"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Кажу ж діагноз « на око». Але по всіх симтомах навіть я розумію зо то не застуда. Температура до 40. Перший день погано збивалась, вчора і сьогодні вже краще, ні горло не червоне, хрипів нема, нежитю теж нема. Є ломота в тілі і болять ноги
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @bobryha то може бути інший вірус, не грипу...при грипі типу "свинячого" h1n1, сильна інтоксикація, розлад травлення, блювання, головний біль. На Третій день сильний кашель та біль в грудині.
    Болять ноги - це вже шось зовсім інше, не з "грипозних" вірусів.
    По описаних вами симптомах на справжній грип не тягне.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та хіба то обов'язково? Думаю, без спецаналізів точно ніколи не можна бути впевненому, але щоб при грипі рвота і інтоксикація - вперше чую. То може бути, але не для всіх. В мене і чоловіка минулого тижня дуже сильно боліла голова, його добу, мене 3 доби. В нього то класика грипозна (минулого року тиждень пляцком лежав в температурою 40 і головним болем). Я собі думаю, чи може таке бути, що це організм стикнувся з вже відомим штамом і так відреагував? Бо я хворіла давніше, а десь таке чула, що з часом імунітет до штаму В слабшає і через пару років можна захворіти тим самим, навіть якщо колись вже був тяжкий перебіг.
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    ото таке сусідський хлопчина приніс зі садочку, а потім виявилось що за два дні всіх звалило і садок на карантин, і дома заразились. тошнота, блювота, головний біль, температура не збивалась 40 . лікар сказав h1
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    В мого блювоти не було, але підтошнювало. В перший день кусочка з`їсти не міг. На другий день вже просив то що найбільше любить і трошки міг з‘істи. В перший день боліла голова.Вчора звечора(третій день) почали ноги боліти. Сьогодні( четвертий день) почало вухо боліти. Температура трохи нижча 38+( було в перші дні 39,5-40). Сьогодні багато спить
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @bobryha почитайте про аденовірус, зрівняйте симптоми.
    --- дописи об"єднано, 27 Січень 2019 ---
    Не обов'язково , але дуже часто.
    Звичайно, тільки лабораторно підтверджено має бути, щоб бути остаточним в висновку.
    --- дописи об"єднано, 27 Січень 2019 ---
    Я далеко не вперше чую, з мого досвіду, майже у всіх, кому був поставлений діагноз грип, таке спостерігалося, блювали дальше, чим виділи...

     
    Останнє редагування: 27 Січень 2019
    • Баян Баян x 1
  7. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Швидше за все не то- нема коньюктивіту, болю в горлі, живіт не болить, нежитю нема
    Сьогодні вже з ногами легше. Ще болять, але принаймі вже трохи ходить. Вже 4 дні температури. Правда довше тримає нурофен , ніж в перші дні. Слабість, сонливість присутні, апетит поганий, вухо легше але ще турбує.Повіз чоловік його в інфекційну в експрес лабораторію здати зак і щоб лікар послухав його( кашель не сильний, але все ж краще перестрахуватися)
     
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Просто зараз дуже мутовані ті всі віруси, і взнати як буде реагувати організм, просто нереально. Виздоровлюйте !
     
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Це точно.
    Всім видужання якнайшвидшого.

    Беру свою дитину завтра в лікарню, третій день гарячкує 37,5-39 , і більше нічого. Я вже всюди заглянула, де тільки можна...
     
  10. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    В нас почалась 7 доба температури, в мене вже паніка. В лікарні були, аналізи здавали, з дільничною на звязку, вже другий день антибіотик даєм. А температура на вечір росте
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  11. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @bobryha аналіз крові робили загальний? Що показав.
    Ми вже не температурим, тільки соплі рікою...
     
