"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Deidra, ну класично рахується, що як дитина дихає ротом,то пересихає слизиста, тоді мокротиння в легенях має більше шансів "прилипнути" і - привіт пневмонія.
    Це так дууже "на хлопський розум".
    Ну і найголовніше - це бааагато теплого пиття. Цілодобово. Але на це лікарі слабо наголошують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @cjomcjomka була мова про ваші антитіла з молоком - ви хворіли чи привиті?
     
    Останнє редагування модератором: 1 Листопад 2018
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. kewa

    kewa Well-Known Member

    судиннозвужуючі приписали Вам не від алергії , а для скорочення слизової носа , щоб зменшеншити утворення виділень.
    я б на Вашому місці капала хоча б 5 днів, бо дуже часто на фоні нежиті в дітей починаються отити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    @nibysh @kewa Дякую за пояснення!

    Я хоч і вдруге мама, але щось нині геть розгублена - старший синочок хворів мало, та і перша хвороба була вже аж в 9 місяців. А менший зараз має півтора місяці: кілька днів шморгав носиком - я капала аквамаріс, хоч сопельок і не бачила. А сьогодні всю ніч так добряче шморгає - чути, що ніс забитий - і кашляє. Благо, їсти цицю це поки що не заважає. То на фоні того, що я від четверга з нежиттю і горлом, і старший син уже тиждень як кашляє-смаркає (тепер от вже бронхіт). Поняття не маю, чим можна рятувати меншого чи хоч би не допустити погіршення :sad: І чому воно його вчепилося?!
     
  5. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Deidra і в нас таке було, ніс закладений ,а сопель ноль. я капала носолем і тягнула ті соплі трубочкою . вони були дуже густі і зелені. порадьтесь з лікарем, може треба судиннозвужуючі .
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я попередній допис не коментувала, а бачу що дарма. Які [непристойне слово] судинозвужуючі дитині в 6 ТИЖНІВ!

    @Deidra це може зовсім і не вірус бути, а фізіологічний нежить немовлячий. Капайте соленою водичкою, ГВ і буде вам щастя. В мене і щодо старшої дитини велиииикі сумніви щодо доцільності протиалергенних/судинозвужуючих препаратів (хіба дитина абсолютно не може спати через те що ніс закладений), а молодшій, то взагалі. Тим більше нічого критичного нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. kewa

