"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я регуляно малому бризкаю, років з 2 точно. З хлорофіліпттом треба вважати не тому, що спрей (спреї більше в ніс небезпечні), а тому, що може бути алергія на евкаліпт - перед тим як бризкати в рот перевірте спочатку. Ну і хлорофіліпт ще є в таблетках для смоктання :)
     
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Щось мій старший син кілька днів покашлював таким вологим, пару разів дали йому мукалтин. А вчора пішли соплі, сьогодні ж дитину геть розвезло, хоча температура порівняно невисока (до 37,5). Нічого не даю, просто вдосталь пити і намагаюся промивати ніс. Видно, що йому зле, бо відмовився іти на прогулянку, щойно сам вимкнув мультик, ліг і заснув.
    Я все ж схиляюся до того, що то така простуда, але якось вона навпаки. Думаю, чи малючка якось страхувати, крім ГВ і провітрених кімнат.
     
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    Дівчата, виручайте. Син на турнірі. Спілкуємося лише телефоном. Задув у вухо виділення з носа. Починає вухо боліти. Він такий "терплячий" до болю, що буде концерт на цілу ніч. І завтра ще 2 важливих гри. Ми на гомеопатії, тому і не знаю, чим можна оперативно допомогти в такій ситуації з аптечних препаратів. Буду вдячна за допомогу.
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Не зрозуміла цього речення. Але як болить вухо хай візьме Отіпакс. Вони ,за моїми враженнями, найефективніші в плані знеболення і швидкості дії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    є звичайно гормональні пшикалки, але мені як годуючій не можна було, то просто промивала марімером гіпертонічним, і якщо це справді воно - то вправа на продування носа.
     
