"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дякую!
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    А ви не пробували попросити обґрунтувати призначення?
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Нє, не пробувала. Вона ж навіть нікуди не записує то призначення за принципом: хочете робити - робіть, нє - то нє.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Якщо дитина вчора почала кашляти, сьогодні лікар вже наслухалася бронхіт, то може так швидко бронхіт розвинутися?
     
  5. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Happy Fiancee звичайно, навіть пневмонія може розвинутися всього лиш за кілька годин, в тому випадку вона буде гострою, аналогічно бронхіт - гострий
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Деякі віруси одразу дають бронхіт, і він не вважається ускладненням грві
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Happy Fiancee, бронхіт лікується "обільним" питтям теплого і моніторенням загального стану дитини.
    Не панікуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А скільки дитина мала би пити під час хвороби? Моя дуже мало п’є (ну мені так здається), 2-3 горнятка (по 200 мл мабуть). Це при тому, що я сідаю біля неї і по ковточку даю пити. В одній руці горнятко в другій серветка. І так цілий день...

    Від соплів під носиком вже рани утворилися. Можна пулераном мазати чи чим краще (маю Бепантен, зволожуючий крем бюпхен)?
    Моніторення стану очевидно передбачає слухання, а попереду купа вихідних. Я щось не настільки впевнена в собі, щоб не пропустити погіршення.
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Happy Fiancee лікаря можна і приватно викликати. Не обов'язково дільничну.
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ми в селі живемо. Виклик лікаря сюди нам буде дуже в копієчку... Якраз на фб натрапила на розцінки деяких лікарів, то трохи мені закруто...
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як варіант можна на вихідних під‘іхати послухатись наприклад в Охмадит до чергового лікаря. Я колись таке практикувала, як були вихідні, а мені треба було вже. Там і ренген можна зробити, і аналіз крові.
    А інгаляцій не призначили через небулайзер? Я колись дуже любила ту штуку, бо реально нам допомагала лікувати кашлі без ліків. Робила інгаляції з Боржомі, деколи з фізрозсином. При обструкції таки давала вентолін.
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ой, я здається читала, але ще перепитаю: небулайзером при звичайному бронхіті не можна користуватися правда?
    В нас його і так нема, але лікарка радила мати вдома. Справді варто мати?
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2018 ---
    @Rodionochka якщо я не помиляюся, то небулайзер при обструктивному бронхіті використовують... От якраз вище написала. Взагалі в малої перший раз бронхіт, тож на цей раз вже обійдемося. А на майбутнє певно треба буде задуматися над його покупкою...
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Happy Fiancee справа, звичайно, Ваша, але часом візит лікаря дешевше виходить ніж та плахта виписаних ликів, а якщо вони ще не потрібні та це взагалі печаль.
    Ну і був у нас випадок. Наслухала Мединська ( вона, ніби, досить популярна у Львові зараз) малому обструктивний бронхіт. Виписала купу ліків. А ми на наступний день поїхали ще до двох, і переслухали дитину, обидві сказали, що то просто соплі по задній стінці течуть, багато пити і хюмер в ніс. Кілька днів, і в дитини все пройшло, хоч Мединська казала, що кашляти буде не менше місяця.
    Я своєму педіатру останній раз платила 350.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Happy Fiancee, я вже трохи відійшла від теми небулайзерів), але він не тільки при обструктивному (тоді добре знімати отой спазм, чи обструкцію), але й при хворобах нижніх дихальних шляхів. Здається мені, що бронхіт, то вже не верхні ДШ, а вже нижче. В нас просто сам по собі бронхіт був дуууже рідко, завжди з обструкцією. Тому ми дуже дружили з небулайзером. Зараз якось справляємось без нього. Певно тому, що діти старші), ну або мамі лінь їх лікувати))).
     
  15. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Можна небулайзер, просто ліки інші, ніж при обструкції. Ми Боржомі заливаєм, або содовий розчин. А що лікар призначила? Ереспал, то не є щось таке 'термоядерне' як антибіотики ...

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, я минулого року постійно викликала Мединську на дім. А потім вона без аналізів за 5 хв почала тупо антибіотики валити. І той прийом її виглядав як 5 хвилинна біганина. Мене то так добряче знервувало, я лікувала все одно, як сама вважала за потрібне. Тому, нащо мені такий лікар. Відмовилась від її послуг.
    По темі: старша донька від неділі температурить. Так добряче. 39,5 сьогодні так і тримається. Здавала аналізи, все ок. Типу віруска. Лікар наполягає на питті Регідрон, 2 л вдень. Малій 7 років. Вже п'ємо реально через силу. А темпа не падає. От шо за агресивна така вірусня....
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @HappyViki я її теж більше не кликала, та й покликала тоді через то, що наша не могла приїхати, а то ще й травневі свята були. І вечір, ми якраз від батьків повернулися, і відвалила я їй за той візит добряче. А виходить, що без толку.
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2018 ---
    @HappyViki кір може бути?
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ну власне раз в нас немає небулайзера, то нічого для інгаляцій не призначала. Наразі робимо дренажний масаж... Ереспал відмінила. Я його і так не збиралася купувати. Антибіотик якщо стане гірше.
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну ,у вас ж ще є ГВ....
    І краще рахувати скільки разів за день вона пісяє. Моє дитя "активноп*юще" , тому в таких ситуаціях я намагаюсь добитись пісяння раз в годину і 3 рази за ніч. Вночі пою з трубочки.
    мазати будь-чим,щоб загоювало.
    це - ви точно знаєте температуру дитини хоч би тричі за день (можна записувати), якщо давали жарознижуюче,то через скільки і до якої відмітки понизилась. Коли знову почалась підніматись.
    Якщо дитина +- активна,бавиться,їсть і т.д....
    Який характер кашлю
    Якщо змінився, то на який
    ми теж, тому - як мене щось насторожує ,то таксі і в Охмадит.
    Останній раз я малому ,по зміні загального стану і ще кільком признакам,діагностувала пневмонію. Лікар її щене чула, хоч дууже уважно слухала + її колега...але рентген показав прикориневу лівусторонню (зооовсім початкову). Викарабкались дуже легко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, точно не кір, кором перехворіли минулого місяця :)))