"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    О, то якраз мій варіант). Ніколи з тим ніц не робила. Хіба могла відтягнути трохи зовсім малим, бо дихати не могли. І ще колись давним давно котромусь малому карнула каланхое, то він так пчихав)!!! Більше не робила. Мої діти якраз живий приклад того, що соплі минучі).
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Як коли і як в кого. В мене і в сина одразу густі, липкі, зелені соплі, які не дають дихати. Самі відходять погано, промиваю. На ніч (а деколи на початку особливо агресивного вірусу і вдень) доводиться застосовувати судинозвужуюче, бо набрякає так, що дихати неможливо. Спання не буде і життя нормального теж. Так що в перші дні доводиться застосовувати, далі поступово з покращенням стану відміняю. В меншої з тим легше, обходимось промиванням, зрідка краплі на ніч. В чоловіка - вода тече буквально, ніяких серветок не вистачає, бере пелюшку... І теж майже ніколи нема потреби в судинозвужуючих... То вже який в кого анамнез... Заздрю тим, кому нема потреби в тих промиваннях і краплях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Ще таке питання: синочок ходить 1-й рік у садок. Все почалося із зими: перші застуди (кашель, соплі). Весна ще гірше - то обсипало живіт (пітнічка (алергія)), тоді соплі з кашлем, то лікарня з гострою кишковою інфекцією, то червоні очі від внутрішніх соплей, тепер знову соплі кашель, горло, температура. То в більшості діток так виглядає 1-й рік у садочку, чи то в мого сина просто такий слабенький імунітет? Дякую.
    P.S. До садочка (за 3 роки) мали лише соплі на прорізування зубів, і раз лікарня бо була висока температура тривалий час - також на прорізування зубів.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @smilechyk то не імунітет слабкий, дитина привикає до нового серидовища. Такими вірусами та інфекціями організм дитини тренується, тож мусите пережити, перечекати, всі через це проходять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А я все ж спитаю. А яка різниця у всіх чи не у всіх? Ваша дитина безперервно хворіє, і ви підозрюєте причину. Здоровий глузд підказує усунути причину.
    Він не тренується, він виснажується. В природному середовищі не буває 30 дітей зосереджених в закритому просторі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Orman і це правда, проте найкращий імунітет від хвороби настає вже після самого захворювання, тож як би прикро не звучало, набутий імунітет теж багато значить...
    Інше питання, чи отакі "віруски" супроводжуються ускладненнями, які без антибіотику не усуваються, тоді варто замислитись, може і щось не так, та є потреба в консультації імунолога.
    Чарівної таблетки від частих захворювань нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Я все таки схиляюсь до того, що імунітет тренується. Теж перший рік хворіли, що капець, причому з ускладненнями, практично кожен раз закінчувалось обструкціями. Усунути 'причину' не було можливим, бо треба було працювати. А тепер (через 1.5 року) хворіти стали знааачно менше і легше

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя старша не була часто в великих дитячих колективах, особливо не издила ГТ до 6 років. Не хворіла, в 6 пішла до школи і вже 2 роки теж не хворіє. В нас практично нема пропусків, може 2 тижні за рік набереться. Середня трохи раніше (в 4,5 роки) почала ходити часто в великий колектив, соплі-кашлі трошки частіше мала в цей перший рік, але в неї аденоїди, тому не знаю, чи зовсім вдома було б інакше. Молодша (3 роки) цей рік фактично вимушено каталася з середньою на її заняття, їздила ГТ, сиділа по півтори години в приміщенні з дітьми від 5 і до 15 років. Реально з сопель не вилізала з жовтня до травня. Ото останній місяць лише в неї припинилося лити з носа, очей. Ускладнень ніби не було, лише отит один раз. Але все одно мене це напрягало дуже. Якось так з мого досвіду виходить, що все те "тренування" краще відкласти подалі, ближче до школи. Десь так після 5 років тої дитини стає більше, та елементарно відкашляти легкий кашель старшій дитині легше. Може альтернативою може бути садок на меншу кількість дітей. То звісно по ціні батькам може бути невигідно залежно від роботи, але в моєму, наприклад, випадку, коли немає нікого, щоб сидіти з засопляною дитиною 70% навчального року, дешевше мабуть приватний малий садок. Хоча я знаю, що водять і з соплями, і з кашлями, і з температурою. Супрун же ж дозволила, гг.