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    @marianast Шморгнув носом і у вухо задув з носа слизь. Вони там бігають по вулиці розігріті і спотілі цілий день. За один день по 2-3гри. Може і інша причина. Я сказати точно не можу. Але вухо починає боліти.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    до трьох років нічого не можна пшикати ні в ніс ні в рот. "Червоне горло" - це не діагноз.
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Зважаючи на ситуацію, найкраще взяти Отіпакс, він знеболюючий і протизапальний і перестрахуватися. Бо запалення вуха- то висока температура, болить сильно, тіло ломить, голова тріщить. Краще цього уникнути, тим більше що він сам і далеко від дому
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @VERO я би ще щось знеболююче казала додати...своєму ще нурофен даю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    У нас кір.
    Підхопила старша доня кір (10 років). Прийшлось відправити її до бабусі. Хоча наш сімейний лікар має надію, що молодша доня (4 неповних місяці його не вхопить). Тому що вона повністю на грудному вигодовуванні, і мої антитіла її захистять...
    Наразі вже 4 день. Молодша немає жодних ознак. Маю таки надію, що мине. Бо тиждень назад мали грип. Дуже важкий, але вже все по-заду.
    Чи є такі мамусі, дітки яких до року перенесли таку інфекцію? Бо в старшої дало ускладнення на горло. Висипка навіть на яснах.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    У нас був влітку. Лідії був місяць-півтора. Сергій (6,5) і Віруся (5) перехворіли тяжко, Дмитро (10 р) кашляв, але кір так і не проявився. Лідія втрималась на ГВ. Нікого ніде не відправляли, однокімнатна квартира
    Сил Вам
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Та як було. По-перше, - таке враження, що в садочку я - єдина, в кого дитина захворіває на паротит, кір чи щось таке - і я розповідаю про це в групі. Інші - є хворі діти, а чим хворі, чи був контакт з групою в заразний період, - ніхто не каже ніхто не знає.
    Спочатку захворів Сергій. Покашлював, думали - вірус. Поїли. Потім знов температура, потім - дуже висока температура і почало сипати. Викликали дільничну, щоб поставити діагноз і записати в карту. Нашої в той момент на роботі не було, а заміна одразу почала тиснути за антибіотик, лякати лікарнею, казати, що вже приєдналась корова пневмонія. Я подякувала, викинула листок призначень і викликала лікаря з "Веселки". Та, поговоривши зі мною і ретельно оглянувши Сергія, сказала, що антибіотик наразі недоречний і можна обійтись. Ми пережили завершення висипів і лікували бронхіт - пиття, масажі. Також я показувала Сергія ще одному лікареві, чи не найкращому педіатру з тих, кого я знаю, - Соломії Козловській. Вона також сказала, що без антибіотика, ретельне спостереження, позитивний прогноз. З нею ж і проговорили перспективи Лідії: якщо захворіє, то за якої умови можна лікуватись вдома, а які є однозначні покази до лікарні. Всі лікарі казали, що скорше за все Лідія не захворіє, бо вона на моєму молоці, в якому є антитіла.
    Віруся хворіла тяжче. По-перше, температура в неї виходила за всякі рамки. Я збивала раз на дозволений час, і 2-3 години все було добре, а потім доводилось обкладати її компресами, щоб дожити до наступного збивання. Одного разу я проспала збивання - і це було дуже страшно: пустилась носом кров, вона марила і не реагувала ні на що. Після закінчення основної фази хвороби в неї раптом знов підвищилась температура і погіршився кашель. Ми злякались, що може бути пневмонія - і знов показували її кільком лікарям. Виявився бронхіт, як і в Сергійка. Трохи іншого типу, але також вийшли в основному на питті, промиванні і протиалергічному.
    Я той місяць працювала з дому, тож не могла заразити нікого. Віруся була на карантині відколи Сергійкові поставили діагноз. Дмитрикові відмінили табір на морі, куди він мав їхати. Дмитрик, до речі, переніс бронхіт з риносинуситом і катаральним отитом, але кір йому так і не поставили. Треба буде якось добратись до здачі ТОРЧ і подивитись, що там в нього з антитілами.
    Лідія вистояла.
    Якось так
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    працювала на повну, але з дому
    І не мусила ходити і заражати людей (за різними даними кір передається або не передається через третіх осіб).
    в нас далекоглядно взагалі майже ніхто не думає. Але це інша тема
    Маю немало знайомих, які вакцинували дітей старшого вже віку і від грипу - щоб ті не пропускали школу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    А ваші діти привиті?
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, а є якісь превентивні заходи щодо кору? Чому питаю...Чоловікова племінниця лежить зараз в лікарні(не з кором), але в лікарні попередили, що в них внутрішня інфекція кір. І всі хто потрапив в лікарню, скоріш за все, будуть інфіковані(ну я так зрозуміла). скоро дитина повертається додому, де ми живемо...Переживаю, щоб малий нещеплений не вхопив того.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ось це мене страшенно дратує. Ну якого пса приховувати??Якщо звісно ти не маєш злих намірів..
    Коли я малого забрала зі школи з темп.39.5 і жахливими головними болями (нетипово для нього) і передсудомним станом(якось мудро нам то назвали) ,то коли озвучили діагноз - написала в вайбері. Після цього ще десь тиждень батьки теж писали правду про причину відсутності дитини..Аж поки в класі не почався кір... і усьо...тішина....шепочуться ...
    Мені це на голову не налазить.... Їм ,мабуть , також. Ми взаємно рахуємо один одного божевільними.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    то що читала в неті- вітамін А в вигляді риб)ячого жиру і вітамін С.
    ну і не факт, що захворіє. хоча Ваші переживання дуже розумію.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika, все дуже умовно, але добре би було,щоб ваш малий не мав сопельок, подразненої слизової, багато гуляв,провітрювалось помешкання...тобто стандартні рекомендації для зміцнення імунітету.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Був сьогодні чоловік з Дмитром у лікаря: має малий червоне горло, соплі, кашель - кажуть, легкий бронхіт. Що мене збентежило, то навіщо нам при цьому виписали судинозвужуючі на регулярній основі?! У сина ж не алергія...