"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    сиропи - це не дуже дієва штука при ларинго/бронхоспазмі. може я помиляюся, і треба перечитати протокол, але до чого вони і спазми? спазм - короткотермінова штука (порівняно з тижнем-двома самої хвороби) і показує на "слабке" місце, погану іннервацію через декілька видів проблем, однією з яких є відсутність зволоження як зовнішньо так і внутрішньо тканин.
    це я пишу як мама дитини, яка закашлюється просто від 2хв слабкого запаху диму, вихлопних газів, пшикалок для ван і тд.
     
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @HOPIC просто для моєї дитини зняти ларингоспазм то ще не все. Після цього продовжується сухий,ніби спазмований кашель, тому даю бронхолітик, після муколітичний засіб для виведення мокротиння. Так враження що в нас ларингоспазмом починається будь-яке ГРВІ ще й з ускладненням таке як бронхіт ч пневмонія....так що,сам спазм не знімаю сиропами))) а вже дивлюсь походу...
    Але всеодно мене дивує і засмучує як те все в моєї дитини проходить.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    але ні бронхолітик ні муколітик не працюють, якщо нема достатньо зволоження. від слова зовсім і приводять до ускладнень. десь недавно комаровський знову і знову пояснював. і бронхіт в переважній більшості випадків таки вірусний, і зараза, нічим іншим не лікується, як теплим питтям до упора і холодним повітрям і парацетамолом, щоб не так голова боліла від високої темп. це я порівнюю з бактеріальним, лабораторно підтвердженим бронхітом. аб і хоть ти трісни. і до речі, в нас також починається будь-яка штука, окрім нежитю, зі спазму, але я то до голови не беру, бо це не значить, що закінчиться антибіотиком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    А ларингоспазм лікують бронхолітиками? Муколітики часто тільки погіршують ситуацію. Бронхіт і пневмонія підтверджені аналізами і рентгеном?
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    бронхіт не завжди показує аналіз, це стан душі , тобто легень. я то вислухати геть не можу стетофонендоскопом, але по звуку кашлю і руху грудної клітки тягну на алярм слухатися, і рідко коли помиляюся в місці дислокації дисфункції
     
  6. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    В нас теж все як Ви описуєте, але ми відколи змінили лікаря і купили інгалятор АБ приймали лише раз - при гнійній ангіні. В решті випадків, а це не рідше 1-2 рази на місяць в епідсезон, виходимо з того інгаляціями, коли кашель зволожується, то +амброксол і пити-пити-пити. Так кашляє, відкашлює, то довше ніж з АБ, але з такою частотою захворювань...
    Згідна з @HOPIC, в більшості випадків то таки вірусне і АБ не лікується. Раджу передивитися відео Комаровського про бронхіт, ларингіт і пневмонію.

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  7. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    А чим Ви знімаєте спазм?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Холодне повітря. Просто навстіж вікно, дитина тоді закутую.
    Якщо вже починає нормально дихати, то ношпу і супрастин можу дати. Бувало, що ларингоспазми три ночі підряд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Агалогічно. У нас правда не ларингоспазми, а бронхоспазми, але відколи знайшли нормального лікаря і придбали інгалятор, то ніякі АБ при обструкціях не пили. 3 роки вже пройшло від нашого першого обструктивного бронхіту і тьху-тьху вдалося суттєво зменшити частоту, бо раніше кожна віруска закінчувалася спазмом, свистом...
     
  10. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Ми хоч і зійшли з АБ, але зменшити частоту спазмів не вдається((( Практичко кожна віруска десь на 2й-3й день до цього приходить. Кажуть після 5ти років діти переростають....

