"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Перше ваше питання було як виходити з ларингоспазму без АБ, це була відповідь на нього.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    А пневмонію ясно що вже АБ лікувати(
     
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Думаю, в нас зовсім інша схема лікування, тому ви мене не зрозуміли. Вночі, власне, приступ, дитина синіє. Дала інгаляцію з адреналіном і фізрозчином , не допомогло, тоді поставила третю частину свічки Ректодельт, дитині полегшало,заснула. Далі вдень поїхали до лікаря, прописали в цей же день чотири рази інгаляції з адреналіном. Далі замість адреналіну Беродуал зрану і ввечері в інгалятор, в обід розчин лорде або боржомі, багато пиття, три дні Бронхолітин по 3 мл, протиалергічне Супрастин на ніч, в горло тантум верде, і носик при потребі зволожувати соленими краплями. Далі наступні три дні інгаляції тричі на день натрій хлором, або боржомі, бронхолітин зранку, по обіді ацц.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    Вище вже написала. Минулого разу та ж сама схема була, але так і не вдалося докінця те мокротиння розрідити і викашляти, як наслідок - інфільтрація і запалення, плюс температура зразу піднялася після приступу і так гнала ще тиждень 39,4. Тому так.
    В нас ті приступи такі жахливі, що відкрите вікно як мерцю кадило помогло, дитину можна довести до стенозу гортані ((( тому не ризикую, після того як самостійно не вдалося зняти приступ.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    А що тоді робити, допустимо, вночі? Дитина прокинулася, задихається, гавкає," піє" як півник....? Чекати посиніння і стенозу? Як зняти приступ?
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я, щось, аж перелякалася...5 препаратів...я той, я проти такого лікування..при бронхоспазмі ліки краще приймати інгалятором, якщо ларингоспазм, то фізрозчином можна відтанцювати..чи ви консультувалися в інших педіатрів?
    а скільки дитина випиває за день води виключно - є 1,3 літри?
    і чи є/була в домі пліснява?
    алергія колись була на їжу?
     
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    А скільки має бути?
    Випиває, навіть більше
    5 препаратів, не всі ж на раз, і міняю, пару днів один, далі інший.
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Як їх правильно розрізнити?
    Добре, чим тоді лікують кашель верхніх?
    У всіх препаратах, якими ми робимо інгаляції, в інструкції в показаннях пише також і ларингіти.
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну та вооз щось там писала про 5 як критичну а 7 як фіг знати які наслідки , якщо мені цифри не плутаються.
    для мене 3 - це вже так багато.
    тобто реально дитина випиває стільки? ви робили діурез? вологість в хаті перевірена згідно шкали і ви її правильно вираховуєте? і спите без піряних подушок?
     
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Вам треба лікаря міняти, а не препарати. Навіть половиною з них можна викликати бронхоспазм, а не зняти ( чи у вас ларингоспазм ?). Вірусний бронхіт лікується питтям- зволоженням, пневмонія -то вже відповідне лікування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @HOPIC ви про воду? А я про препарати.)))
    Випиває дитина біля 1,3-1,5 літра на день води.
    Пісяє нормально, діурезу не міряла, але на вигляд рівносильно випитому. З вологістю в нас трошки зле. Є сухість. Пір'яних подушок нема. Часте вологе прибирання
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    @Havronia чому міняти? З якої радості. Ларингоспазм у нас. Так і лікували. Антибіотик вже коли підтвердилася пневмонія. Чому наші ліки можуть викликати бронхоспазм? Не лякайте мене. Поясніть.
    Тим, що стимулюють виведення мокротиння, чи як там?
    А що зним робити? Най множаться бактерії в ньому)))
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    вони стимулюють його утворення. не виведення.
    виводиться мокротиння кашлем. щоб його вивести слиз має бути рідким, а не багато і бронхи ззовні зволожені, щоб воно відліплялося і проштовхувалося догори. дренажний масаж в положенні дитини догори дригом помагає більше нам.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    реально? тобто не приблизно, а ви стали і з папірчиком рахували склянки? я чого допитуюся, бо по вигляду мій теж пє багато, а як стати - то до літри ще треба тягнути і тягнути.
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @HOPIC сумно. Тоді я не знаю що робити вже. Заплуталася остаточно.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    @HOPIC пиття рахувала, пісяння ні, то вже з вигляду
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    бачите, я десь писала, що я ліків боюся, як вогню. я звичайно, не лікуюся содою чи активованим вугіллям чи перекисем водню чи чим там, але якщо замість крапельниці треба поїти дитину що 15хв по 5 мл - я буду. бо крапельниця має мінусів набагато більше, ніж мій активний час.
    тому вам і пишуть, що може б консультуватися ще в якогось лікаря, спробувати в чорнобильській, пульмунолога, алерголога , почитати статті лікарів - благо зараз пишуть в фб лікарі доступно на певні теми свого профілю, без призначення ліків, але маркуючи жовті і червоні зони

    може вам простіше поставити біля ліжка ультравуковий зволожувач і включати від 8вечора до 8ранку і подивитися, як ви пару тижнів перейдете? то навіть при пневмонії не пошкодить.

