"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

1. Ripka

Ripka Well-Known Member

А для чого антибіотик, тим більше температури нема. Більшість отитів можна лікувати без антибіотиків, антибіотик треба, якщо гнійний отит, але він йде з температурою. У вас може туботит? Це коли просто запалення від насмарку без гною, лікується без антибіотиків. Носа капаєте, вухо капаєте, багато п‘єте.

• Інформативно Інформативно x 1
  2. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

Але я так розумію, що лор дивився і вважає за доцільне антибіотик? Ми ж самі те вухо не бачимо... Тим більше, якщо почали антибіотики, то не добре переривати раніше курс, бо якщо все ж бактеріальне, то "недобиті" мікроорганізми виробляють резистентність. В нас були часті отити десь з 3 до 5 років, самолікуванням не займалися, то в деяких випадках, якщо "зловили" швидко і почали лікування, то могло справді бути без антибіотиків, але це завжди вирішував лор. Були проблемні аденоїди, в 5 їх мусили видалити, бо вже починалося погіршення слуху. Про отити гарно розказує Комаровський, переказувати то довго і невдячна справа, але в нашого лікаря десь такий підхід і був. Правильно писали вище, судинозвужувальні краплі потрібні, і гарно правильно розписали, як капати. І ще, для себе і для дітей вже старше 5 років я використовую вушні краплі "Полі декса" , вони з дексаметазоном, але через вуха і через очі (слово Комаровського) ні антибіотики, ні інше майже не всмоктується в кров, так от, якщо вухо починає турбувати, і я зразу не відтягуючи капаю, обходиться без антибіотиків. Але нам призначав лікар і вже у старшому віці, це не рекомендація Вам ні в якому разі, просто власний досвід.

• Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ripka

Ripka Well-Known Member

У нас також були дуже часто отити, завжди ходили до лікаря, антибіотики пили десь разів з 4, отитів мали більше 10. Всі отити були з температурою, тому я так здивувалась, що бе з температури. Було у мене часто, що дитина скаржилась на вухо і не було температури - першим чином я капала отіпакс або щось подібне, в ніс риназолін чи також якісь інші судинозвужуючі, багато пили, носа видували. Якщо на наступний день не було температури, то до лікаря не йшли, капали поки боліло і ще десь один день для профілактики. Найчастіше в випадках без температури більше одного дня вухо не боліло.

4. Gajka

Gajka Well-Known Member

Маємо направлення на рентген в охматдит, напишіть де і коли там іти і чи потрібно ще щось?