"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. oljaponka

    oljaponka Member

    Мала температуру три дні, потім стало все проходити.
    А тут встає зранку і каже ножки болять і болить горло
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Це не обов'язково ускладнення, деякі віруси дають такі симптоми. В нас болі пройшли самі, нічого не робили.
     
  3. oljaponka

    oljaponka Member

    Надіюсь на це, в мене паніка просто дитина не може нормально ходити, як інвалід іде, якщо навіть просто хоче в туалет.
    В нас таке просто перший раз.
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В мене теж на 3-ій день почало нестерпно горло боліти, а потім і отой м'язовий біль посилився. Зараз 6-ий день хвороби, по чуть-чуть починаю відживати і нормально рухатися. Теж думаю, що скоріш за все, то вірус на м'язи ніг так діє. Попробуйте просто погладжуючими рухами дитині ніжки розминати, після такого масажу реально легше стає.
     
  5. oljaponka

    oljaponka Member

    Ну і віруси зараз, жах просто...
    Дякую за пораду і видужуйте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    теж таке було...зносила на руках, тоді потихенько "розходжувала" . Масаж не робили, просто погладжувала найбільш болючі місця. Майже минулось. Бігати ще важко, але при ходьбі вже не жаліється.
     
  8. malicious

    malicious Member

    В нас таке було 2 дні під час вірусу групу. Пройшло саме.
     
  9. oljaponka

    oljaponka Member

    Я цілий день їй розтирала, гладила ноги, то стало краще, ходити стала...
    А лікаря ще досі немає....
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    В нас таки дала віруска ускладнення у меншого :sad: 8 днів високої температури (аналізи були у нормі), на 9-ий день: двобічний отит, ввечері пішли тріщини у обох барабанних перетинках. Кров зупиняли у Охматдиті. Казали, добре, що не розрив, б тоді було б вельми кепсько(( зараз відновлюємось: п’ємо антибіотик, лікуємо вушко( малюк аж зелений, температура спала аж на 10-ий день(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А як часто ви здавали аналізи? Щось показувало що гіршає чи спровокувало?
    В малого вже другий день дотягує до 40. Завтра топаєм на аналіз.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @HOPIC, ми здавали на 3-ій та на 7-ий день хвороби. Аналізи були в нормі, але на 7-ий день впав гемоглобін і були підвищені моноцити, лікарі припускали інфекційний мононуклеоз, направили на узд. Але я його не встигла зробити, бо вночі почало дуже сильно боліти вушко і я зранку погнала до лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дівчата, а реально на Орлика звернутись, якщо прописка в області?
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @nibysh, на орликака оперувати з Жовкви перелом приїхали, їх нормально прийняли, без направлення. Мене реєстрацію після прийому і направлення в відділення спитали.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Багато тут обговорюють температуру і зневоднення, отруєння. Зайдіть в фейсбкці на сторінку Гайдука - Здоровим бути легко. Він мені колись її порадив.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, поговоріть зі мною. Вчора менший ходив на дитяче ДН у розважальному центрі. Пішов нормальний, прийшов з покашлюванням і шморганням носу (пішов о 16, прийшов о 20). Т нема, в горло глянула, не червоне, але на язиці, ближче до горла, є якісь горбочки, чи то прищики такі. Каже, що не болить. В школу нині не пішов, не кашляв і не шмаркав до зараз. А зараз знову щось часу від часу кахикає. Що це? І що б то зробити? І чи воно може бути заразне?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    вони і у вас є)
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ого), я собі так далеко не заглядала))). Але мені чомусь здалось, що їх там до того не було, бо час від часу таки дітям в горло дивлюсь. Зараз ще старшому гляну. Якщо і в нього таке, значить нічого страшного.
     
  19. Merry

    Merry Well-Known Member

    я колись теж таке в малої видивилась, а потім глянула собі на язик і те саме побачила(була здорова).
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 2