"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А не кашлюк? Зараз дуже багато хворих.
     
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @fiesta чи не ларингоспазм часом? Інгаляція може допомогти, якщо погіршає бажано гормон застосувати
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Все ж захворіла моя дитина. В нас (тато і я) було хворе горло і нежить. Отже чекаю і на те саме в неї. Наразі спить і температура 38,6. З лікаркою проконсультуюся завтра, але її рекомендації приблизно знаю. Наскільки я читала раніше, аналізи рекомендують здавати на 3-й день?
    Стосовно самого лікування. За багато пиття знаю, але то складно є. Щоправда в нас ще є ГВ, тож сподіваюся на легку форму. Зволожувач працює.
    По ліках. Є сенс давати щось для полегшення болю в горлі (я собі брала лісобакт і полоскала. Мала полоскати звісно ще не вміє. Лісобакт дитині призначали раніше, ніби Ок було)? Чи що ще можна для полегшення болю в горлі? Дитині 2 р. Без лікаря ніц не буду давати, хочу бути підготовлена.
    Дякую
     
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо є підозра на ускладнення
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А чого ви на горло думаєте? В мене часто болить горло, а в дітей ніколи. В кожного своє слабке місце.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Таки горло, червоне вже, їсти не хоче...
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Чим можна дитині капнути носа при нежиті, щоб хоч трошки могла дихнути?Лікарка якийсь дилофен назвала. Гугл щось такого не знає...
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    делуфен) він зара всюди по рекламах. малому не давала .не знаю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я не дитина і дітей поки не маю, тому, якщо для діток такий варіант не підходить - поправте мене.
    Кожна моя віруска чи ослаблення організму супроводжується виснажливим нежитем довжиною до 2 тижнів (власне, як @Orman пише, ніс - то моє слабке місце).
    Я алергічна, крім того, стараюсь поменше пхати в себе хіматури (ліків), і мені здається, я знайшла менш-більш природній спосіб полегшити свій стан під час нежитю.
    Наразі (перепробувавши різне) себе лікую тільки промиванням носа морською водою (в аптечних спреях типу Х"юмер, аква маріс і таке інше).
    В дні, коли з носа просто тече, морська вода підсушує слизову.
    Потім, коли ніс не дихає, за один підхід промиваю двічі - перший напір спрею пробиває і вимиває густі соплі, після цього треба по максимуму очистити пазухи (видути все), і повторно запшикати, щоб підсушувало.
    На вихідних були в батьків, спробувала подібну схему на племінниці (6,5 років), дитина дихала носом всю ніч.
    З бюджетнішого мабуть може підійти фізрозчин, але мінус закапування піпеткою, що власне нема того сильного напору, який промиває пазухи аж до горла.
    Також колись сама робила розчин солі з капелькою йоду , і промивала над умивальником, але цей варіант для 2-річної дитини не підійде, бо вона не втягне так, як треба, ніздрями той розчин та й дитячі слизові ніжніші, я б не ризикнула.
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Власне, для дітей сильний напір, то не дужу добре. Ми таки чином заробили отит.
    Лор рекомендував, власне, заливати з шприца.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Думаю, це дійсно добра ідея - не так сильно, як зі спрею, але більший напір, ніж з піпетки.
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Leditanya ,так зі шприца(без голки) безпечніше . Якщо капнути судинозвужуючі, то наша прописує банальний фармазолін.
    @Happy Fiancee ще можнасвоїми пальцями масажувати по крилам носику(інет покаже як), можна олійку евкаліптову під носик (якщо дитя немає алергії), ну і моя любоф(але не ствержую,що панацея- піносол).Ну і з сопельками дуже добре ....гуляти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Можливо вам знадобиться ;)
    У мене гайморитний ніс, тобто якщо затягнути лікування нежитю, не побережуся і вчасно не звернув на нього уваги, то нежить переростає в гайморит, а тоді вже антибіотик
    Тому знайшла мій найкращий метод лікування нежитю. Маю звичайну грушку гумову #3, в стакан трохи солі йодованої +тепла вода. Нахиляюся над умивальником, спочатку однією ніздрею до низу, потім другою і впорскую водичку. Зазвичай витікає або через верх тієї ж, або з другої. Рідше через рот. Відчуття не з приємних, таке враження, що десь високо вимиває, де є гайморові пазухи. Але потім висмаркавшись ніс чистий зовсім. Через кілька годин за необхідності знову промити.
    --- дописи об"єднано, 17 Грудень 2018 ---
    Ось така 1545049646200883266244.jpg
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Happy Fiancee можна і треба, сольовим розчином запросто, піносол. Як варіант, коли забило конкретно носа слизом, можна називін дитячий раз, або не більше двох разів на добу, не довше трьох днів. Їх з 1 року можна, як судиннозвужуючіі плюс набряк знімають
     
  15. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Віброцил, назол бебі нам гарно пробивав. Я колись боялась судинозвужуючих для дитини, аж поки лікар мені не пояснила, що як дитина не дихає носом, то ще гірше, бо дихаючи ротом в умовах сухого повітря горло, трахея пересушується і все що називається 'падає на груди'.
    П.С. Делуфен ніби не судинозвужуюче?...колись собі пшикала- результату було 0. А від піносолу в мене взагалі капець як забиває ніс.

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Happy Fiancee тут Вам вже купу нарадили, то я додам.
    Наша лікарка наголошує на виключенні молочки і солодкого на цей період. Їжа максимально проста, м'яса теж можна не давати. Зволожувати, свіже повітря, навіть на ніч зробити якусь мікрошпару у вікні щоб був доступ свіжого повітря, але дути з вікна на дитину не має, засунути штору, перестав ти ліжечко чи що там треба. Ну і щоб кімната за ніч сильно не вистудилася.
    Ніс краще не чіпати взагалі, суиннозвужуючі то вже зовсім крайній випадок, хіба дитина спати не може. Покладіть вище подушку, так дитині буде легше дихати.

    Можна соляним розчином промивати.
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Купив чоловік хюмер, як часто промивати носа ним можна дитині?
    Делуфен - фігня якась, не допомагає зовсім. Буду пробувати щось інше, бо дитина кричала пів ночі від болю і закладеного носа((
    Дякую за поради. Я і сама ще не здорова, і в мене то все в починає в кашель переходити....
     
  18. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Промивати можна дуже часто, але нам колись сімейна казала, що до 3-4 років ніякі спреї пшикати не можна, тільки з піпетки капати або з шприца промивати ( там щось з тиском і вухами пов'язано)

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть щось за кашель. Коротко: сьогодні знову температура до 38, успіхи з соплями нульові (від хюмера і в мене почала боліти голова, від нього відмовилася, просто сольовим розчином не дає закапати, судинозвужуюче тримаю для ночі як крайній варіант), горло вже нормальне, починається кашель. Що можна зробити щоб той кашель не зробив нам серйозних проблем? Завтра вже напевно варто кликати лікарку щоб послухала? Її схему лікування я вже знаю: то буде сироп від кашлю або одразу антибіотик.

    Поправка: вже призначила сироп від кашлю Ереспал. В інструкції пише, що можна дітям від 2 років...
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2018
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Про кашель від лікаря

    Paul Silkovskyi
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2