобре...я вже подумую про антибіотик....
    і ще соьогодні тричі рідко випорожнився...( що можна дати ще дитині,щоб покращити трошки стан?
     
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Якщо ангіна стоматитна або її ще герпесною називають, то антибіотик не потрібен. Потрібен, якщо ангіна гнійна. Темперутуру збивайте, стоматит мажте чимось (стоматидин, стоматифіт), якщо може полокати, то часто полокайте, можете не їсти, але нехай пє хоча б потрошки. Якщо вже вилізли всі афти, то температура має спасти.
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В Роми схоже було. Антибіотик зробить гірше. Я мазала синькою. За три дні стало краще
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Лор казав що стоматитна. АБ не призначив. Але друга доба, а жене 39,5 що 3-5 годин...мені щось лячно вже робиться, що то ще маю зробити дитині - не знаю. Пити почав нормально ніби
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2017 ---
    @ГаЛоЧкА мажу Кверцитиновою маззю поки.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В нас була темпа 5 днів.. якщо надумаєте синьку.то на водній основі.є в аптеках з рецептурним відділом. На сихові така є біля базару на іскрі. Одужуйте.
     
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Ще ті випорожнення рідкі бентежать...це буває в даній ситуації? Чи то вже щось нове? о_О
    ...я посивію...:facepalm:
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2017 ---
    @ГаЛоЧкА спасибі...)
     
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Рідкі випорожнення від високої температури. Висока температура при ангіні завжди, у нас при гнійній також так було навіть на фоні антибіотиків, кожні 3 годині піднімалась, у старшої на другу чи то третю добу прийому антибіотиків було 40,5, я також чуть не посивіла, збивайте різними ліками, панадол, потім нурофен, дивіться по дитині, при збитій температурі мої себе почували нормально, три дні взагалі нічого не їли, бо горло боліло, полокайте якнайчастіше горло, з температурою ще потерпіть, принаймі 3 повних дні можете не переживати. Дивіться чи не вилізе якийсь гнійник, бо в нас вилазило десь на 3-4 день, спочатку навіть не було видно, що то гнійна ангіна, лиш висока температура і сильно боліло горло. До речі потім і стоматит виліз, але може то на фоні антибіотиків.
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2017 ---
    Якщо б виліз гнійник, то антибіотик обовязково, температура зразу навіть на антибіотику не спаде, бо йде сильна інтоксикація організму, почитайте собі ще в неті по різні типи ангін і дивіться часто в горло, як там що
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Ripka ми були в лора, то казав що то вірусна стоматитна ангіна (малий почав ходити до садочку, буває в нього таке що любить всякі речі до рота пхати - чи то іграшки, чи що до рук попаде.......думаю, могло і це посприяти хворобі ). Як власне відрізнити чи тре антибіотик чи ні? В роті багато афт і в горлі.
    Нині ніч спав спокійно, лиш щранку піднялась т-ра, ставлю свічки нурофену. Плаче інколи що животик болить....думаю газики ще турбують. Дитина ще не вміє полоскати горло, і багато ліків випльовує. Вдається лиш помастити афти маззю і запшикати спреєм горло. В проміжках між високою температурою малий активний і хоче їсти....завтра ще повеземо до лікаря, або привеземо його додому, бо в нас в лікарні всюди таблички, що карантин з приводу кору. Не хочу дитину ще тим "щастям" заразити не дай Боже...
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2017 ---
    Це не може бути вірус такий? - стоматит/ангіна + гарячка + животик турбує періодично?...:girl_sad:
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2017
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Якщо ви впевнені, що то стоматитна ангіна, то все робите правильно, антибіотиків не треба, часто мазюкайте ті афти всяким різним. Живіт може бути від високої температури плюс жаропонижаючих (у моїх так завжди на високій температурі). Якщо без температури він активний, не переживайте, до лікаря можете не спішитись
     
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Та як можу бути впевнена....довіряю лікарю нашому, інших варіантів нема...
    А якшо дати приміром нині чи завтра АБ самостійно, чи з консультації по телефону - таке мені не подобається, боюсь щоб ще більше проблем з животиком не було...

    Дякую всім за поради❤