"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Miss Sixty содою харчовою присипати...
     
  2. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Miss Sixty, я роблю собі содовий компрес: харчова сода + вода, утвориться кашка, на бинтик і так ходити, як висохне змінювати. Ну і антигістамінне теж п’ю.

    У мене малюк теж із горлом. Сьогодні 6-ий день хворіє. Вчора ще була температура висока. Лор нічого загрозливого не побачив. А сьогодні ще кашель доєднався, таких жахливий мокрий, цілу ніч не спав, кашляв дико просто. Темпа 37,1.
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас ввечері буде повних 4 доби. Далі темп., Бофен тримає до 10 годин, далі знову лізе догори. Дуже високої поза 39 вже немає, 38.7 найбільше. Сьогодні ще соплі потекли. Це вже друга віруска за останні 3 тижні.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Розріжте цибулину і тим зрізом притуліть, чим довше тримаєте тим краще.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---
    У мене теж така реакція але мені як цибулю порадили, то після того все зникає десь за півгодини, то якщо зразу прикласти, а якщо пізніше, то трохи треба тримати, навіть півдня, але всерівно сходить
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вчора була лікарка, нічого не наслхала в легенях і горло норм. Т нема.
    Аналізи все-таки щось показують: ШОЕ - 3, гемоглобін - 117, лейкоцити - 5,17. Формула:
    еозинофіли - 1
    паличкоядерні - 1
    сегментоядерні - 43 (ото зле) лімфоцити - 48
    моноцити - 7

    З того всього призначили сироп Флюдитек і каплі Протаргол.
    А малий далі тааак кашляє :girl_cray: Вночі сьогодні один раз аж заходився: кашляв доти сухим, поки йому вологий не почався, пив багато води теплої.
    Він так марить тим морем, виліт скоро, а тут захворів...
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А темпа є? До вильоту одужає може.
    Рома два тижні кашляв. Правда тільки в день, але бувало заходився- капець.І я теж кашляла, але я сиропів не давала- спробувала випити сама- то кашель тільки посилився, той малому вже не давала.
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Немає
    Немає, переважно тільки вдень кашляє
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Рома теж тільки вдень кашляв. Рівно два тижні. Одужуйте і гарного відпочинку
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Аналізи добрі. Не хвилютесь! Через вихідні вже стане дитині краще. Ну а кашель залишковий відпочинку не завадить. Все буде ок)
    Вчасно відхворів))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата помітила в малого на голові під волоссям такі гулі, ніби комар вкусив, червоні трохи, але місця укусу не видно розміром десь як 10, 25 копійок. Що це може бути?
     
  11. kristina

    kristina Well-Known Member

    Можливо хтось має телерон Возниці особистий
    Треба терміново
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Розрадьте. В малого вітрянка, вже 3 дні без т-ри і нової висипки. Сьогодні побачила що на язиці багато білого нальоту. Що то може бути? Від чого і чи треба терміново до лікаря. Як завжди все на вихідні...
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @Fistawka @ГаЛоЧкА дякую, дівчата!
    Та я знову сюди :girl_cray: З кашлем ніби є покращення, але вже другий день малюк скаржиться, що його болить животик. Апетит тиждень як слабенький. В туалет ходить добре,єдине, вчора пропоносив. І пучить його доооообряче. Думаю чи йому який сорбент дати (Атоксвл, Смекта).
    І завтра, напевне на Орлика до хірурга поїдемо. Краще перестрахуюсь. Бо щось мені не подобається стан малого. Блідий такий.
     
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Після вітрянки чи в процесі таке може бути. Нічого з цим не треба робити. Я взагалі по стану язика визначаю яка буде хвороба. Якщо в моєі старшоі язик з білим нальотом, значить сьогодні-завтра почнеться вірус, чим більший нальот, тим сильніший вірус. При вітрянці був мега великий наліт.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю трохи дурне питання) як для мами 3-ох дітей: як ви міряєте Т малим дітям (нам 9 місяців)? Маю електричний термометр мікролайф, але йому щось зовсім не довіряю. Старшим міряю ртутним. Як поміряти доні? В роті, в попі, під пахою? Як поміряти електричним, щоб бути впевненою, що помірялодобре? Де пхати той термометр?
     
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Я не вірю ніяким крім ртутного. Малій міряю під пахою 4 хв, я тримаю прижату ручку, а чоловік ті 4 хв працює аніматором))). Останній раз похибка електронного ( теж доречі Мікролайф) була суттєвою, 1,2 градуси(((( А при температурі 38 це дуже серйозна похибка


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Rodionochka до 3 років користувались виключно електронним. Був точний, перевірено на всіх членах сім'ї і, теж Мікролайф. Але тримали його не до синглу, а ще пару хвилин, десь до 7 хв. Міряла під пахвою.
    Потім його загубили в лікарні і більше не купляли, а користуємося ртутними.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Rodionochka, ртутним під пахвою. але , як був лялюсиком міряла електронним, бо ніякий аніматор не допомагав, і +0.5град.
    перевіряла на собі .
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В мене був термометр-полоска на лоб, дуже зручно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я міряю ртутним під пахою, бо електронний всерівно треба тримати 5-7 хвилин. До сигналу показує неправильно. Стараюсь міряти коли годую, або коли спить. Інакше ніякий аніматор не допомагає.
     
    • Інформативно Інформативно x 1