"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    «І снова сдрастє»
    Дано дитина 8 років, якій треба в дитячий табір вже і зараз. І дано кашель, без температури, без інших симптомів грз. Кашель мені виглядає від трахеї. В лікаря були, якийсь там **трахеіт (маю діагноз на папері, зараз глянути не можу). Коротше, наразі верхні дихальні шляхи. Призначення лікаря з Охматдиту:1. Інгаляції з пульмікортом, 2. Бронхолітин, 3. Еріус, 4. Ереспал, 5. Гропринозин. Трохи я, м‘яко кажучи, в шоці. До лікаря малого водив чоловік, який не знаю, що там говорив, бо лікарка мала сумніви чи то тато)))), бо забув скільки малому і яка вага))). Потім з поставленим діагнозом зателефонувала до своєї пульмонологши, вона сказала давати синекод (протикашльовий тричі на день 5 днів) і щось смоктати. Потім вже можна буде дати щось відхаркуюче. В табір дозволила за пару днів іхати. Що робити? Завтра певно таки заведу малого ще до неї, бо по телефону лікувати то не дуже тойво, особливо як треба швидко.
    Скажіть мені хтось щось оптимістичне!!!!
     
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Може ларинготрахеїт?
    Запитайте лікарку про но-шпу. Чи можна щоб зняти той кашльовий спазм. Хоч на ніч. Знаю що від того сінекод, але нам но-шпа краще помагала.
    Оптимістичного не скажу, ми з тим у лікарню вночі загриміли.
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Трохи інше, не спазмуюче. Просто нав’язливий кашель приступами. Ну як приступами - може почати кашляти, і так пів години час від часу підкашлювати. Потім дві-три години не кашляє. Потім знову. Нема такого утрудненого дихання чи надривного кашлю. Помітила, що у приміщенні чи у авто частіше кашляє. На вулиці практично ні. Сама маю хронічний трахеіт. То тільки десь змерзну, то відразу отой кашель від подразненні трахеї.
     
  4. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Rodionochka от саме це мені схоже на кашлюк
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Rodionochka алергічний може?
    В принципі, ми з такими кашляти часто були. В залежності від інтенсивності робимо інгаляції пульмікортом ( разово, деколи 2-3 дні), Еріус і но-шпа.
    Деколи дуже добре справлявся стоптусин в каплях. Він якраз має комбіновану дію. Перші дні знімає той сухий подразнюючий кашель, а потім малий починає відкашлювати. А бували випадки, що нічого не допомагало. То вертались до інгаляцій.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Rodionochka, у нас лікування точнісінько таке ж як і у @Leditanya. Єдине, я б із Стоптусину не починала. У мене був три роки фаринготрахеїт. Як я вимучилась. Невиносимий кашель. Але без темпи. Одного разу прийшла до малої педіатр, почула, як душуся. Каже, для чого такі муки, зніми Пульмікортом. 3 дні інгаляцій, вже два роки не згадую. Колись, як старша мала приступи алергічної природи, знімали інгаляціями. То не найстрашніше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Підкажіть хто знає, цe стоматит? в нас минулого року був, алe виглядав інакшe трошки (язвочками).
    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @lyanysya в мого малого в роті такі ж були при вітрянці і при корі, і при стоматиті і герпес вже був . В нього першим рот страждає . А ще якісь симптоми ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Borsychok і не кажіть ))) як пішов в садок все підряд пішло) мала так не чіпала .
     
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а моїх нічого не чіпає -і вітрянка в групі була, і кір. А їм хоч би що:)))
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    ого, більшe ніяких симптомів нeмає..цe вжe два дні так, сьогодні хіба почала казати що трошки болить, коли ість. і всe.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @lyanysya в мене завжди є хлорофіліпт або стоматидин . Пару крапель на воду і полощемо. Принаймні дезінфікує ранки .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    так і робимо. ще минулого разу фуцис пили, вот думаю знову дати.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, хелп!!! Хлопці в таборі, хлопець з їх кімнати захворів. Симптоми такі: висока Т, ранки в роті. Перед тим тиждень захворіла його сестра. Знаю, бо то наші друзі. В малої дуже довго була висока Т, ранки досі, вже 7 днів антибіотик. Хлопці, думаю, пили з однієї пляшки. Що можна зараз зробити? Якраз ідемо до них в табір. Може щось профілактичне посмоктати, пополоскати, випити? Дякую!!!!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Rodionochka я так думаю, що глобально ви нічим не зміните ситуацію. Полоскати, певно, треба.
    Можна декасаном. Нам колись в інфекційній виписували. Він добрий тим, що має комбіновану дію (на бактерії, гриби, віруси діє). 200 мл пляшки я купую. Розвожу з водою малому 1:1, собі чистим можу полоскати.
    Ще добре мені допомагає тантум-верде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    якщо то стоматит- то антибіотик нізя. і якщо це стоматит- синька -водний розчин. 2-3 дні і як новенький.
     
    Останнє редагування: 15 Липень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, нагадайте, будь ласка, як то з чередуванням парацетамолу та ібупрофену. Я ніколи такого не робила, але, здається, читала, що так чергують, тобто то вважається, що можна добову дозу і одного, і іншого?
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю чи прямо добову дозу і того і того можная так ніколи не робила. Але точно можна паралельно давати. Часом давала і одне і інше але потім дивилася що краще збиває Т при конкретній болячці і вже продовжувала лише один препарат. Між дозами ібупрофену, наприклад, має бути проміжок 6-8 год, то в той час можна давати парацетамол ще. Наприклад, ібупрофен о 9 год і о 17, а парацетамол о 10.
    Так швидко росте температура що маєш потребу часто збивати?
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Вона просто не збилася ібупрофеном, от, думаю, чи то можна дати парацетамол, не чекаючи 6 год.
    Наразі ми поливаємось прохолодною водичкою, але ручки-ножки прохолодні, ну, не дуже, такі, нормальні, а голова і тулуб гарячі.
    Я б хотіла дати свічку папаверину, але не можу поставити - на протязі минулої доби всі свічки випихав чи викакував. Я щось аж розгублена з тими свічками.