    а чого ви так боїтеся високої температури?

    інструкція бронхолітин
    Побічні ефекти.

    При застосуванні препарату Бронхолітин®можлива поява таких небажаних реакцій:

    серцево-судинна система– порушення серцевого ритму і провідності, підвищення артеріального тиску;

    нервова система– тремор, збудження, безсоння, запаморочення;

    система травлення– анорексія, нудота, блювання, запор;

    сечовидільна система – утруднене сечовипускання, у хворих з гіпертрофією передміхурової залози можлива затримка сечі;

    шкіра і слизові оболонки – шкірні висипання, відчуття свербежу, кропив’янка, посилене потовиділення;

    органи чуття – порушення зору;

    інші – тахіфілаксія, реакції гіпер чутливості, бронхоспазм, ангіо невротичний набряк.



    Источник: БРОНХОЛІТИН®, інструкція, застосування препарату БРОНХОЛІТИН® Сироп по 125 г у флаконах
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2018
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    @Semiramis тому що описане вами лікування не зовсім виглядає адекватним. Або ви не дуже зрозуміло пояснюєте. В моєї дитини ліки з барвниками посилюють бронхоспазм . З мокротинням нічого не робити, у вас не немовля, яке не може відкашляти. Ще зверніть увагу на психосоматичні причини спазмів. Інформації на цю тему зараз досить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Havronia

    @HOPIC
    Дякую дівчата. Щось буду міняти.
    Зволожувач треба 100%
    Психосоматика теж може бути.
    В нас дитина часто буває нервовою і збудженою, можливо і тут є причина
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Бронхоспазм супроводжується довгим і таким затяжним видихом, а ларингоспазми навпаки важко зробити вдих.
    --- дописи об"єднано, 19 Жовтень 2018 ---
    Тепле пиття і прохолодне повітря.
    Коли є стеноз гортані, то ношпа і супрастин. Я знаю, що і пульмікорт при ларингітах виписують, але ми купу років з ларингітами і без інгаляції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Не знаю чи всім таке підійде. Суто з власного досвіду.
    Вночі, коли вже був стеноз, відчиняються вікно і саджу дитину поблизу. Головне нам заспокоїти перелякану дитину. Перші рази викликала швидку. Зазвичай до приїзду швидкої, дихання відновлюється. Тому навіть лікарі з швидкої крім ношми і супрастину нічого не кололи. Але ректодельт мала завжди в аптечці.
    Потім вже помічала перед сном такі знайомі ноти в кашлі, то перед сном давала супрастин в ношпу.
    Муколітики про ларингіті роблять ще гірше. Кашель сухий, надривний стає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    О, дякую. То виходить в мене воно при вірусах і в старшої останній раз було.

    Якраз менша зараз страшенно кашляє і температура (вже нема на 3 день, я боюся кашлю на фоні температури), то сімейна вчора сказала не робити з тим нічого, крім пиття, гуляння і зволоження носа, бо інгаляції хіба погіршать ситуацію. Легені і бронхи зовсім чисті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мені дуже допоміг колись фільм про хлопчика, який жив з інгалятором (тобто, я не можу згадати, чи була астма якпоставлений діагноз), і в критичній ситуації, під час бурі, коли вже закінчилася діюча речовина, інша дитина його заспокоювала - тактильно, звуком, монотонністю, образами. для мене то було вражаюче і не зрозуміло і "нє вєрю", але тепер по-трохи з дітьми доходить.
    о
    до речі, чи у тих, в кого діти мають ларинго-бронхоспазми, чи була така штука в дитинстві? я себе памятаю в школі, що могла застановитися і зробити собі ніби приступ, почати задихатися. сама і свідомо. і в то же час, з тго вийти, і коли ставало погано - я не лякалася. і в мед зошиті бачила помітку бронхіальна астма і знак питання, після діагнозу обструктивний бронхіт.
     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Magnolia

    Magnolia Active Member

     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Отут плюсуюсь. Наш лікар казала, що ніяких сиропчиків при ларинго/бронхоспазмах. Тим більше, якщо є якась алергічна складова у хворобі (у нас невелика реакція на пильового кліща).
    Ні в мене, ні в чоловіка такого не було в дитинстві. Але є у мене одна здогадка, що наші бронхоспазми якось підозріло почалися після перенесеного загального наркозу, під час якого вперше стався стеноз гортані. Думаю, що це якось запустило отой процес або стало першим дзвінком.