"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не сильно, я б сказала.
    Власне, це не залишковий, наскільки чую, а такий, в розпалі.
     
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @aknytsU кров справді вірусна. То хіба тактика вичікування кілька дні. І знову слухати та здати аналіз. Бо що інше зробиш.
    Інгаляції не виписувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ні, не виписували.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @dudja а діагностували як? Самі? Ваша дільнична трохи неадекват.
    Щоб знати треба чи не треба антибіотик дитину треба оглянути і послухати для початку. Викличте собі лікаря приватно додому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dudja

    dudja New Member

    Я сама діагностувала. Так викликала приватно, чекаємо.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я в шоці від тих дільничних, тож додуматися до такого треба. Може Ви попросіть того приватного щоб запис про кір зробив в картку. Щоб потім дільнична не зробила великі очі і не сказала, що вона не бачила і писати не буде.
     
  7. dudja

    dudja New Member

    Я вже над тим думала також.
     
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @dudja тю, дивна жіночка. Вони потім спишуть нв ГРВІ, кір не зафіксують, і шо то за призначення по телефону?. Я б вже розбор польотів влаштувала...
     
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я подзвонила до дільничої, що в дитини підозра на кір. Вона теж сказала, що не прийде, бо на 15 годину має якусь зустріч. Я дзвонила в час прийому, десь о 12 годині.
    Це при тому, що вона знає, що дитина має інші проблеми із здоров'ям. Серйозні проблеми.
    Я тоді записала до кого вона радить звернутися, бо в нас таки доровір укладений і що вона порадить.
    За 2 години, коли ми вже збиралися в лікарню вона прийшла.
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    У нас після кору дуже менший ослабився. За три тижні після хвороби мали агресивну віруску. 8 днів високої температури. Але відпоїлись. А зараз то взагалі: 6 днів температурив, ну так 37,7 - 38,5. Один день взагалі не було температури, малий активний. Але покашлював. Цієї ночі малий цілу ніч кашляв безперервно. Зранку я поїхала здавати аналізи. Все в нормі. Лейкоцити - 4. Але лікар з Веселки наполягала на рентгені. Казала, що не прослуховується ліва легеня нормально. Я спочатку відмовилася. Але чоловік таки переконав зробити. Поїхала зробила. Лікуємо лівобічну пневмонію. Я в шоці.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  11. sherry

    sherry Well-Known Member

    @HappyViki так нажаль кір дає ускладнення пневмонія, при тому дуже швидко розвивається.
     
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @sherry, ми на кір хворіли 2 міс назад. Без ускладнень тоді обійшлося. Але, видно, дитині імунітет добряче підсадило.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @HappyViki кір підсаджує імунку дуже, недаремно радять після хвороби ще з два тиждні нікуди не гуляти і пильнуватись дуже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @NataliaFed, ми після кору три тижні сиділи вдома. Потім тиждень у садочку - віруска. 2 тижні вдома, 3 дні в садочку і от пневмонія :sad:.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @HappyViki віруски з садочків/шкіл нажаль, штука сумна, поширена і непередбачувана. То, і здорові носять по надцять разів. Здоров'я!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Йой, ми щось теж розхворілися і то якесь все нове. В пятницю десь ближче до обіда в малої почав гній з очей текти, до вечора дуже часто промивала ромашкою, вчора вже майже нічого. Лягла спати і он просинається, каже вухо болить, трохи потовклась і заснула. Ніяких соплів-кашлів і будь-яких вірусних ознак не було. Щось з тим вухом робити треба, в неї таке вперше
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  17. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Які ще симптоми аденовірусу?
    В нас повернулась температура, сьогодні лікарка слухала то легені чисті. Нежиті вже нема, побороли активним промиванням. Температура тримається 2 добу, вдень 37-37,5, на ніч 38,1, нічого не збиваю, по дитині навіть не видно ще є температура. Трохи вчора на вечір турбував кашель і захрипла, сьогодні вже не було таких симптом.

    Приписали нам умкалор або вокару - яке ставлення до цих препаратів, комусь помагають?
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Умкалор колись давно і нам давали(сина середньому). Зараз я вже мудра мама і такого би не купувала. Ефекту не бачила, з подальшого досвіду - то з тої серії "аби щось робити і совість не мучила", якщо алергії немає на якісь компоненти - то не пошкодить, але і не поможе, типу як нежить лікувати - то за 7 днів мине, а як ні - то за тиждень...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Приймали і Умкалор і Вокуру...Ефекту-нуль...
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А ви склад читали? В одному майже сам гліцерин, в іншому 50 процентів спирту. Про інші складники взагалі мовчу. Цікаво, коли вже в нас перестануть виписувати непотріб...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1