"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Що Ви там?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ще не зовсім. Немає здвигу формули вліво до молодих нейтрофілів (а вони мають бути при бакт. інфекції).
    Хоч є багато лейкоцитів загалом, але якщо братися щоб не з антибіотиками - то можна. Я в таких випадках даю собі 2 дні на роздуми, а в той час роблю активно процедури, і перездаю кров.
    Промивання носа, зволоження приміщення і рясного пиття в такому випадку достатньо, щоб зробити погоду.
    Але то я і мої діти. Я вважаю антибіотик крайньою мірою, необхідною при важких станах і хворобах, операціях, а не в кожній незрозумілій ситуації виписати антибіотик
    Тим більше не зовсім зрозуміло чи відходняк після попередньої інфекції по шое чи що там

    Це ж і в тему як лікувати кір без антибіотика. Як так можна - при корі і не прокапатися!
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Перейшло дитині. Більше так не робила. Але я спереживалася страшно.
    Дякую всім за поради і підказки!
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    По якому то показнику ви зрозуміли?
    Палички в нормі. Навіть ані трохи не збільшені...
    Завищені трохи лейкоцити і шое - чиста картина віруски.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Кума, закінчує педіатрію, теж сказала що віруска. В нас в хаті зараз всі злягли з майже однаковими симптомами. Вже йдем на покращення, зелені соплі в мене також, тому часто промиваємо і багато пиття.
    Мене більше насторожила темп 37,2-37,6. Завжди при вірусках більше 38. Недавно мали запалення з темп 37,2 тому на 3 день хвороби здали аналізи.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, вчора син мав 37,2 перша половина дня, ввечері - не міряла. Сьогодні 38.6- 38.2. почав покашлювати, але він з нового року сопливий, то тепер ніс просто став закладений і не видувається, горло трохи набрякше, вчора жалівся, що болить, сьогодні каже, що вже ні. І очка якісь червонуваті, а в кутику одного так якби гній якийсь чи що. Що то? Віруска? Десь тут читала, що в діток щось схоже було, а не можу знайти.
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    на аденовірус схоже. ну і при корі червоні очі. це якщо не хворів ще
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Всі тут бачу з Т 37+, в малого мого теж така (37,5) сьогодні вдень і вночі була. Але з таким кашлем! Я ще гіршого не чула. Єдине тішить, що вологий.
    Вдень рідко коли кашляв (то фактично вже 3-тя доба), а вночі, особливо сьогодні був кошмар. Тепле пиття трохи заспокоювало. Їдемо зараз до лікаря, щоб послухала, бо звук страшнуватий.
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В мене малий отак кашляв цілий місяць, теж маємо аденоіди, чи не казав вам лор про набряк в носі? Бо якщо є набряк то алергічне. Ми так пішли до алерголога, здали алергопроби то маємо алергію на плісняву, кота та пилового кліща, лікуємось другий місяць то кашляти перестав. Лімфовузли зменшились, а до того були як горіхи лісові. То вже і глисти перевіряли і все що можна лікували а ефекту не було, аналізи теж були чисті. А після лікування від алергіі ефект добрячий. Здоровячка вам


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Matvijko дякую. Нам лікарка алергію почала шукати з імуноглобуліну. Сказала, якщо там будуть порушення - здаватимемо алергопроби. Але все чисто, тому далі не шукали
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну в нас імуноглобін теж в нормі, але ми робили шкребки на орлика, то так добряче було видно що щось не так. Ну і найважливіше що сказала алерголог то гіпоалергенна дієта: цитрусові, курятину, копчене і смажене виключити повністю, ну і всі килими з хати викинути постіль всю міняли на силіконову. Поки ми на еріусі і назонексі ще до кінця місяця, а там черговий огляд подивлюсь що далі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Я теж думала що вологий кашель то добре, дільнича не прослуховувала нічого. За тиждень діагностували запалення, ренген показав. Аналізи були внормі, але ми робили без формули. Температура трималась 37-37,5, по дитині навіть не було видно що є температура і слабість від запалення.
    Нехай Вас мине та зараза!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хотіла написати про кашель такий ніби не показний те саме; бо в мене хресна і її чоловік акурат перехворіли таким.В неї обійшлося бронхітом, а в дядька таки пневмонія була. І вони зовсім не були стурбовані тим кашлем, бо якби мокрий. Насторожила слабкість в дядька за кілька днів. Я трохи насварила і покликали лікаря. То вірусяка така дуже підла зараз. Будьте обережні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую!
    Лікар нічого не наслухала, каже, що від носа/горла все стікає. Т вже 38,1 була.
    Завтра кров з формулою здам.
    Чергова казала,що мабуть вірус починається, а мені дивно, бо всі віруски були зазвичай лише з Т. А тут кашель.
     
  15. dudja

    dudja New Member

    Дівчата, порадьте, у кого дітки хворіли на кір. Чи треба давати антибіотик? Хворіємо дома, почалося з соплів, Т тримається висока всі дні, горло бобчервонеліло, червоне було в маленьких крупинках, п'ятий день і аж сьогодні висипало. Багато має висипки. Дільнична не прийшла, каже що буде консультувати по тел. Темп. збиваю, напоюю, правда маємо сухий кашель і соплі які стікають по задній стінці. Дільнична виписала муколітик, але ж у нас зовсім не вологий кашель. То я сама даю малій стоптусин. А ще сьогодні по тел. дільнична каже подавати флемоксин. Порадьте, чи то треба щоб запобігти ускладнень? І ще чи треба зараз здавати аналізи кров, сечу? Бо я нічого ще не здавала і переживаю. Лікар дитину не оглядала.
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    якщо тільки нині висипало, то температура ше може триматись. як і кашель. потім почне сходити висип і має стати легше. От якшо висип сходить чи вже зійшов, а температура далі висока, тоді можна обстежитись. Або добавляться ще якісь симптоми. Треба дивитись по дитині
    ну вона унікум. наша не приходить, навіть з темп. до неї їздити треба. Але до племінників приходила під час кору. слухати.
    антибіотик не може запобігти ускладенню
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. dudja

    dudja New Member

    Дякую за роз'яснення.
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Доки норма тривалості вологого кашлю?
    Кров здали, лейкоцити чуть знижені - 4,1 (норма від 5,0), шое 12 і лімфоцити в формулі завищені - 55 (норма до 50). Решта показників ок.
    Лікар (вже наша сімейна) сказала, що це вірус і ніякого лікування препаратами не треба, тільки тепле пиття/комфортні умови для малого.
    І мене це влаштовує, і Т вже немає. Але кашель :girl_cray: гіршого не чула в нього((
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @aknytsU масаж не допомагає?
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @dudja ми мали кір в грудні. Що це за консультація телефоном. Як лікар без огляду муколітик і антибіотик виписав? Ми теж, доречі, пили стоптусин, бо кашель в перші дні просто жахливий.
    Щодо антибіотика, то не спішіть.
    А послухати треба обов'язково. І навіть не разово. Нам при виписці казали ще раз прослухати малого на 3 день.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2019 ---
    @aknytsU а скільки часу дитина кашляє? В мого кашель до 3-ох тижнів залишковий. Менше не буває.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2