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    або заробляють астму... це так з невеселого..
    в нас навпаки збільшується частота дрібниць з розряду - а давайте притягнемо 3 педіатра з стаціонару і аналіз крові і доведемо, що дитина проїхалася в машині 6 год і тому голос сів, а не аб. хоча якщо нічого не робити з отим, то тоді віруска підключиться чи бактерія, свято мєсто пусто нє биваєт.
    і по-різному знімаю спазми. коли ще не холодні ночі - гаряча вода у ванній з одного крану, руки під теплу воду з другого крану. в ідеалі душ, але малий навіть в тому стані чи і коли гарчку має - вночі відбивається жостко. тоді інгаляції фізрозчином. я обходжуся водою поки, але маю прикупити в аптечку ще ліки, щоб мати на алярм, бо поки не синіє, слава Богу. ну і загалом, якщо покласти дитину спати без пиття води або тільки після душу, а не ванни, і не сподобитися запшикати носа фізрозчином - в нас ідеальних 55% вологості - і буде вночі кашляти просто. а на другу-третю ніч може влаштувати харошую жизнь, і це навіть без віруски.

    за одне спитаю за актуальний номер до свинаренка. бо геть добитися до нього не можу.
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2018
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне, нам було важливо зменшити частоту, бо вже світила астма. Курсами приймали Глемонт, на ньому загострень не було.
    Малому вже скоро 7 років, я не можу сказати, що ми точно розпрощалися із бронхоспазмами. Але так тихенько скажу, що останній приступ був рік тому. Щоправда, мучимося ще з аденоїдами, які почали нас турбувати незадовго після початку бронхоспазмів.
     
  13. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Havronia читайте уважно. Бронхолітик коли ускладнення вже є. Звичайно, все підтверджується рентгеном та аналізми, я не з тих, хто буде лупити дитині антибіотик без підтвердження діагнозу.
    Просто все починається тим ларингоспазмом з температурою, далі сухий кашель і температурить дитина, то що не давати бронхолітик, як в легенях хрипить??? На знімку інфільтрація???
    Інгалятор маємо і безперечно інгаляція це перший лік, але на жаль організму моєї дитини самих інгаляцій сольовим розчином, лорде, чи боржомі є замало, дитина хвора, і гепає доти, доки не підемо знову до лікаря, він не послухає, не відправить на рентген, не поставить діагноз бронхіт чи бронхопневмонія....але і це не вихід отако капарити постійно....то не знаю, як бути, і що робити, щоб коли вже є той клятий ларингоспазм, то зняти його, і вилізти з нього самими інгаляціями - то для нас лише мрія поки. Якщо нічо не робити, тобто крім інгаляцій не використовувати ніяких ліків більшЕ - то привіт бронхіт чи пневмонія, а далі що????
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    звернуться до іншого педіатра. важко сказати, чому у вас так. це може бути і відносно нормальним перебігом того стану і цілком може бути що того аб в житті не треба якщо ви реально дотримаєтеся принципу зволоження, а є так, що роби що хочеш - двоє дітей на одне захворіли, однаково товклися коло них, а аб заробляє тільки одненьке.
    я ще так з своєї дзвіниці. цього року я їздила з малими в табір спортивний в солотвино. ще сусідки малий був. аденоїди, бронхіти, протарголи, аб, купу раз на рік і тд. був без мами. на другий день навіть в мене вже волосся буквально дибки ставало від того, що виходило з дитини (і де воно до того в такій кількості було???) , а ще ж дитина в тряпочку розлізлася, вообше навіть вмитися заледве йшов, а блювотиння слизом було повсюди. так от тепер пів року - тиш да гладь. а раптом вам згодиться. ну але наприклад моєму - що були, що ні. теж був ларингоспазм вже, може не такий сильний і тільки одну ніч я піднапряглась, решта днів вичухувався, тому хто зна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Ми ходимо слухатись і лікар переважно каже, що є обструкція і трошки хрипи, але спираємось на аналіз крові. За рік лише раз кров була агресивна - при пневмонії, тоді давали АБ і лежали в лікарні. У всіх інших випадках кров була вірусна, продовжували інгаляції (але не фізрозчином і боржомі, а препаратами)+відхаркуючі при вологому кашлі, багато пиття і так викашлювати. Можна ще дренажний масаж.

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @model fantazii беродуал викоростовували ще та лорде, стало трохи краще, далі зранку бронхолітин, по обіді ацц. Трохи відкашлює...зараз вже не хочу пхати ті всі ліки...., лишила інгаляції лише. Вже різні комінації пробую.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    @HOPIC знаю, всі діти різні.