  12. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Що все Ок. Вірусна інфекція.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не зрозуміло навіщо
    якщо
    Антибіотик же тоді нічим не допоможе, навпаки може додатково ослабити організм
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Те ж саме мала писати. Антибіотик при вірусних інфекціях протипоказано, тому ви довго вилазите з того....вірус лише розмножується більше, коли в організм поступає АБ при вірусній інфекції.
    Щось я не розумію дій вашої лікарки....назначає ліки за принципом "аби напхати"...
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2019 ---
    Це якраз від того, що приймаєте антибіотик, коли його взагалі не треба, бо кажете, що картина крові вірусна...
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2019
  15. maty

    maty Well-Known Member

    @Semiramis то в наших лікарів стандарт- 3 дні температура, значить антибіотики В мене малий 10 років в жовтні хворів, 5 днів температура була під 40, я раз на день після обіду давала мефенамінку, бо жалівся, що болить голова, і моя мама бігала по хаті і кричала, що я мордою дитину і "легЕні згорат". Я взагалі думала що то кір, але виступ ніякого не було, правда в роті я не дивилася
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @maty я в таких випадках прошу обґрунтувати причину призначення антибіотику, або прошуся на аналіз крові розгорнутий, або рентген огп (якщо є до того покази), а просто так попити АБ, бо потемпературили зо три дні , то ні...біжу від такого спеціаліста, дальше чим виджу)) Бабусі - то взагалі окрема тема(

    Власне, і це є однією з причин резистентності, тобто стійкості а також мутування бактерій, вони стають сильнішими, а антибіотики виявляються нечутливими взагалі до певних видів...згадаймо пеніцилін...вже давно відійшов у забуття, тієї ж групи аугментин, рідко кому призначають. Взагалі кепсько, коли малим дітям зразу бабахають цефалоспорини 3-4 покоління, а що далі? Хіба на це маюти серйозні покази, що нажаль теж інколи буває...((
    До чого веду, АБ то серйозні ліки - і на всяк випадок їх не можна приймати, чомусь і деякі лікарі, при всій моїй повазі, забуваються про це...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Моїй Варварі раз були призначили антибіотик, і підбирала лікарка зразу до того що вони насіяли. Телефонує мене і питає скільки ж ми разів давали дитині АБ, бо та бактерія супер-резистентна, а я кажу, що жодного разу в житті не давали, це хтось до нас «виростив» (і з тими горе-пацієнтами які два дні п‘ють АБ і перестають, бо їм легше стало). З горем пополам підібрали антибіотик, і дякувати Богу, це був єдиний раз в житті дитини коли його було треба приймати. Отака історія.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    З тими аб якась мутна історія. Ми недавно меншій отит лікували. Навечір дитину боліло так, що кричала диким криком. На ранок все минуло (ну я давала і отипакс, і нурофен). Пішли до лікарки, вона глянула в вуха і така: "аааа! Це капець! Тут треба антибіотик!". Я як удав кажу: "Давайте спробуємо без, бо вона не температурить, болю немає. Якщо би що, то здамо кров і будемо пити". Лікарка навіть не заперечувала. "Ок, давайте. Але будьте на зв'язку і пильнуйте". Наступного дня моя кума до тієї ж лікарки приводить малого з тією ж проблемою. "Ааа, тут капець, треба антибіотик!". Пропили антибіотик. Я не розумію, як то таке може бути. Ну може там і було різного ступеня запалення, але я сумніваюся (написали по-крайній мірі той самий діагноз: гострий середнього ступеня). Перед тим кума давала аб від "запалення", яке не то було, не то ні, бо аналізи не показували, а рентген не робили. Але я і маму розумію, бо коли тобі капають "ви дограєтеся без аб, ви докашляєтеся, ви дотемпературитеся", то якось тяжко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    З огляду на таке
    Зовсім не дивно- лікар переляканийз причини, чи без і так само лякає батьків.
    Ну, і я таку бачу тенденцію(то загалом, не тільки дітей стосується) по лікарях- звернулися до мене, значить будемо/треба лікувати.