"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А при аденовірусі хтось мав висипку? Чи її не буває при тому типі вірусу?
    В неті читаю, що інколи може бути висип, але водночас йде полегшення, а в нас навпаки ніби.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в нас теж друга серія. тепер Квітка.
    сьогодні 5й день температура. на вихідних було до 39.5 - збивала двічі, бо вже їй було зле. а так, то коливається від 37.3-38.5. не збиваю. товчеться-бавиться. і власне теж не "відчувається" та температура. голова ніби не гаряча, ріки-ноги норм, міряю - а там зашкалює.
    в понеділок були у лікаря - червоне горло, соплі, легені чисті. ніс промиваю, горло пшикаю. Т далі коливається. багато спить, поміж тим активна, їсть добре.

    завтра хочу поздавати кров і сечу. може нирки?
    я вже не знаю що думати. то вірус такий "довгограючий"? в нас ніколи Т не трималася і так не коливалася більше 3х днів.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас сьогодні 37,0-38,1
    Захрип.
    Кашель сильний вночі лише.
    Соплі жахливі.
    Завтра лікаря знову чекаємо.
    Висипка ще є, плюс мармурова шкіра повсюди, незалежно від Т.
    Якийсь дивний, дуже дивний вірус.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Знов ми тут.
    Дві доби високої Т, потім доба 37-38, вчора взагалі день без Т, тільки на ніч 37 з копійками, сьогодні вдень теж не було, а на вечір 38,0-38,3 :girl_cray: і ще й сам сказав, що змерз, пішов накрився ковдрою і заснув.
    Завтра аналіз крові, сечі здамо однозначно.
    Мене муляє те, що вроді вже йшло на покращення, а тут знов підвищення Т.
    Кашляє жахливо, сопель неміряно, лікарка слухала вчора і в понеділок, то все в бронах/легенях чисто. Може то в іншої лікарки переслухатись?

    Ще такий факт. Коли спершу була висока Т, то збивала періодично (дивилась на стан малого), але при тому він взагалі!!! не потів (хоч схильний до того). Сьогодні ж, коли Т піднялась до 38,3 (не збивали ясна річ) він зразу заснув, під час сну аж мокрий був від поту, але Т так і тримається на рівні.

    І ще про висипку. Не поширювалась ніде крім шиї, за вухами, обличчі (щоки). Але шкіра мармурова весь час.
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От і в нас було погіршення після покращення). Я думала, що то ми винні, десь перестудили. Я взагалі така трохи безвідповідальна мама), тільки Т спала (як мені здавалось, бо Т я не міряла), одразу пішли гуляти, хоча погода була не супер. Лікарка, одна з двох, сказала, що то нове вірусне, хоча контакту з чужими людьми не було. Висипу не було. Була ота мармурова шкіра. Таки дали АБ. Буквально за пів години дитині стало легше. Мені досі дивно, що так швидко може бути реакція. Дали через два дні повторної Т.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мої діти, обоє, ніколи не потіють при високій Т. Як починає хоч трошки пітніти лоб, я вже точно знаю, що Т падає
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. sherry

    sherry Well-Known Member

    як на мене класична картина корі. У нас було те саме. Я висипку так і не знайшла на тілі, хоча дитина чухалась. За вухами і щоки - то класика корі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    @aknytsU але дивіться за кашлем, якщо сильний то може варто антибіотик. Мала кашляє не сильно, і взагалі все пройшло відносно нормально. А у бувшого чоловіка підозрювали пневмонію, бо сильний кашель і спазми в бронхах. Спостерігайте, може ще з кимось проконсультуйтесь
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вдень кашлю немає, хіба як спить, то під час сну. Спершу сухий, як поп‘є, то переходить у вологий. І вночі два-три «приступи» кашлю є зазвичай.