    Цікаво було почитати досвід ваш і мам, чиї діти мають таку ж проблему. Надіюся, ми всі переростемо цю неприємність.
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ще жодного разу не приймали АБ при ларингоспазмі, а маємо частенько, от цього сезону за 2 міс вже було 2, за минулий весь сезон було десь три.
    При чім тут взагалі АБ, якщо ларингіт це суто вірусне захворювання?
    Ви довіряєте своєму лікарю?? Я не розумію чому це все написано через кому? Припустимо якщо ви робите інгаляції лазолваном(чи муколваном), то навіщо тоді ще сироп? А таблетки які?
    Я власне купила небулайзер щоб більше нічого не з ліків не давати при кашлі, бо сиропи/таблетки моїм дітям реально не допомагали?
    Пневмонія була один раз, і то ще тоді, як я не мала небулайзера і не давала багато пити, я нічого не знала про ларингіти, бо з першою дитиною ніколи таких проблем не було.
    В моєї власне майже ніколи не буває підвищеної Т, соплі теж 2 рази в рік, а от кашель постійно, тільки на два-три дні заспокоїт
    А якими саме препаратами ви робите інгаляції, якщо постійно доходить до хрипів?
    Сам приступ вночі вдається полегшити переважно відкритим вікном, але завжди маю дексаметазон в аптечці.
    Ну і я стараюсь попередити, от 2 дні тому знов почала сильніше кашляє вдень, то пару годин спимо з відкритим авкном, гавкає трохи, але не задихається...
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    Ще жодного разу не приймали АБ при ларингоспазмі, а маємо частенько, от цього сезону за 2 міс вже було 2, за минулий весь сезон було десь три.
    При чім тут взагалі АБ, якщо ларингіт це суто вірусне захворювання?
    Ви довіряєте своєму лікарю?? Я не розумію чому це все написано через кому? Припустимо якщо ви робите інгаляції лазолваном(чи муколваном), то навіщо тоді ще сироп? А таблетки які?
    Я власне купила небулайзер щоб більше нічого не з ліків не давати при кашлі, бо сиропи/таблетки моїм дітям реально не допомагали?
    Пневмонія була один раз, і то ще тоді, як я не мала небулайзера і не давала багато пити, я нічого не знала про ларингіти, бо з першою дитиною ніколи таких проблем не було.
    В моєї власне майже ніколи не буває підвищеної Т, соплі теж 2 рази в рік, а от кашель постійно, тільки на два-три дні заспокоїться, піде в садок, і знов все по новій..
    А якими саме препаратами ви робите інгаляції, якщо постійно доходить до хрипів?
    Сам приступ вночі вдається полегшити переважно відкритим вікном, але завжди маю дексаметазон в аптечці.
    Ну і я стараюсь попередити, от 2 дні тому знов почала сильніше кашляє вдень, то пару годин спимо з відкритим вікном, гавкає трохи, але не задихається...
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    То не є добре призначення, як на мене, я б не робила інгаляції і ще сиропи.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    До речі, я зараз кашляю вже 2 тижні, і випробовую ті всі ліки для інгаляцій на собі, і нічого мені майже не допомагає:)
    Я чесно кажучи трохи в шоці)
    Думала малій допомагає, на 3-4 день сухий кашель переходить в мокрий, і вже не мучить так дитину, а той мокрий по ранках ще дуже довго залишається.
    А мене як вже вчепиться кашель, то гавкаю не менше місяця.
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2018
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Подивіться відео Комаровського про "ложный круп".
     
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Мені здається, що в одну купу змішали ларингоспазми і бронхоспазм. Там зовсім інша специфіка кашлю, а відповідно лікування.
    Якщо говорити про ларингоспазм, то можна обійтися без інгаляції. Власне недобре при будь-якому кашлі одразу інгалювати. Особливо верхні дихальні шляхи. Якщо є бронхоспазм, підтверджений лікарем, то інша "парафія". Нижні дихальні шляхи добре піддаються інгаляціям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    При тім, що пневмонія була як наслідок