"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Здавайте аналізи! Додому можна викликати з медісу. Там не дуже дорого, таксі і ще трохи. Або самі відвезіть, і ще щоб не чекати резуль ату, або якщо не вловите сечу - - відразу узд зробіть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Kandya, та я вже на завтра домовилась з приватним педіатром і про аналізи, і про огляд. Маю 2 в 1). Вона іх і зробить, і роз’яснить. Працювала колись в Медісі доречі). Як треба буде, то і УЗД зробимо. Намагаюсь не панікувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Просто так давали чи якось розводили?
     
  4. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    40% глюкоза 20мл це 1 ампула, і вона йде на200 мл рідини. Ви спробуйте 1 ампулу розвести на більшу кількість рідини, оскільки доця спочатку випльовувала і я розводила на більшу кількість рідини
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Що у вас? Як аналізи? Що лікар сказав?
     
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, порадьте мені немудрій.
    маємо - соплі, багато, від того кашляє, коли лягає та й загалом періодично відкашлює.
    таке враження, що ті соплі безконечні, з перемінним успіхом місяць певно. "фази" сопливості змінюються - забитий ніс, густі, рідкі, і так по колу. а зараз взагалі якийсь капець - не встигну промити - видути то все, знову чути що булькає. нічого не розумію вже.
    в ЛОРа, сімейної, пульмонолога були трохи давніше. не алергічне. призначили - промити, протаргол, судинозвужуючі. я проти протарголу, але вже і його крапали кілька разів. ефекту не спостерігала. судинозвужуючі теж деякий час крапали на ніч, але і їх не даю, бо скільки можна.

    що робити?
     
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Khrystik, соплі затяжні лікую настоєм із кори дуба. Але не такі, що булькають, а власне, коли вони густі, жовті чи зелені. І дитина від них кашляє. Запарюю кору дуба на паровій бані і промиваю із нурофенівського шприца. По півшприца в 1 ніздрю. Кора дуба володіє і антибактеріальною дією і має судиннозвужувальний ефект. Мені ну дуже помічне.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    які пропорції?
     
  9. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Khrystik, згідно інструкції роблю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Здали лише кров, сечу не встигла зібрати. Кров за словами гематолога ніби не погана), але багато палочкоядерних, що говорить про інтоксикацію. Якось ніби так. Але додала, що то може також бути початок бактеріального, а аналіз ще того може не показати. Казала інтенсивно відпоювати, або в інфекційну крапатись. Я вибрала перше, і сьогодні мій день пройшов з шприцом у руках. Влила ніби більш-менш, бо підгузники були нормально так залюрені. Їла трішки, проявляла інтерес до життя). Але стан ще був ускладнений тою Т і, я так думаю , тими зубами. Ну і шмарклі, а отже і кашель, трохи псували картину. Подзвонила своїй сімейній, передала аналіз. Та бігом аб призначила. Казала, що то вже бактеріальне. Мушу сказати, що вона моїм дітям ще жодного разу їх не призначала. Думали, ми думали до вечора. І таки дали аб. Може треба було ще почекати, але мені вже її реально стало шкода. Ось така от історія. Дуже сподіваюсь, що зробила вірно. Приготувала на ніч пиття і думаю чи будити знову ту дитину, чи дати таки спокій поки сама не прокинеться? Бо я ій вже три доби спати не даю, постійно буджу і щось вливаю. Ну і перед сном вона стала вже трохи схожа на себе), почала ходити і сміятись). Давно того не було.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я вважаю це вірним признаком таки доцільності АБ.
    я пою і вночі. Практики не маю з різними дітьми,бо мій п*є нормально(і пив, як був манюсиком) і сплячим. Тобто будити мені його не потрібно... просто добре контролюю,щоб ковтав повільно. І я прихильник - що АБ потребують пиття, якщо можна так сказати - додаткового.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @nibysh, вона не п’є у сні. Тобто я їй пхаю, вона починає плакати, я далі пхаю. Якось так. Нема такого - я даю, вона п’є і спить. Нажаль(. І ото буду знову нічку чергувати. Вже я забембалась трохи.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  13. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Rodionochka а шприцом яким даєте? бо я давала від нурофена, ним не поцарапаєш десну і дитина ковтає навіть спляча, до сих пір буває вночі щось пхаю( Бо звичайний царапав щось в роті і вона також плакала. А так вночі відкотила губку і крапнула, або на щічки натисла - рот відкрився і залила.
    Доречі, хто має лишні шприци від нурофену прийму у подарунок) бо наші вже такі страшні
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    @Khrystik соплі мию вода + перекісь (на 1ст. л кип"яченої води 3 краплі перекісі) цілий день і змащую тетрацикліном. Від того вони густіють. А ви не пробували ізофру в ніс?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    О, в малого соплі з п’ятниці такі, що ну. Потім додалось вухо (одну ніч боліло), потім кон’юктивіт на очах, кашляв від тих сопель. Схоже, аденовіруска була. Сьогодні, тьфу-тьфу, спокійно спав, бо до того задихався уві сні, кашляв.
    Наш вихід зі соплями - промивання фізрозчингом, малий активно видував ніс (такі шмарклі, вибачте, зеленющі), маззю мастила з евкаліптом та й все. Давно вже ті соплі у вас?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    2й день пробуємо.

    сьогодні і далі промиваю+Ізофра 3 р. на день. спостерігаємо.
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ну от. додався до всієї "картини" кон'юктивіт - око червоне і підпухло. вночі була Т. вдень немає. апетит поганий. соплі і далі промиваю і крапаю Ізофру. то все К.
    начиталася страшилок про аденовірусну інфекцію:girl_cray:.

    Кві наразі соплі-кашлі. цікаво чи втримається від решти симптомів:girl_in_dreams:.
    --- дописи об"єднано, 21 Березень 2019 ---
    як лікували?
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чергова (бо це було в суботу здається) призначила каплі Торбадекс (не Торбекс). Але ромашка наше все. Лише нею промивала. За два-три дні пройшло.
    Дівчинці з групи малого, в якої теж був кон’юктивіт призначали Торбекс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ми з сином чаєм сильним промивали. Промивав краще як ромашка. Але то як кому. Треба пробувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Перестраховуються.
    Тобрекс - АБ. Тобрадекс - АБ з гормонами. Флоксал навіть думати не варто для дітей до 10р.
    Краплі брати коли вже капєц-капЄц як зле.
    Одне з найдієвіших - 1т фурациліну на 1/2скл кип'ятку. Розчинити і промивати обидва очка. Окремими дисками.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Щоб не починати з АБ в очі спробуйте спершу промивати фурациліном (1 табл розчинити в 1/2 скл води), ще є окомістин , теж непогані краплі.
    Кон'юктивіт теж буває вірусний і бактеріальний. Першому АБ взагалі ні до чого, він все одно мусить своїх +-5 днів відсидіти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1