"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Dominika, нам ЛОР з Орлика казала, що не рекомендовано нічого капати у вуха доки не оглянув лікар. Бо якщо є пошкодження барабанної перетинки, то краплі на зразок Отіпаксу не можна капати. А оцінити стан перетинки та й вуха в цілому може лише лікар.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я теж щойно прочитала про краплі, які допомагають пробці вийти. Я дуже боюсь отого промивання-витягання в ЛОРа. Бо малий в мене ще той живчик, нам треба буде вдвох тримати, щоб він дався ЛОРу на процедуру. А як дьорнеться? Маю в знайомих прикрий досвід - малюку витягали пробку, він крутився і лікар пробив перепонку, і наслідки відповідні. Я би дуже хотіла уникнути тої процедури. ну але як немає іншого виходу.
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Розумію і співчуваю. В мене такий самий. і оглянути себе він не дає лікарям..
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Допомагає. В мене чоловік тим страждає, то отипакс скоріше допомагає, як каплі від пробки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

     
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member



    Щодо дитини, то я б обов'язково до ЛОРа йшла і не займалася самолікуванням. В малого отит і без температури, і з незначною температурою був. А розмір запалення оцінити може тільки ЛОР. Пробували і без АБ лікувати, але на постійному контролі. На жаль, у більшості без АБ не обійшлось. @Dominika як у вас справи?
     
  8. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Чи можна при ларинготрахеїті гуляти в таку погоду? Високої температури дитина не має.
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дякувати Богу пробка сама вийшла. Отипакс її розмочив-розрідив. В нас так було першого разу, коли малому від запалення ЛОР виписав Отипакс. То потім та вся бяка по вушній раковині порозмазувалась. Того разу не знаю де ділась))) Але вушко чисте, візуально. Бо раніше зразу було видно "залєпуху" біля входу. Ну і по малому видно, що вже нічого не турбує. Хіба може глибше залізла. ну але тоді б то на самопочутті позначилось.
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    якщо малий схильний до вушних пробок, то звертайте більшу увагу на чищення. то не означає, що треба часто чистити, деколи навіть корисніше зайвий раз не чистити (сірка таким чином сама до входу просуватиметься), ніж кожен раз полірувати вушними паличками і трамбувати сірку. вище писала, що ЛОР радив відмовитися від цього блага цивілізації, якщо виникають такі проблеми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я ще жодного разу не чистила малому вушка ватними паличками. Та сірка тож наче фізіологічна норма, хіба ні? Я теж чула, що вона захищає вушко. Ох, одним словом, буду тримати то на контролі.
     
  12. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    у нас те саме. постійні отити, які на жаль, без АБ не обходяться. Я вже чекаю весни (щоб тепліше було) як мани небесної. Лор каже, таке будова вуха, і то його слабке місце. І кожного разу це без температури, останній раз з коньюктивітом жахливим, очі відкрити не міг, такі запухші і червоні були. Я три дні лікувала то все добро сама фурациліном, ну але гірше і гірше - поїхали на швидку, вони зразу вуха дивитися - запалення. А подивитися - тримали голову, і лікар тримав однією рукою. Нелегко, але втрьох справились (я, чоловік і лікар). Я до того, що якби не було, з отитами не варто жартувати. Бо ми ж не бачимо, який там стан. То не віруска звичайна, на жаль, що відпоїв, та й все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    В малої(3місяці) висипка на животику, такими сухими плямками острівцями, в суботу йду до лікаря, нехай подивиться, але я вже начиталися всякого((((


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    В мене в малого 2 роки, після свят іноді покашлював (міг застудитися), потім почався кашель вологий відхаркуючиц і на наступний день темп 37,8. Потрималася день і ніч і все, більше не було. Але кашель, без нежитю, лишився конкретний, я після темп почала давати пектолван ц, і лісобакт(але він не смокче, а кусає)
    Загальний стан нормальний, бавиться, їсть, але кашель вже "грає", чути деколи, як дихає. Незнаю що робити. По поліклініка х не хочеться в такому стані, в приватну де ми ходимо можна до якоїсь молодої лікарки..... В якої стаж 4 р.... А може пройде?
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Викличте приватно додому, зараз багато лікарів приїжджає. Не варто легковажити.
     
  16. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @KAPUCHINKAпитання кого викликати, з якої поліклініки? І кого саме? Ми живемо в Скнилів.....думаєте приїдуть сюди...
     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Polishgirl до 2 років дитина не хворіла? Хто вас оглядав?
    Я б однозначно послухала дитину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну так ви дали пектолван, от воно і грає. То ж відхаркуюче. Тому цілком логічна така реакція. Ви ним розріджуєте секрет, от він і шумить. А для чого дали Пектолван, з якою метою? Ну і те саме про Лісобакт...Для чого?
    Повезіть, якщо маєте можливість, до лікаря. Хай послухає. Або викличте. У вас же є сімейний лікар, що приходить до дитини.
     
  19. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @Dominikaнізто не приходить, ми стоїмо на обліку в іншому селі, бо Скнилів не відноситься до Львова, і вже давно до тої лікарки не їздимо, бо не відповідальна, дитина майже не хворіла, один раз було, що мав високу темп від горла, то наша лікарка не брала трубку, а потім ржала шо вона була на шацьких озерах( типу там їй не до нас).
    Так що коли все ок, то не задумуюся, а коли от таке, то незнаю шо робити.
    Та поїхати можна, але я не впевнена в тій лікарці до якої є вільно на завтра, бо ми ходимо до іншої, а в неї запис на 30 число аж вільний.....
    Тому не даю вже пектолван, певно ним я сама і гірше роблю. Колись нам його виписували..... І там типу пише що допомагає виводити мокротиння.
    Він зараз так кашляє, чути шо шось відхаркується....
    А лісобакт, бо дивилася в горло, було червоне. Але він толком не дає подивитися.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2018 ---
    А може бути щось серйозніше без темп ???
    Читала що якщо нема інших симптомів то то алергія....хоча я то не розглядаю...
    Я не спеціаліст, але щось так думається що бронхіти чи запалення супроводжується темп
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Бронхіти не завжди супроводжуються температурою. Якщо кашель дитини вас турбує, то варто поїхати і послухати в лікаря. Не чекайте, коли буде температура. Послухає лікар, буде і вам спокійніше, і дитину правильно почнете лікувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1