"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ми в такому випадку їздимо на Орлика у лікарню
     
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    а якщо це вихідні?
    або неробочий час? (неприйомний?)
    маю досвід, приїхали якось ввечері (вночі?) туди з малою,
    вони тільки оглянули,
    приймати там не захотіли - викликали швидку і відправили в інфекційну.......
    бо ми своїм ходом на Орлика приїхали....
     
  3. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ми так теж на Різдво їздили, то на мене накричали, чого я не викликала дільничого з поліклініки (в суботу після обіду). Дуже сумніваюся, що він би прийшов. До когось приходили з поліклініки в суботу?
    Ще питання маю по темі - як маленькій дитині подивитися горло вдома? Є якісь секретні способи? Моя затискає губи і неможливо ні попросити язика показати, ні заглянути туди.
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Розсмішіть або ми ще гру граємо, придумую на ходу і заглядаю, поки рот відкритий
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    якраз у неділю(правда зранку) двічі зверталися. була сильна гарячка (до40). оглянули, виписали лікування.
    маю негативний досвід з Охмадитом. там чекали довго і нудно на огляд, лікар десь ходив, і не дочекавшись поїхали на Орлика.

    нехай би на мене з хворою дитиною на руках спробували накричати :girl_devil: зовсім вже обнагліли.
    ми якось викликали чергового в суботу. лікар прийшов без проблем.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    До нас :) І в неділю. Навіть в лозову до чоловіка викликала. В нього грип був і тиск скочив, то не могла з тим дати раду.
    Прийшов черговий лікар.
    Але вони чергують тільки до 12 чи 14 год. Я вже забула.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    Лісобакт - однозначно!
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    Для того, щоб попасти на консультацію до вузького спеціаліста у Чорнобильській потрібне направлення від дільничого чи достатньо просто записатись на огляд? Хто знає?
     
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ми були недавно без направлення, ніхто і не питав. Записались по моб.телефону за день до.
     
  10. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Якщо попередньо вже ходили на консультації, то достатньо запису по телефону, а якщо вперше, то деякі хочуть направлення.
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, малюк (2,5 р.) скаржиться що вушко болить. Вчора, сьогодні зранку все було добре, тільки соплі зранку витягувала, бо якісь густі та жовті були. Десь вже з годину тримається за вушко, плаче, каже що болить. Поліклініка не працює, дільнича по телефону сказала закапати Отіпакс. Та вартує до лікаря поїхати, правда? На Орлика краще, до чергового лора?
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Були в лора (до речі на Орлика чергового лора немає, їхали в Охматдит). Чергова Златановська.
    Діагноз - гострий двосторонній катаральний середній отит Через набряку носоглотку і дуже збільшені тп червоні мигдалини. Привіт, АБ...
    Варто ще здавати аналіз крові перед прийомом АБ, чи ні?
    Призначили Флемоксин (і пробіотики зразу Пробілакс), Отіпакс, Цинабсин і ще Полідекса з фенілефрином. Стільки всього, вже голова обертом від прочитаних інструкцій...

    А мали багато планів на сьогодні, якраз заїхали вже до ведмедів в Домажир і тут же назад розвернулися, бо малюк раптово почав кричати несамовито...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То в принципі не гнійний, а той, такий "попрощє". Загалом дивися по температурі і по дитині. Ми такий отит в половині випадків без антибіотиків обходилися, хоч і вважається що при отиті без них часто ніяк. .
    А, ну і читай уважно інструкцію, ті антибіотики "довгограючі", там, здається, їх не менш як 5-7 днів приймати треба.
    Носа часто мити. І (не знаю чи вам казали) обов"язково щоразу перед тим як капати вуха за хвилин 10 класти голову на бік і в нижню ніздрю капати нафтизин (чи інше судинозвужуюче) - тоді спадає набряк і у вусі теж, тому краплям вушним легше дістатися до місця призначення.
    Що таке
    не зна, нам ніколи не виписували.
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    лікували без АБ.
    я б зараз жодні АБ не давала без аналізу.
    в нас лікування, то краплі в два вуха(Ототон), Нурофен при температурі чи якщо дуже болить, носик промивати.
    ще лікар виписував протиалергійне, щоб зняти набряк - не давала
    полідексу пшикав в ніс чоловік при гаймориті. гормон. не знаю чи давала б дитині...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Полідекса то теж судиннозвужуюче. Але там воно комплексне: і судиннозвужуюче і місцевий аб і гормовальне (то провізор казала) і дітям до 12 р. не можна. Я в ступорі... Ти Нафтизин капала?
    --- дописи об"єднано, 1 Травень 2018 ---
    А ніс ніяким судиннозвужуючим не карали? Тільки промивання сольовим розчином?
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    так, дитячий нафтизин. При звиклому нежиті ним практично не користуємося ніколи, а от при отитах - мастхев. Замість отипаксу ще отикаїн беру іноді - воно майже одне і те ж.
    Та ну його, такі коктейлі незрозумілі в дитину лити :girl_nea:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Полідекса мені призначали теж , капала дітям у вухо. В інструкції до вушних крапель ( не в ніс) дозволяється дітям любого віку . Якщо не дуже важкий отит, то ми ним виліковувались без додаткових антибіотиків. Комаровський ( хай багато хто його не любить, але багато слушних речей я таки від нього почерпнула) не схвалює застосування внутрішньо антибіотиків без аналізу крові з формулою, я би завтра здала , після обіду був би результат, тоді можна вирішувати. Той же Комаровський проти місцевого застосування антибіотиків ( наприклад, в ніс), але вважає антимікробні препарати можливими і доцільними, коли їх призначають в вухо чи око, каже, що тими шляхами вони ніяк не потрапляють в системний кровоток і не чинять на організм шкідливої дії. Дексаметазон діє у вусі протинабряково і доповнює протизапальну дію протимікробної складової тих крапель. Ви ж не пити їх даєте, перепони барабанні не пошкоджені,бо інакше би такі краплі не прописали. Направду, нічого страшного не буде, я їх собі капала, теж помагало. Як болить, дайте нурофен, бо навіть як кинетесь антибіотик внутрішньо давати вже, боліти зразу не перестане.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    на ніч Риназолін
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    у нас був гайморит, наче пролікували, але залишився кашель. Завищений рівень моноцитів 14,4 . Куди далі копати? що це може значити?
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    знаю що в дітей там все вужче, відходить тяжче. чи можете ще з якимось лікарем консультуватися?

    цинабсин - це аптечна гомеопатія. зменшує набряки. призначають при захв. носа, от як у вас, коли соплі пішли не туди.
     
    • Подобається Подобається x 1