"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У нас була ситуація, коли в сина була бактеріальна інфекція (очевидно, від самого початку, а не приєднана), під кінець тижня температури ми здали аналіз, який її і показав. Ну і я шукала лікаря, який би нам компетентно призначив - таки треба, чи ні. Так от, лікарка мене спитала - яке ваше ставлення до антибіотиків? Коли я сказала, що хочу уникнути там, де можна уникнути, то нам, зважаючи на нормальний стан дитини і тенденцію, призначили місцеве лікування і спостерігати, хоча аналіз дозволяв би призначати аб.
    Я рада, що вона спитала.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Паролі, явки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Просто це завжди ризик: справиться організм чи ні, буде мама стежити за станом дитини чи ні, дасть ускладнення чи ні. Я дуже вірю в те, що нескладні бактеріальні інфекції організм може подолати сам, інакше ми би вже вимерли. Добре, що є ще неперелякані адекватні лікарі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Однозначно. І тим більше я ціную поведінку лікарки в тій ситуації. Навіть якби тоді пішло на погіршення, я б її не винуватила, бо це таки був шанс побороти хворобу без аб. Але чи багато батьків, які теж так би думали? Не знаю. То ще треба запит від пацієнтів, щоб лікарі не боялись бути адекватними.

    @HOPIC, зараз доберуся до компа і напишу у відгук.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. veredulya

    veredulya New Member

    Дівчата, підкажіть, бо панікую! Дитині 1,5р! Вже дев'ятий день температура 40! Висипу нема. Ми третю гіч в дікарні: капають фізрозчин, глюкозу, день пили оспамокс (антибіотик), день вже викапали цефтріаксон. Не помагає поки! Рентген нормальний, кров і сеча +-, соплі, трошки кашель, висипу нема. На 2й день хвороби пвдтвердили грип А. Але то же 9й день. Дитина виснажена. Ніхто нічого не говорить. Може, в когось таке було? Що ж це може бути?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну та грип і є. Антибіотик при грипі ускладнює перебіг хвороби, от воно і затягнуло.
    Співчуваю.
    Грип як підтвердили?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Найменша мала минулого року температуру 10 днів. Погано збиралась і швидко росла. Аналізи були нормальні. В кума малого було те саме але вони пили антибіотик, хворіли довше ніж мала. Зараз в малої температура 39.6 вже другий день. В садочку 16 дітей з такими самими симптомами. Висока температура трималася 5-9 днів, думаю антибіотик в даному випадку зашкодив
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, а що там з дозуванням парацетамолу для дітей? Вирішила я взяти звичайні таблетки по 200 мг в силу схильності до алергії. До того ми колись давно приймали нурофен в сиропі. В інструкції пише по 1-2 таблетки за раз для віку 7 років. Я дала четвертинку і 40 градусів збило так, що дитина 2 години бавилася як ні в чому не бувало. Трохи мене то знітило. Ну вже зараз через 5 годин знов височезна температура. Дитина перший раз дуже жалілася на головний біль, я би хотіла визначити адекватну дозу на всяк випадок.
     
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Розраховую по вазі дитини, але дію важко вгадати - залежно від причини температури/болю, індивідуальної реакції дитини і виробника таблеток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Haidee 10мг на 1кг разова доза. Я так завжди даю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. veredulya

    veredulya New Member

    Тест робили в Чорнобильській. Так виглядає, що вуха в нас. Не точно ще. Але поки іншого не знайшли. Чекаєм.
     
  12. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Антибіотик ми прийняли рішення давати бо отит від отіпаксу не проходив, і почались зміни в аналізі крові в сторону бактеріальної ( палички 14). Хоча по закінченню лікування розумію що антибіотик був «мимо». Так як раніше при лікуванні бак інфекцій після другої дози антибіотика покращувався стан, а тут аж після 3х днів
     
  13. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Дівчата, розрадьте, чи це в межах норми.. малюк два дні 10 разів мав під 40, легкий вологий кашель, цю ніч вище 38 не піднімалася, тому жарознижуюче вже не давала. Але він спить ще від 21.00, проситься тільки пити (часто, але потроху) і пісяти. Хоч зазвичай коли температура падала бігав і бавився, а то лежить, їсти зовсім не хоче((
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А лікар до вас? А дитину вже ,хоч слухали в ці дні хвороби? Бо, пневмонія ,то часу гаяти не можна. Від пневмнії людина має дуже слабкість загальну. Може кидати в піт. Температура може триматись в межах 37+- 38. Біль/дискомфорт/поколювання в грудях.
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2019
  15. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Дякую, в п'ятницю був перший день хвороби, то були в лікаря, то все було норм, вже грається, може зарано запанікувала
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас грип в старшої проходив так: 2 дні температури 40 (я лише раз збивала), далі 2 дні здавалося, що все закінчилося, але на 5-ий день ввечері знов температура і поганий кашель. Вчора (6-ий день) весь день спала і кашляла з температурою близько 38. Я вже думала сьогодні зранку їхати здавати кров і шукати лікаря, але вона прокинулася без температури, в хорошому настрої і повна сил. Кашляє вже мокріше і менше, ніж вчора. Робимо інгаляції, п'ємо багато. Виглядає, що справиться сама. В хлопчика, від якого ми вхопили грип, все було аналогічно і кашель пройшов через 3 дні з допомогою інгаляцій. Писи: я вчора теж вже малювала собі перспективи пневмонії, через її дуже в'ялий стан. Дуже різко той кашель з'явився і трохи налякав.
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мій малий вже другий раз хворіє за таким сценарієм: горло, катар два-три дні, потім доліковуємо горло і це все без температури. Вперше таке було восени і от, знову. Мені дивно, бо він завжди температурив і, то могло бути високо. Якось так класично було, а це от щось таке.
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене малий так само мав, ще докашлює (кашель горловий), в чоловіка те саме -кілька днів після малого, мабуть передалося. Гавкає як той пес. І що дивно, в малого слабке місце носоглотка, то переважно щавжди соплі густі і зелені при буль-якому грві, а цього разу - носоглотки підпухша, на ніч доводиться капати, бо не може спати, а промиваємо - вимивається слизу дуже мало і то практично прозорий, на рівні фізіологічного...
    То мабуть такий різновид вірусу.
    Мене он теж "піддирає" горло, і менша хрипло стала зранку говорити... В хлопаків проходить, а ми певно почнемо... А соплів у мене нема, хоча класично ГРВІ проходить, як і в сина - багато виділень, кольорові і тижнів зо два тягнеться, навіть коли температури немає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Shapokliak в нас кашлю немає. Все від горла і воно найдовше тримає. Чоловіка вже також розбирає- все так само.
    Я б здала малому кров, але ж не дасть((.
     
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, хтось стикався з схожим? Якщо раптово почався кашель в неділю ввечері, в понеділок зранку лікар вже наслухала повно мокротиння, з понеділка вечора дотепер то 37.1-2, то 37.7-38.8, кашляє добряче, нежить стогодні добавився. Сьогодні лікар вже наслухала хрипи і сказала, що іде до обстукції/бронхіту. Якщо нічого не давати, то вже ввечері може бути. Виписала вентолін і пульмікорд і хотіла антибіотик, але я "випросила", щоб лише після аналізу крові (завтра здамо).
    В чому питання: чи практикував хтось без препаратів тих одужувати чи то реально вже не варто очікувальну позицію займати?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk