"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Можна 100%
    Ношпу (таблетку) можна в таких випадках давати тільки подивися дозування по вазі щоб знати скільки відламати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У нас як була ангіна, то ніколи не мож були дочекатись отих 6-8 годин, температура росла десь що 3-4 години на антибіотиках, тому можна чергувати, даєте панадол, якщо не дотягуєте 6 годин до наступноі порціі, а температура вже за 39, то даєте нурофен, між тим я кладу вологу шматку на голову, руки, ноги, багато пити і тд. Ще у нас температура не збивається зразу після прийому ліків, збивається десь за хвилин 40-60, при нурофені може почати збиватися десь за годину з копійками, не панікувати, за цей час обтирати вологими шматками, відпоювати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @Mansikat я одного разу робила перерву в 1 год., бо Т не тільки не збиралася, а й росла.
    Взагалі одна педіатр мені говорила, що на крайній випадок, можна через 15 хв. дати інше жарознижуюче. А якщо вже і це не зіб'є, тоді швидку викликати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Почитайте в інструкціі до ліків, вони ніколи так швидко не збивають, результат може бути через годину після давання ліків, не треба панікувати і за 15 хв давати щось інше, будете мати просто надлишок ліків, даєте ліки, пєте валерянку, на голову дитині вологу холодну шматку, пити, протирати руки-ноги, роздіти зовсім, через півгодини міряєте, не збільшується, ще робите все те саме, через півгодини знову міряєте, не піднімається, чекаєте ше півгодини, не діє, не падає, даєте нурофен ( якщо перед тим давали панадол). І ще, якщо температура різко зібється від 39 до 37, це також недобре, навантаження на судини-серце, якщо температура падає поступово, за годину з 39 до 38,5, потім ще, це нормально і краще ніж за 15 хв до 37. А оте, що росла температура, то могло бути, що дитина спить, не пє, немає віддачі тепла, бо нема вологи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Інформативно Інформативно x 3
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    Маю питання: дитина 2.7 роки, останнім часом дуже кашляє увісні, на етапі неглубокого сну, як в обід так і вночі. Крім кашлю скреготить зібами і може зриватись з криками. Вдень кашляє вкрай рідко. Минулого тижня ходили до лікаря, слухались - легені чисті. Може глисти? Крім нічного кашлю нічого не турбує - апетит хороший, дупка не чухається, синців під очима немає. До кого йти з такими проблемами?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В малого таке періодично з червня. Тиждень є кашель, тиждень немає. На морі зовсім добре себе почував. Після моря надовго заклало, додався нежить+Т (37,5). Зубами не скреготів, але спав як заєць під кущем, крутився, часто прокидався.Здавали кров, нормальна була. Два тижні тому висипка появилась схожа до пітнички на грудях, спинці, шиї, та вже зійшло. Хз що то. Планую перед садком ще аналіз на яйцеглисти здати.
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дівчатка, як там з кором відбувається? Коли той висип в роті проявляється?
     
  8. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    з"явився ось такий висип(
    [​IMG][​IMG]
    завтра йдемо до лікаря

    Є ідеї що це може бути?
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2018
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Женічка не знаю чи ще актуально, в нас був десь на2-й день температури. Потім через день почало висипати на шкірі
    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2018 ---
    @lilochok не знаю як комусь , але мені не видно(
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @lilochok в мого схоже на укуси комах висипає, але фото дуже розмите.
     
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @lilochok цей висип десь локалізований, чи по всьому тілу? Якщо це одне місце, то схоже на укус комах або опік якоюсь рослиною
     
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    дивно, але висип уже зник
    Можливо дійсно була реакція на укус
     
  13. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Дитина 2 роки отруївся чорницями (на інше не думаю, бо їв лише кашу, печиво просте). З'їв тих чорниць багато, десь грам 300 з ранку до обіду, в 4 годині піднялася темп 37-38, вирвав все, що їв. Чи можна-треба давати ніфуроксазид? В інструкції.до таблеток від 7 років.
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    А чому ніфуроксазид? То кишковий антисептик і його зазвичай дають при поносі.
    Проти рвоти можна дати Домрид, але то коли вже все вирвав, а позиви далі йдуть.
    Відпоюйте по чайній ложці, давайте сорбенти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Та, дякую, відпоюю досі. І не розумію, чи то вірус, чи отруєння. Закреп від чорниць змінився діареєю кожних пів години. Дала ніфуроксазид, але суспензії не мала, розтовкла таблетку з водою. З того кіпішу я неправильно дозу визначила, і дала набагато менше на його вагу. Трохи попустило аж тоді, як дала правильне дозування. Але температура тримається вже 3 день.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Термінове питання. Дитина отруїлася водою: понос+рвота (вчора ввечері). Зараз температура 37-38 (коливається), один раз був понос. Даю хуману, воду і основне лікарство - ГВ. З лікарем на зв’язку, але потребую ще якоїсь розради. Мала така млява. Загалом хуману вливаю насильно. Але думаю, що мало. Води теж п’є не багато. Даю малими дозами. Всі надії покладаю на ГВ. Чи є шанси, що ГВ вбереже від зневоднення?
     
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Можна ще вимочувати в ванній.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так, дякую. За ванну теж згадала недавно. Але тепер вийшов нюанс. Мала у ванній завжди пісяє. Тож тепер я не знаю чи попісяла чи ні. Бо якщо ні, то кепсько. Виходить останній раз вранці...
     
  19. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Маємо температуру на 8ий день після КПК. Ніби не вище 38, то не збивали. Малюк ще з тою Т натоптався бутербродів з сиром, солодкого сирочку з'їв, сливок, співав і розповідав історії весь вечір. Зараз спить, розкритий, гарячий, трохи хникає, укритися не дається, вікно навстіж як завжди. Питання: чого я переживаю?!
    І ще питання: порадьте якийсь хороший термометр, бо наші електронні - то щось із чимось...


    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А хто зна чи то від щеплення.
    Мій малий одну ніч температурив (38,4-39), то апетит теж був нівроку. І бавився теж активно.
    Підозрюю що вірус, бо не ми одні на районі таке мали.