    kewa Well-Known Member

    Останнє редагування: 3 Листопад 2018
    • Смішно Смішно x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Я б теж не давала дитині судинозвужуючі. Багато промивайте аквамарісом, провітрюйте хату, гуляйте, ну і циця-циця-циця. Все буде добре. Я вперше малій спробувала судинозвужуючі в рік, і якогось дива не було. Сопельки то така штука, що поки не пройде певний час, нікуди вони не зникнуть.
    Можете хіба лікаря викликати, щоб послухала.
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Deidra судинозвужуючі далеко не безобідні препарати. Я завжди стараюся до останнього без них обходитися. Менший справді міг підхопити від старшого, зараз дуже сприятлива погода для вірусів (мої другий місяць по колу хворіють всі троє і ми з ними). Але він на ГВ - то є раз, ніс Ви йому промиваєте - то є два. Минеться, примивайте далі, носіть вертикально і дуже добре є гуляти в слінгу на свіжому повітрі. Моя молодша в 2 місяці умудрилася докашлятися до "легкого бронхіту" (що то за діагноз такий я досі не надто розумію). Кров була вірусна, але педіатр з Параскеви бігом прописала нам все на світі, включаючи аб. Ми витягнули промиванням носа, масажем і цицею. Ходили слухати дихання до сімейної через день. Загалом при простудах і вірусах в дітей мені морально дуже допомагає установка, що соплі 7 днів - це норма, кашель - це добре, якщо він продуктивний і не на фоні високої температури, температура на початку - це теж добре, якщо дитина не схильна до судом і нормально її переносить. Мені ще пощастило, що наша сімейна на рівних зі мною спілкується і цілком довіряє в плані контролю стану дитини (тобто ніхто не компостує мозок тим, що гарна мама має давати дитині ліки).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    То коли педіатр не має що сказати, крім «звичайне грві», але щоб підкреслити свою важливість (і показати некомпетентність :)) або налякати батьків, видає «легкий бронхіт», «майже ангіна», «є хрипи - починається запалення»
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2018
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ніс не закладений, шморгає, але не бачу нічого, що б можна було щось витягувати.
    Про судинозвужуючі немовляті навіть не думала :) Тодлеру - сумніваюся.
    При фізіологічному нежитю може бути кашель? (А то таки кашель)
    @Haidee Щодо вертикального носіння якраз думала, чи то я не перемудряю. А гуляємо в слінгу - тільки так наразі.
    Мене в немовляти лякає кашель - от з ним би пішла до лікаря, але сьогодні наш лікар має вихідний.
    Про "легкий бронхіт" мені пояснили, що бронхіт або є, або нема - легкого не існує. Тим не менше, тодлер кашляв більше тижня без позитивної динаміки, а інгаляції , схоже, таки допомагають.
    Всім дякую за досвід, думки - мені з вами набагато впевненіше :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У нас теж маленька віж братика щось хапанула. Має сопельки і їх теж не завжди видно. Проте коли бачу, що пчихне кілька раз і починає там щось ганяти, то беру Аквамаріс й аспіратор. Хоч воно і не видно, але витягує так порядно тих сопельок. Має той нежить день 5-ий, не панікую, бо бачу, що то їй не заважає спати та їсти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    В нас теж був кір. Спершу перехворіла я, а через 2 тижні від початку моєї хвороби - син (3,5 років). Я перенесла кір досить важко, з температурою 40, але без ускладнень. Синочок також мав температуру 40, але він хворіє з такою температурою завжди. В цілому він переніс кір відносно легко - легше ніж якусь сильну віруску півроку тому.
    Але у дитини ускладненням став бронхіт. Станом на сьогодні малий кашляє дуже рідко, може кілька разів за день. А лікар приписала постуральний дренажний масаж з понеділка. Я стикаюся з бронхітом вперше. І не знаю, чи то так має бути, що цей дренаж будуть робити майже після закінчення кашлю. Чи то вже не потрібен буде той масаж в понеділок?
     
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @fantazerka, ми завжди, коли кашель вже такий продуктивний досить, без температури робимо дренажні. Все нормально. Як малий був маленький, то робили масажисти, зараз я сама роблю. Тут важливо, щоб дитина все відкашляла, бо як слиз лишиться, то легка віруска і бронхіт може звернути назад. Тому ходіть обов'язково або самі робіть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Нам педіатр казала класти дитину на похилу поверхню, ну щоб рівна, але похила. Така, як в тих колисочках в пологовому. Щоб дитині легше дихати було і на бронхи ті соплі не падали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А ви вакциновані обоє?
     
  18. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Син не має щеплення. Я напевно була вакцинована в дитинстві, як і всі тоді (хоча достеменно не відомо). Але, як мені сказала терапевт, та вакцина вже не дає захисту після 25 років, потрібно ревакцинуватися в дорослому віці. Тепер ми з сином маємо імунітет на все життя)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  19. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Аналогічно вийшло і в нас. Дитині 4 місяці кором не захворіла, хоча біля хворої сестри лежала (старшу дочку прийшлось забрати додому). Як нам пояснює наш лікар, це можливо лише тоді, коли дитина до 6 місяців на грудному вигодовуванні, а мама перехворіла кором. Саме перехворіла, а не мала щеплення. Хоча казала, що це можливо 50 на 50.
     
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про кір. У кого як він починався? У доні сьогодні 3 день високої температури. Далі 39 рости не даю, кінцівки льодяніють і дуже погано себе почуває. Нежить, злегка підкашлює. А так, загалом, більш-менш. Як темпа спадає, то гарно їсть. Але сьогодні на щічках з'явилися дрібні білі цятки, з однієї сторони ледь видні, бачу, що під нижньою губою теж є кілька. Це вже початок кору, чи є надія на якусь аденовірусну. .?