"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Якщо викликати з державного поліклініки, до Скнилів, то вони приймають такі виклики???? Чи тіки по прописці
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Допомагає виводити мокротиння багато теплого пиття, все решта Вам без потреби зараз. Хоч отой залишковий кашель і 2 тижні запросто може бути, але варто щоб дитину таки хтось послухав. Є хрипи в бронхах-легенях чи немає скаже Вам практично будь-який лікар - сходіть хай послухає то не будете собі напридумувати
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2018 ---
    На виклик без температури не приїдуть ні у Львові, ніде :) (хіба в приватному порядку за грубі гроші)сходіть в поліклініку вашу чи яка вам до вподоби
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2018
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama


    І по темі. Таки варто, щоб дитину послухав лікар. Щоб знати що там. В нас теж був такий вірус, що температура 2 дні, а от кашель залишковий чи не більше 2 тижнів. Правда, мені призначення дільничої зовсім не підійшло. То я малому давала хіба сироп Тайсса і все гарно відкашлялося і пройшло само.
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дитина росте, більше колективу, більше вірусів, більше дитячих захворювань.
    Це все закономірно, від 2 до 4 років якраз припадає пік всяких вірусок. Тому мусите таки скласти собі план дій у різних випадках. І мати лікаря до якого звертаєтеся у разі потреби, а не чекати 15 днів.
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    у нас через раз питають чи є в дитини температура чи немає. Одного разу не захотіли їхати без, а останнього разу навіть не питали. То лікарка прийшла.
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Наша приходить і без температури.
    Викликаю коли треба послухати, а лікування +/- сама коригую.
    Але як зараз воно я не знаю.
    Там ж якісь зміни після нового руки мали б бути.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В нас питають яка температура, який вік дитини і які ще симптоми. Можуть і на прийом відправити в поліклініку...
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміла, то тепер лікар сам визначатиме - йти до пацієнта додому чи ні. Може просто по телефону надати консультацію. Або запросити до себе на прийом. Або прийти додому. Але так виглядає, що на "послухати" тепер треба йти в полі. Але ми ще навіть угоду не підписали з сімейним. Ніяк руки-ноги не дійдуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
  11. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Христос Хрещається!!
    В нас все-таки після огляду, аналізу крові і рентген у діагностували бронхопневмонію.
    Краще, не зволікати.... Хоча аналізи нормальні, темп нема, але є такий холодний піт іноді. П'ємо аугментин, аскоріл, лісобакт, і супрастин. Вроді соплі з'являються, то мабуть розрідилося трохи ....хоч по дитині не скажеш, бавиться, дуріє... Але чути як дихає ті хрипи..
    Картаю себе, що не припильнувала дитину, і що швидше не звернулася до лікаря, але хоч би тішуся, що не запізно..
     
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    а як таке може бути?
     
  13. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Ну тобто в межах норми, деякі показники завищені, тому думаю це ще легка стадія.... Але потрібно контррлювати
     
  14. maty

    maty Well-Known Member

    то не хрипи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Хелп! Дитині 4,5 роки температура 39,8 чи можна мефенамінову кислоту і в якій дозі? Парацетамол не збиває зовсім, а нурофен не можна частіше як кожних 8 годин.

    Inviato dal mio SM-J120H utilizzando Tapatalk
     
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Likysja, нурофен я давала кожні 6 год. Мефенамінка мені не збивала. Я давала, але забула яка доза((( можливо, швидку все-таки( а ручки не холодні раптом. Можливо, тому і не збиває( ношпи 0,5 тоді дайте.
     
  17. milema

    milema Active Member

    Likysja, Моїй 4 роки - давала половинку мефенамінової кислоти
     
  18. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Ручки і ножки холодні тільки, коли температура росте, її починає морозити. Я вже теж даю що 6 год. От півтори години тому випили нурофен, то впала до 39,2, ножки теплі зараз. А ношпу в якій дозі такій дитині давати? Боюсь що вночі буде(


    Inviato dal mio SM-J120H utilizzando Tapatalk
     
  19. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Вибачте не уважно читала, вже бачу, що ношпи 0,5. Дякую!

    Inviato dal mio SM-J120H utilizzando Tapatalk
     
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Likysja, я даю коли холодні кінцівки. Бо відбувається спазм. Шлунок теж спазмує, тому, швидше всього, нурофен і не збиває. Якщо ручки теплі - то не пийте ношпи.