    Прийшли результати малого: лейкоцити 4, еозинофіли 4, паличкоядерні 4, сегментоядерні 30, лімфоцити 57, моноцити 5, ШОЕ 3.
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, ану розкажіть мені про аналізи ,,на дому,,...то зі всіх лабораторій можна викликати? І ціна, наскільки пригадую плюс 100 грн до вартості? Якщо я хочу завтра вранці щоб прийшли то о 8 ранку викликати чи сьогодні?
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Dominika знаю тільки за Сінево. Виклик зараз 150 грн. І переважно робити виклик треба за день-два. Результат приходить пізно, десь о 22-23 год. З медіса треба медсестру своїм транспортом привезти і завезти. Ціни вже не пригадую.
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2019 ---
    На сайті Медіс пише, що з вересня виклик 250 грн, але не треба привозити і відвозити.
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, маємо таку ситуацію. Малий вже кашляє, напевно, два тижні. Як на мене кашель став кращим, в плані відкашлювання. Вночі вже не кашляє взагалі десь третю ніч. Слухалися в понеділок було норм, сьогодні на Орлика кажуть гострий обструктивний бронхіт, запропонували госпіталізацію, але тоді вже антибіотик. А якщо ні то кликати свою лікарку і назначати лікування прям вже-вже. Наша сьогодні прийти не може. То так критично почекати до ранку?
    Ну і ще нюанс, малому колись Мединська наслухала обструктивний бронхіт, я переслухала у двох лікарів - кажуть просто соплі по задній стінці.

    От і тут хотіла б переконатися
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відпоюйте багато сушкою і буде ок. Ну я б так робила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Не кожен лікар його наслухає. У малої обструкції часто і ніхто не пропонував лікарню. Антибіотики також дуже рідко застосовували, переважно обходимось інгаляціями вентоліном. У крайньому випадку ще додається пульмікорт.
    Дивно, що лікар, яка слухала дитину, не призначила лікування, а запропонувала лягати у лікарню.
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Можете зачекати до ранку, то не критично.
    Обструктивний бронхіт антибіотиками не лікується, потрібно зняти насамперед обструкцію ліками чи інгаляціями, а потім вже муколітики.
    Ну і кров здати на аналіз не завадить.

    Надіслано від мого Redmi Note 5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, як Ваш синок себе почуває? Я не панікувала б у Вашій ситуації, максимум кров з пальчика. Малій вже даним-давно не лікую обструкцію аб. Аж коли такий сильний свист у грудях, що нема на нього ради, інгаляція із вентоліном. Від затяжного бронхіту, при хороших аналізах та відсутністю температури даю пити грудний збір 2. Ну мега помічна штука. Не зважаючи, що моя старша алергік, трави гарно переносить. Звісно, все індивідуально. А от Медмнську я не раджу, я після неї сама доліковую малих, вічні призначення аб без аналізів і гормони :sad:
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дякую, дввчата. Сьогодні переслухала в своєї. Каже - чисто. Пити, інгаляції, та й усе. Я щось так дуже налякаляся, бо малий вчора дуже безсилий був. Але в нас ще трабли з зубом. У п'ятницю був флюс, вскрили, вчора поставили тимчасову пломбу, знов почало набирати, знов вскрили. Але стоматолог сказала, що то не мав би бути зуб. Ну але вже під вечір, воно ще більше набрало, почало боліти, що аж нурофен мусила дати. напевно, таки зуб тому причина.
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @aknytsU в нас теж зараз таке щось схоже як у вашого малюка. Висипка за вушками і трошки по шиї і вниз по спині, до лопаток. Два дні трималась, вже зійшла. Ми на сімейній нараді))) вирішили, що це пітничка. Це зараз вірус якийсь такий цікавий бродить. Когось б'є на шлунок, а інших - як звикла ГРЗ(темп, кашель, нежить, горло). Я паралельно з малим мордувалась кишковими розладами. І в оточенні теж багато таких випадків. Таке...
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ооо! В мене теж був кишковий розлад за пару днів після хвороби малого. Перед тим в чоловіка був кон‘юктивіт.
    Зараз малий лише кашляє періодично, але нечасто. Минулось, слава Богу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В малого синочка (10 міс.) чомусь з'явилася молочниця. Виписали кандід, але ось уже третій день, а вона не зменшується, а, як на мене, збільшується. Попереду вихідні. Що робити???
    Вже на губі вилізли прищики. Йому важко їсти. Ще й зубки лізуть.