"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Можливо хтось знає, скільки часу сходить висипка від алергічного чи контактного дерматиту?


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а як виглядає? Як "камуфляж" чи прищі?
    Мої в басейні потерлись до стінок і виглядали просто страшно в тих місцях, де потерлись...

    Контактний дерматит мав би повністю зникати протягом доби після усунення подразника
    Феністил не знаю, чи допомагає, бо досить сушить
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Вчора через декілька годин (там де оранжеве) і зараз через добу (де зелене) IMG_20180603_181702.jpg IMG_20180604_173207.jpg
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мили водою і милом. Насправді зараз майже непомітно, на дотмк ще чутно трохи.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мусить "змінитись" природнім шляхом верхній шар епідермісу. Ви ж бачите, що покращало. Не подразнене аж так сильно, згасає. В мене влітку, коли жарко, буває на верхній частині стопи (не на підошві), висипка, як пітничка, і свербить... То потрібно потім кілька днів, щоб шкіра стала знову нормальною. Спочатку присихає, потім якось потроху непомітно злущується і сходить.
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    У меншого вітрянка :girl_cray: І то яка! Я вже виснажена, малюк теж. Лев так легко переніс, а Марк по повній програмі мучиться. Сьогодні знову безсонна ніч, бо все свербіло і він плакав
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я купала в воді з додаванням соди - так трохи зменшувався зуд. Перші дні найбільше чухається, і ті прищі перші крупніші, наступні все менші, і менше турбують. Вдень то можна відволікти, забавити, а вночі... Я супрастин давала, то було трошки легше, але ліків ніяких тут радити не буду - питайте в свого лікаря і дивіться по дитині.

    Зате краще, що малюк захворів зараз, а не перед пологами чи після - для новонароджених і дітей першого року життя вітрянка дуже небезпечна. В нас теж так було - вітрянка в садку, контакт був - а мені за місяць - півтора народжувати. То боялась, щоб не довелося з пологового на зйомну квартиру чи до родичів проситися, тому коли все-таки за пару днів зявились ті перші прищики - я була на сьомому небі:girl_crazy:, бо вже знала, що мусить закінчитись до пологів, так і сталося.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Зорянівонька, в нас теж. Дуже допомагає пудерплін з антигістамінним.
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи може горло давати дуже високу темп?
    Ситуація така...Другу добу температурить. Вдень ще так-сяк, вночі 39-39.7 Але загалом самопочуття нормальне. Тільки чути, що горло болить. Лікарка проконсультувала по телефону. Орасепт, Бофен, все...Поговоріть про це зі мною...
     
  11. Vitalina

    Vitalina Member

    У моєї куми в доньки так кір починався... Перші три доби 39-39.8 і горло боліло, лікарка була сказала на ангіну схоже, виписала антибіотик, а до кінця четвертої доби почалась висипка і температура вже практично не збивалась. Але у вас може бути і щось інше, просто віруска або горло давати таку температуру
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Минулого року мали вірусний стоматит з темпою 39-39.5. На 3-4 день в роті почали з)являтись афти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    загалом так
    але горло буває різне, варто показати лікареві і здати ЗАК
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Педіатр сказала, що вона тут бачить укус і таку на нього алергічну реакцію. Сказала вважати на комарині та інші укуси у малої. Виписала сироп еріус двічі на день (зараз 1 раз даю) і пшикати спреєм бепантен плюс, щоб їй так не чірхалося. Зараз ті прищі потихеньку темніють і зменшуються.
     
    Останнє редагування: 13 Червень 2018
  15. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    В нас зараз така сама ситуація. Сьогодні була лікарка, сказала що червоне горло. Приписала лісобакт, орасепт і багато пити
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    То капець... Після вихідних летимо на відпочинок, а малюк хворий((
    Два тижні тому була висипка (схожс на парвовірус), без Т, кашлю і т.д. Вроді зійшло.
    З понеділка малий кашляє( кашель вологий, але такий, як десь з глибини душі. Сьогодні здали аналіз, ще лікарка прийде послухає.
    З незвичного - немає зовсім апетиту (порівняно з тим, що завжди їсть і добавку просить).
    Чим можна зарадити? Що допоможе?
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, чим можна допомогти при набряку від укусу бджоли? Вчора вдень вкусила малого, жала не побачила, але таки мабуть було, бо вночі плакав, прокидався, попухли пальчики, зранку вже придивилася вся ручка набрякша. Навіть не думала, що через день миже так проявитися.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    в нас недавно тоже кашель і тeмпа. давали сироп від кашлю, проходило, алe так як трималась тeмпeратура, мусили антибіотик три дні пити. Зараз вірус такий ходить, я сама з таким кашлeм була.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тут вже важко чимось зарадити, отрута розійшлася по тканинах. В мене завжди така сильна реакція. Місцево вже нічого не допоможе, хіба антигістамінне випити щось. Поступово пройде за кілька днів...
     
  20. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Малого нeдавно вкусила, бeз жала. на очах почав пухнути пальчик, протeрла пeрeкісом і дала супрастін. і всe гуд. Сама з таким пeрший раз стикнулась, трeба діяти зразу.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk