"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну то вже легше. Віруска зараз така противна ходить. В мене син кілька тижнів тому щось схоже мав п'ять днів збивали, бо лізло поза 39, на шостий обійшлися без збивання, було 38.7 і на сьомий ,нарешті, пішло на спад.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І ще. Я трохи зла, бо сподівалася, що дитина легше перенесе хворобу завдяки ГВ (я ж тим самим хворію. Де ж ті чудодійні антитіла, які мали їй потрапити?)
    Не смійтеся. Я втомилася.
     
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    По-перше, наші лікарі мусять кашель якось «обізвати» - ну, хоч «бронхітом» або «ларинготрахеїтом», бо ж не скажуть просто кашель, а якщо ви підете до іншого педіатра, то з великою ймовірністю він поставить інший діагноз і інше лікування :).
    По-друге, лікарі то слухають, але дуже мало з них можуть правильно інтерпретувати наслухане.
    По-третє, якщо ви не довіряєте цій лікарці, який сенс з нею зв‘язуватися і витрачатися на ліки?
    Краще, як дівчата радять під‘їхати в лікарню чи до приватного педіатра.
    Від чого аб?
    @nibysh в нас було навпаки - троє різних лікарів ( в тому числі пульмонолог) «наслухали» пневмонію, на Орлика зробили рентген і аналіз крові - не підтвердилося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Havronia , направду вона настільки уважно слухала всі нюанси перебігу хвориби , що в мені навіть розцвіла гордість за наших педіатрів .
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це ви збиралися на роботу виходити?) ну то не втома, а роздратування, що хвороба "не на часі". По факту хвороби: вірус. Противний. Можливо грип групи В (діти його десь так переносять і мають імунітет потім). Коліжанки мала 2-річна 5 днів мала Т під 39 (коліжанка міряє, в неї неприємний досвід судом в старшого сина). Моя другу добу поки хворіє. Температура на вечір і вночі росте (я не міряю - гаряча), кашель почався ще до температури. До лікаря поки не бачу потреби звертатися. П'є, спить, мультики дивиться.
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2018 ---
    Це в охматдиті? Що за лікарка, не Дудко часом?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Havronia та чого ж не довіряю лікарці. От послухати вона може, горло подивитися. Загалом з таким вона справляється. Інша річ призначене лікування. Тут вже є нюанси. Але насправді коли ми підписували декларації, то в нашій поліклініці немає з чого вибирати. Вони всі плюс/мінус однакові.
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 2
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дутко. За неї багато говорять, що вона зайве призначає. Але з мого досвіду з тамтешніх педіатрів вона найкраща.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, схоже в малого герпетична ангіна. Вчора пожалівся на горло, далі температура до 38 пошурувала, загальне нездужання, слабкість. Горло характерне - червонюще, а чим далі до піднебіння переходить у таку дрібну червону крупу. Нині пожалівся на живіт, діарея, від їжі відмовляється, видно, що горло сильно болить, ледве ковтає. І врешті побачила з внутрішнього боку губи таку вавку добрячу. Виглядає мені то на герпетичну ангіну. Порадьте як з горлом дати раду. Поки полоскали ромашкою, фурациліном, раз набовтала сіль/йод/сода. Смоктати давала трохи Септифріл і Фарингосепт. А тепер думаю, чи добре я робила, можливо, чимось іншим полоскати - до прикладу, Хлорофіліптом (яка пропорція розчину до води для дитини?).
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Gloria Tempus кором хворів? Не хочу лякати, але нас так кір починався.
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Я на око розводжу до світло зеленого кольору. Є хлоргекидин 12-% якраз для полоскання при ангінах-стоматитах
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Gloria Tempus, ох і у нас так кір починався. На "небі дрібно-зернисті червоні цятки були. Але ще спостерігайте.
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчатка, ще питання. Мала вже 2 дні не какала. Сьогодні починається третій день. Вона і так важко какає. То боюся що то буде. Варто зробити клізму? Чорнослив, борщ і багато пиття присутні станом на зараз.
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Happy Fiancee, краще Дуфалак, ніж клізму.Він не викликає звикання. Перевірено свого часу на собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Нема кому в аптеку поїхати :girl_cray:. Всі хворі....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Happy Fiancee помасажуйте трохи животик. Більше активних рухів, ігор. Чорнослив мав би своє зробити.
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Happy Fiancee
    Я ставлю гліцеринові свічки. Або куповане пюре чорнослив для малої, морква для малого. Чорнослив в цільному вигляді не послаблює ні мене ні дітей.
    По стану дитини дивіться, я би за два дні некакання ще не переживала.
    Скільки малій вашій?
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а молоко в раціоні присутнє? коров)яче?
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Малій 2р. Я баночний чорнослив даю. В принципі вона активна, живіт не твердий. Поки чекаю. Думаю то одноразовий збій.
    Та практично ні. Іноді до каші даю 1-2 ложки.
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ні, не хворів, але в нас свіже друге щеплення, буквально 2 тижні тому. Розумію, що то не 100% захист, але принаймі дуже вагомий.
    А температура у вас скільки була? Бо по суті темпа 38 лиш 1 день, вчора вже 37 і трішки. Нині нема. Діарею теж вчора зупинили, нині вже активно їсть і легше на горло. Хоча ото червонюще горло ще є. Знаю, що кір діагностують ще за певним висипом на слизових, який раніше появляється, ніж на шкірі. Отого нема, є лиш 2 прищики такі як герпесні на губах.
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2018