"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А що то у вас за лікар? Просто сімейний, чи якийсь профільний(пульмонолог,лор)
    Порадьте мені до якого лікаря звернутись з приводу отих частих кашлів в дитини?
    Оскільки кашлі завжди з гортані/трахеї, то не знаю чи краще до пульмонолога чи до лора?
    Вже набридло, сімейної питала, то вона каже що краще до пульмонолога-алерголога.
    На Дністерській є хтось добрий?
     
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне, після того як призначення дільничої довели нас до пневмонії одного разу, ми зайнялися пошуком нормального, профільного лікаря. Більше заглиблюючись в проблему, звернулися до пульмонолога-алерголога в Охмадиті. Якщо цікавлять контакти, стукайте в ПП.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата допоможіть провірити лікаря. Щось я не можу розібратися з дозуванням антибіотика.
    Антибіотик Сорцеф, дитина 13 кг
    «Для дітей віком від 6 місяців до 10 років з масою тіла до 50 кг: рекомендована доза становить 8 мг/кг на добу, одноразово, або 4 мг/кг кожні 12 годин залежно від тяжкості захворювання.»
    Лікарка написала 7,5 мл один раз на добу. То щось дуже багато, порахуйте пліз зі мною, бо я мушу сьогодні ще дати .
    В мене виходить 5,2. Ніяк не 7,5
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @marianast якщо дозування 5 мл - 100 мг діючої речовини, то 5.2 мл виходить. Ну нехай 5.5 мл.
    Але ж не 7.5. мл.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Саме так
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, чи може запалення вуха проходити без болю, ну і взагалі без якихось певних ознак з боку вуха? Пояснюю: їздили нині на огляд до ЛОРа в зв'язку з тим, що у малого після віруски знову захрип голос, покашлювання було і гугнявий голос (при тому, що нежить ми вже виполоскали). Мені то все виглядало на аденоїдит, що у нас вже не вперше. ЛОР аденоїдит підтвердив (десь у нас та бяка у носоглотці сидить), а ще побачив запалення у правому вусі. Запитував, чи малий не жалівся на біль і чи виділень не було. А в тому то й справа, що вухо його взагалі не турбувало, бо він уже в мене не манюня, все може розказати. От і я щось у роздумах: чи буває отит без ознак?
     
    • Баян Баян x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    секреторний на початках може бути. але потім все одно дуже боляче, дуже
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в малого влітку так було. Правда була дуже висока температура. На вушко не жалівся. Зараз теж лікуємо вухо. Тепер навпаки - температури немає, але боліло так, що кричав і корчився від болю. Обидва рази був поганий аналіз крові.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Ааааа! Я вже сходжу з розуму! Хворіємо з минулого четверга. Почалось з сильного набряку носа і втрати голосу. В суботу звернулися до лора, побачила гострий тонзиліт і призначила АБ. У вівторок пішли в поліклініку відкривати лікарняне і слухатись, кашель вже трохи зволожився. В легенях було чисто. Після того в четвер вночі, за день до закінчення АБ Т!!! Не міряла, але по відчуттях десь 38. Потім цілий день спостерігали, до лікаря було в Пт. Т більше не було, а кашель став сильно вологим, я аж додала амбробене, бо той хрип і Т мене налякали. В Пт переслухувались хрипів не було, педіатр сказав, що то такий трахеїт, призначив попити інспірон, смокталки, інфлюцид. В сб ніби нічого, навіть думала вже нічого не давати і от вчора знов сухий кашель! А сьогодні взагалі бухкає без перестанку! Ну що за ...
    Питання: як таке може бути(рит.)?
    Чим припинити той сухий нав'язливий кашель?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Хмм, або трахеїт не пройшов, або часом не бронхоспазм? Послухайте малого самі, приклавши вухо до грудей і до спинки, я при бронхоспазмах чую звук кульки, що здувається (свист). По ліках не беруся радити, мусите знову до лікаря йти.

    Власне, отити (десь 3 рази точно) у нас вже були, але трохи давніше 1-2-3 роки тому, то жодного разу під час цього він не корчився з болю. Просто казав, що вушко поболює і ми тоді їхали до ЛОРа. Або ми то ловили на початках, або що... Власне, мені виглядає, що ті отити через аденоїди( Думала, таки переросте, море поможе, але приходить осінь і починається.
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Соплі пройшли давно, принаймні, нічого не тече, і аспіратором нічого не витягую. Але мала хрюкає, і дихає ротом, особливо це чути, коли їсть. Це норм?
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Siania думаю, що не дуже то норм., якщо соплі давно минули. Вартувало би, щоб лор глянув... На вулиці теж так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хрюкає - то аденоїди. Покажіться лору. Навряд чи в такому віці вже серйозно, але то неприємна штука і може прогресувати.

    Ви робили якісь аналізи перед тим, як дати АБ? Мені очі на лоба від тих лікарів лізуть. В куми те самісіньке було, призначили АБ на 4 здається день застуди і толком вони нічого не дали. Під кінець прийому знов Т поповзла вгору і сильний сухий кашель. Тепер думає, що з дитиною робити. Не допоможе аб при вірусній інфекції, скільки то вже писано про те:sad: і дійсно, якщо в дитини трахеї подразнені, то пити тепле, провітрювати і чекати. Ліки все на купу, імхо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Хвороба - це процес, і часто дитині треба дати можливість перехворіти і виздоровіти без заліковування ( аб «на око», амбробене при вологому кашлі, інспірон-інфлюцид??).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Власне, на вулиці нема, коли цицю їсть теж норм дихає...
    Дякую, будемо йти до лікаря, навить не думала про таке((
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не сумуйте занадто. Збільшені аденоїди - це варіант адаптаційної реакції організму на світ. Лімфатична тканина "бушує", намагаючись утримати віруси на собі і не пустити далі.
    Тому боротися будете (якщо будете) лише з запальними явищами.
    А більше розповість лікар :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В Роміка теж так було. не ходила до лікаря. пройшло
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в нас теж аденоїди. То також радили не чіпати до певного віку, власне через те, що вони братимуть в разі чого удар на себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    чіпати. В сенсі - лікувати запалення, проходити фізіотерапію для ремісії тощо.
    Але не видаляти.
    Аденоїди - це орган, він у всіх є. Просто не у всіх бере удар на себе в такому форматі
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    А як це лікуєтья? Я лікувала соплі інгаляцією Лорде, може сама нашкодила(((
    Тиждень були сопельки, ніби йшло на спад, а на 7 день знову погіршення. То я вже пішла до лікаря і почала робити інгаляції.