"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    А для чого антибіотик, тим більше температури нема. Більшість отитів можна лікувати без антибіотиків, антибіотик треба, якщо гнійний отит, але він йде з температурою. У вас може туботит? Це коли просто запалення від насмарку без гною, лікується без антибіотиків. Носа капаєте, вухо капаєте, багато п‘єте.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Але я так розумію, що лор дивився і вважає за доцільне антибіотик? Ми ж самі те вухо не бачимо... Тим більше, якщо почали антибіотики, то не добре переривати раніше курс, бо якщо все ж бактеріальне, то "недобиті" мікроорганізми виробляють резистентність. В нас були часті отити десь з 3 до 5 років, самолікуванням не займалися, то в деяких випадках, якщо "зловили" швидко і почали лікування, то могло справді бути без антибіотиків, але це завжди вирішував лор. Були проблемні аденоїди, в 5 їх мусили видалити, бо вже починалося погіршення слуху. Про отити гарно розказує Комаровський, переказувати то довго і невдячна справа, але в нашого лікаря десь такий підхід і був. Правильно писали вище, судинозвужувальні краплі потрібні, і гарно правильно розписали, як капати. І ще, для себе і для дітей вже старше 5 років я використовую вушні краплі "Полі декса" , вони з дексаметазоном, але через вуха і через очі (слово Комаровського) ні антибіотики, ні інше майже не всмоктується в кров, так от, якщо вухо починає турбувати, і я зразу не відтягуючи капаю, обходиться без антибіотиків. Але нам призначав лікар і вже у старшому віці, це не рекомендація Вам ні в якому разі, просто власний досвід.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У нас також були дуже часто отити, завжди ходили до лікаря, антибіотики пили десь разів з 4, отитів мали більше 10. Всі отити були з температурою, тому я так здивувалась, що бе з температури. Було у мене часто, що дитина скаржилась на вухо і не було температури - першим чином я капала отіпакс або щось подібне, в ніс риназолін чи також якісь інші судинозвужуючі, багато пили, носа видували. Якщо на наступний день не було температури, то до лікаря не йшли, капали поки боліло і ще десь один день для профілактики. Найчастіше в випадках без температури більше одного дня вухо не боліло.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Маємо направлення на рентген в охматдит, напишіть де і коли там іти і чи потрібно ще щось?
     
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дівчатка, оскільки я мама без досвіду, потребую поради. Нам 1,5 місяці, ходили на плановий огляд до невролога. Діагноз гіпер збудливість (є незначне тремтіння підборіддя і часте махання руками). Виписали седативну мікстуру і ванну з коренем валеріани та м’яти. Думаю чи варто дитині давати ту мікстуру??? Ванночки думаю не зашкодять. Як на мене, то моя доця досить спокійна, вночі спить, через день теж 2-3 рази, є правда те махання ручками, як диригент, але не часто. Не хочеться просто зайвий раз давати якісь препарати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Mavpysuk згадала, в мене в дитини також було
    Нічого не робила і не давала. Все минулось. Але ванночки точно не зашкодять, думаю.
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Розслабся). Як на мене, то у всіх так. У нас теж тремтить час від часу підборіддя. Невропатолог сказала, що то у такому віці нормально. А цьому невропатологу я довіряю, хлопців своїх теж до неі водила. Теж було оте тремтіння, нічого не робила, все у них в порядку.
    За руки взагалі смішно). Хіба є діти, які ними не махають? Ну крім запеленаних. Моя теж махає. Ніколи не думала, що то якась проблема.
    А за ванночки скажу так - сої старші діти були алергічні, що навчило мене дуже обережно ставитись до різних трав. Тому я в травах не купаю, боюсь реакцій. Ну і якщо чесно, не дуде вірю в іх дію у ванночці. Ну але то таке моє.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ми як були то в невропатолога був такий ж список роздрукований. і вона схоже всім підряд діткам давала його)
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Mavpysuk махання руками - то швидше за все рефлекс Моро. Цікаво, шо таку природню річ збираються лікувати)) В нас все оте перелічене було, ше й тремор ноги. Трохи були ускладення на родах. Ніц не робили, в невропатолога не були) І ви до отого більше не ходить. Бігме боже, він якийсь дивний, шоб отакі речі лікувати))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дякую дівчата за оперативні відповіді! Заспокоїли мене.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    В малої тремтіло ше й як, руками махала, ногами махала)) тремор був, невролог сказала шо перейде само, і ванночки з заспокійливим теж прописала, але то скоріше для мами, щоб дихала парами і не нервувалась. були троха тяжкі пологи.
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчатка, хто давав діткам Zentel від глистів (аскариди)???
    Скільки?
    Нам педіатр каже аж 5 + 1
    А я раніше чула, що можна 3 + 1
     
  13. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Боюся спитати чи то не поліклініка на Мазепи?. Наша медсестра, ще моя мала тільки народилася, казала до нашого невропатолога не ходіть, бо виписує мікстури з бромом...Ходили на Орлика.
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Слово в слово як в нас з малюком в 4 міс. було. Не давала ніяких ліків і в спец мятно-валеріанних ванночках не купала, ромашка з народження і інколи чебрець.
    Руками, як мені здається, махають всі малявочки, хтось інтенсивніше, хтось менше. Мій син дуже розмахував ними, коли щось нове відбувалось або коли я чи чоловік досить гамірно бавились з ним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Mavpysuk сходіть ще до когось, але до того, що точно знаєте, що добрий.
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ви часом не на Римлянина в поліклініці були? В сина точно така ситуація була, а ще не дуже хотів коні пасти. Мікстуру, правда, не приписували, але ванночки з якоюсь травою, вроді пустирник, і ще з МОРСЬКОЮ СІЛЛЮ (для 2 місячної дитини) і направлення на масаж. То мені треба було зимою в грип теліпатись 2 тижні в поліклініку. Коротше, в якомусь зіллі трохи купала, масаж найпримітивніший робила сама (якась книжка така кольорова іноземного автора про догляд за немовлятами була в мене в тимчасовому користуванні, то там були прості прийоми гігієнічного масажу). За місяць прийшли, оглянула, спитала, чи на масаж ходили, то я сказала, що ходити було не зручно, і ми домовилися за масажистку додому приватно. Малий коні пас вже нормально, борідка не тряслася і на ніжки спирався, як тримати за руки вертикально. " А бачите, я Вам казала! Масаж поміг!". Я вже мовчу лиш би дали нам спокій. Вже її все задовільняло. Я думаю, мамин масажик нікому не шкодить, а ті всі симптоми має час від часу кожен другий малюк, і то прояви незрілої нервової системи, з часом у більшості то проходить само собою. Не нервуйтеся головне, бо неспокійний стан передається дитинці, ванночки не пошкодять, а з мікстурою я би почекала. І робіть масажики ггг. :girl_curtsey:
     
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
  19. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата порадьте мені щось. Дитина відвідує садок, часто хворіє, після минулої хвороби і лікарні купила небулайзер. До цього ще ним не користувалися, тому не знаю чим можна подихати. У дитини нежить і сухий непродуктивний кашель. Вже дихали фізрозчином, але якогось покращення чи зволоження кашлю не відбулося. Що ще можна? Боржомі? Декасан?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @model fantazii, небулайзер то не панацея від всіх видів кашлю чи застуди. Проконсультуйтесь в лікаря і користуйтесь небулайзером якщо до нього справді є покази. Кашель буває дуже різний, тому самолікуванням я б не займалась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1