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Не буду коментувати добре чи погано, бо виходу іншого не було, але мій син перший рік в садку відхворів. Другий рік не хворіє так, може кашель бути, але минає на 4 день. З температурою хворів 1 раз за рік. Їх в групі до 12 дітей, минулого року було до 10.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Цікаво, що моя не хворіє до моменту свята в садочку, на яке приводять реально хворих дітей. А до того часу вона досить спокійно переносить дітей і простір, правда в них гуляння і режим провітрювання
     
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чим можна зняти набряк аденоїдів. Вночі дуже хропе-сопе, вдень говорить крізь ніс, запах неприємний з рота, особливо зранку. Нежитю немає. Прочитала про Протаргол. Хтось давав, що ще можна? Наша сімейна радить гомеопатичний препарат. Хочу мати ще щось для певності. Бо щось гомеопатії не дуже довіряю.
    Про садки...Мій відхворів частенько перший рік. Але переважно звичайні соплі-кашлі, і Коксакі. Другий рік вже менше, значно. Я в садок не ходила, майже не хворіла, і коли пішла в школу теж. Немала жодної "дитячої" хвороби, ну хіба стерта форма. Десь вже біля 15 років мала вітрянку і ангіну.
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я давала протаргол, трохи зменшились, але в сина це помірно загалом, алергічної природи. Вже не пригадаю, чи антигістамінні ми приймали тоді.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Я б дала щось типу Назонексу, вони справді круто знімають набряк, бо гормональні, але тре попитати в лікаря, на рах дозування для дитини, чи аналогів. Без консультації не раджу користуватись.Або протиалергічне на ніч - супрастин, еріус.
    Я проти частого закапування в ніс антибактеріальні , чи гормональні каплі, потім кінців не виведете з соплями, набряками та запаленнями.
    Хіба ради нема, то пробуйте...
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Dominika а чому не довіряєте? Спробувати ж можна. Про Протаргол є різні відгуки, дехто вважає його навіть шкідливим.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мій старший ходив в садок. Не хворів. За три роки може зо 2 тижні пропустив через соплі. Зате в школі від жовтня до квітня постійні кашлі, соплі, температура. Аж цього року трохи менше. Тому не вважаю перебування в колективі обов'язковою умовою хворіб. В кожного свій досвід.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я протиалергічне давала, малий не дає капати носа, спали з відкритим вікном (це взимку було), постійно провітрювали, але проходило дуже довго, поки не почались нові соплі, разом з соплями і сопіти перестав
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дитині засухе повітря було...від опалення , батарей, тому й сопів, сухо слизовим. Пішли сопельки, слизова "зволожилася", і сопіння поступово зникло. Важливо зволожувати повітря і слизові носа,горло, давати пити тепле. навіть вночі,особливо тим, хто має схильність до аденоїдів і ларингітів. Тожі ризик набряку і запалення зменшиться. То з особистих спостережень.
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2019
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    В малого на вихідних сильно піднялася температура, 38.5+ і під час неї болів животик, ручки, ножки.
    Викликали лікаря, ознак хвороби не було ніяких, каже віруска, виписала противірусне і давати від Т Нурофен.
    Т піднімається кожні 5-6год, вчора здали аналізи, в сечі ацетон (++) і в 2 рази підвищені лейкоцити, говорить, що вони могли підрости від того, що малий дуже сильно плакав, заходився, перед тим як здати кров, могло таке бути?- від сильного стресу?