"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, ще хочу вас про кір попитати. Коли той висип з'являється? Має синочок вже 3й день високу темп. Це в нас так вперше, як правило раніше максимально півтори доби було. Була сьогодні лікарка, оглянула, ротик дивилася, щічки, сказала вірус і гарячка три дні це нормально. А інша по телефону каже, що кору зразу не видно, і може аж на 5й день посипати. У кого був той кір, коли, зазвичай, ставало ясно що це кір? На який день?
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @KAPUCHINKA в племінниці недавно висип появився на 6 добу температури і інших симптомів. В щеплених за легкого перебігу висип може бути на 2-3день.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Dominika яких інших симптомів? То вже підозрювали той кір чи зрозуміли тільки як висип пішов? В ротику, наче, швидше з'являється. Чи ні?
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @KAPUCHINKA підозрювали кір, бо дитина недавно з лікарні, де лежать з кором. Але за день до висипу була дільнича, сказала, що схоже просто на вірус. А вже як посипало, то сумніви відпали. Симптоми: темп, набряк повік, трохи червоне горло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. kewa

    kewa Well-Known Member

    @KAPUCHINKA зараз хворіє коліжанка, посипало на 5 день.Крім високої температури її нічого більше не турбувало.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ми рік тому давали антибіотики в таблетках: колечко банана з вдавленою таблеткою ішло на ура. Ну але хлопець - любитель бананів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, скажіть мені ще таке, як той висип з'являється, то температура падає? В малого вушка поболюють і горло червоне ну і температура вже 3 й день тримається ((( малий не щеплений.
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, висип з'являється з 4-5 дня, рідше 7-8 високої температури. Але йому у 90% передують плями Коплика. Коло кутніх зубів. У малої були дрібні білі прищики, як манка, чи дрібний стоматит. У малого - крововиливи червоні. Але чітко локалізовані, коло кутніх. Ну і небо горла таке дрібно зернисте зазвичай і слизова рихла.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2018 ---
    З температурою то у кого як проходить. Мої температурили дуже високо. Перед початком висипань, дитині стає легше, не так жене температура. Коли з'являються прищики, вона йде у гору, на своєму піку висипань, у нас температура практично не спадала. Навіть, коли крапали у лікарні, то трималася 39. А вже, як обсипало повністю, пішло усе на спад. Ну і сухий кашель, це теж одна із ознак кору.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. kewa

    kewa Well-Known Member

    @KAPUCHINKA коліжанку посипало в вівторок .то по вчора мала 39 , сьогодні вже легше.
     
  10. rysja

    rysja Well-Known Member

    Дівчата, потребую поради. Дитина, 6 місяців, в пятницю почала кашляти, мокрий кашель, дадалась нежить, дві ночі просинається щогодини і плаче, видно заважає ій це. Коли дихає, то ніби котик муркоче, ну тобто хрипи чути добре. Сьогодні приходив лікар, послухала, сказала бронхіт і що без антибіотиків не обійтись, бо така мала дитина не дасть з тим раду сама і + амброксол. Я думала, спочатку обійдемся самим сиропом, тепер не знаю, що думати. Температури немає, напишіть, що думаєте Ви? Як діяти в такій ситуаціі?
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Здати кров - одразу буде ясно чи треба антибіотик. Зважаючи що Т немає - навряд чи то бактеріальний бронхіт, відповідно навряд чи є потреба в АБ. Багато теплого пиття (ГВ), свіже вологе повітря, масаж дренажний
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Скажу про себе. Скоріше навіть за малу свою). Нам 1,2, кашель, шмарклі вже другий тиждень пішов. Вночі теж дихати їй з тим важко, теж плаче. І теж нема Т. І я нічого з тим не роблю. Може то не є правильно. Але мені чується, що то не поганий кашель. Що то просто організм намагається позбутись того слизу. Деколи (особливо вночі) хочеться то припинити) якимись ліками. Але потім я себе беру в руки і намагаюсь дати організму ще один шанс то подолати). Ми лоскочимось, підкмдаємось, стукаємо по спинці, ГВ, пиття.
    @rysja, дуже мене напряг амброксол у призначенні лікаря. Я б не давала. Ну але я своїм з відхаркуючого максимум Боржомі даю. Але й діти в мене старші.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А, ну і я б ще сходила до іншого лікаря послухатися. Моя в 4-міс теж хрипіла і булькала всім тілом, але то 100% були соплі. Хоч в мене часом теж виникало відчуття що булькотить в неї в грудях а не в носоглотці :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І я би здала аналіз крові з формулою, а тоді тільки, якби були покази, якісь серйозні призначення. Бо антибіотик навіть без температури - то щось поза моїм світосприйняттям, а відхаркуюче 6--місячній дитині то теж треба обережно...
    І дійсно, хлюпання -хрюкання в носоглотці в маленьких дітей можуть віддавати ніби на все тіло. Знайти ще когось, щоб прослухав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. rysja

    rysja Well-Known Member

    Я от ніби це все розумію, а все рівно боюсь і ведусь на лікарські страшилки про пневмонію, заляже мокротиння
    і т.д.
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я Вам пораджу кілька разів за потреби привести лікаря послухати дитину, аніж просто дати антибіотик з позиції перестраховки "бо мале, бо не відкашляє". Для АБ мають бути дуже конкретні покази.
    Поки у Вашої дитини просто вологий кашель - підтримуйте його вологим, давайте груди якомога частіше, зволожуйте повітря, робіть дренажний масаж (якщо боїтесь самі, хоча там все просто, можна і запросити масажиста) - оцей момент для немовлятка справді важливий, бо він в більшості лежить на спині. Рухайте ним побільше.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    бронхіт - вірус, тут АБ не допоможуть, лиш нашкодять. Дівчата правильно пишуть - баагато теплого пиття, масажик, лоскоти, перевертання..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @KAPUCHINKA ми зараз також з підозрою на кір.
    З суботи гарячка до 39. Збиваю раз на 12 годин приблизно.
    Горло червоне, є дрібні цятки (вони в нього часто при вірусних).
    Сьогодні на слизових появилась дрібні біля цятки. Кілька і вчора було.
    Але не такі точно, як на фото з нету.
    От в стані очікування.
    Висип Копліка - Філатова на щоках біля 2 молярів на 2-3 день, а висип на тілі на 4-5 день.
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Leditanya та в нас від четверга, вчора взагалі 39,6 було ((( а сьогодні біля кутніх зубів є якісь маленькі білі крапочки ледь помітні, але зовсім не схожі на ті що на малюнках. Здали сьогодні кров, сечу , десьчері мав би бути результат аналізу.
     
  20. rysja

    rysja Well-Known Member

    Дякую дівчата. Ті дитячі болячки мене вибивають з коліі конкретно