"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Скажіть мені шось коротко про АБ при бронхіті. Малій 3,5р і досі ніколи не призначали їй АБ , а нині виписали сумамед раз на день, три дні приймати.
    Воно то на слуху, що АБ не завжди корисно і безпечно, але в деталях досі ту тему не вивчала, бо не було потреби, я теж ними не лікувалася ніколи.
    Кашель в дитини вже з тиждень і досі не став вологим, хоч намагалася давати багато пити. А вчора на вечір вже й температура появилися , досі не було. Горло дуже червоне, хоч вона весь час смоктала шось від горла - чи то воно нічого не дає?
    Поясніть наразі коротко на пальцях, поки я залізу все вивчити. Наразі дала собі час до завтра на читання і вивчення теми, але незнаю чи буде коли читати, бо мала так погано спить ночами, шо я вже і сама валюся з ніг. Та ще і в малюка вже горло червоне, тече по задній стінці, пчихає багато, вже і кашляє .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погіршення стану після 5 чи 6 днів хвороби, підвищення температури МОЖЕ свідчити про приєднання бактеріальної інфекції. Можна почекати до ранку(якщо не аж такий критичний стан, півдоби-доба не зіграє ролі), здайти аналіз крові з формулою - в платній лабораторії результат сьогодні на сьогодні (Медіс зазвичай в обід чи по обіді надсилає). Я так роблю в сумнівних випадках, і навіть якщо лікар на прийомі бачить дитину вчора чи сьогодні зранку, по обіді надсилаю результат по вайберу і тоді вже точно вирішуємо питання антибіотика (то воно і самому видно по аналізу, але призначає таки лікар). Може трохи менінгітно, але як на мене краще здати кров і знати напевне. Минулої зими так було, на 5 день температури аналіз був прийнятний, два різних лікаря казали не треба антибіотика, стан не кращав, на 7 день зробили знову - обидва підтвердили бактеріальну інфекцію і доцільність аб. Раз на раз не приходиться, минулого тижня хворіли легко, але задовго, як на мене, здали аналіз - ідеальний, лише еозинофіли - ні шое, ні лейкоцитів. То так собі здобули до кінця тижня та й попустило.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. irzya

    irzya New Member

    Доброго дня! Підкажіть будь лакчл контакти Гайдук Мар'яни
     
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Та дитячі болячки всіх вибивають.
    Моєму малюсятку 2,5 місяці, тиждень тому сказали нам, що маємо обструктивний бронхіт - зараз уже набагато легше, легені-бронхи в порядку, лиш по горлу ще слиз тече трохи. Так от в рамках тої епопеї з бронхітом про АБ взагалі мова не заходила, а відхаркуючі, зі слів лікаря, таким малятам не дають. Не думаю, що ви в свої 6 місяців в тому плані дуже від нас різнитеся. Проконсультуйтеся ще з кимось.
    А оте дихання "як котик" мене теж перше лякало, а насправді воно не є зле: слиз рідкий, легше буде відкашлювати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    І мене то вже з колії вибиває!!!
    Тільки відхворіли і знов.
    Тепер , підозра на отит , але наша лікар нічого не виписала, направила до лора і сказала ,щоб як підтвердиться чи спростується діагноз, її набрати і вона призначить .лікування,
    І як я " яжемать " маю дожити до завтра і ніц не робити своїй дитині?
    Хто був в такій ситуації?
    Бо інтернет мене лякає наслідками і ускладненнями (((
     
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Дитину турбує сильний біль характерний для отиту? Тоді або до чергового лора або нурофен. Чи що ви хочете робити? Випийте теплого чаю, інтернетовські наслідки і ускладнення за ніч не розвинуться.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. rysja

    rysja Well-Known Member

    @Deidra, дякую , a чим Ви лікувались? Температура, нежить були?
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    098 261 6988
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    А ви отиту нічого і не зробите, тим паче, що то лиш підозра. А нурофен вам добре порадили на випадок болю - його і як протизапальний в таких випадках призначають.
    Лікар призначила інгаляції для зняття обструкції, краплі в ніс, промивати і цицятися :) З нежитю в нас усе і почалося - від братика вірус підхопили, скоріше за все. А температура була менше 38 десь години 2 - більше я не помічала, хоч і намагалася слідкувати.
    А ще ми гуляли, багато провітрювали хату і слідкували за вологістю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дякую )))
    Попила чаю і поїхала до лікаря
    Таки отит, призначив лікування - будем виконувати
    Але після огляду мій синочок , ніби ожив- такий активний став, веселий , поїв аж дві порції сісі
    Я вже трохи заспокоїлась ))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата, ми маємо гострий обструктивний бронхіт. Була підозра на пневмонію, але рентген не підтвердив. Зак бактерійний, призначили АБ. Першу дозу випили перед обідом. На вечір з знов нагнало Т 38.7 (вчора було 39.5). Чи так може бути, що на фоні прийому АБ Т? Чомусь переживаю чи ліки не підробка?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  12. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    За один день прийому антибіотиків організм ще не відреагував на лікування, температура може триматись кілька днів, основне, щоб тенденція була на спад і загальне самопочуття має покращуватись.

    Надіслано від мого Redmi Note 5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мій два рази приймав АБ, то в той перший день температура ше гнала до високих позначок. на наступний вже було в раойні 37, а потім взагалі зникала
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дякую, ви мене трохи заспокоїли)) не знаю чому, але думала, що як приймаєш АБ то Т вже не має бути. А Т треба збивати? То ж вже не вірус, який організм має побороти, підвищивши Т?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я теж так думала, переживала, капець
    я не знаю, але я збила. було вище 39
     
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @model fantazii при прийомі АБ до трьох діб має температура піти на спад і загалом дитина мала б почувати себе краще. Якщо три дні попили АБ і бачити, що ніц не ліпше, температура жене догори, значить або АБ не діє, не чутлива ваша флора до даного препарату, або підроблений. В моєї дитини після першого прийому антибіотику протягом дня гарячка падає і більш не росте.
     
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    То ще залежить яка хвороба, якщо гнійна ангіна, то бактеріі при антибіотиках помирають і дають таку інтоксикацію організму, що спочатку темпа може навіть рости, але в загальному на кінець третого дня чи початок четвертого має покращити, навіть не те, що без температури, а покращити.
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Як зупинити сухий гавкаючий кашель в дитини 5,5 р ?????
    Ношпа не допомогла.
    Кашель безперервний
    Завтра до лікаря. Але якось би ніч дитині переспати ...
     
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @fiesta своєму в перші два дні сухого кашлю даю стоптусин.
    От зараз, при корі, малв дикий кашель, то тільки на фоні стоптусину міг трохи поспати і відпочити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Щось антигістамінне)) інгаляції)
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2018