"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Kshusia не хочу лякати, в нас точно так кір починався(( можете почитати в темі Все про кір, я робила останній допис.
    Але це далеко не факт, що так буде в вас, проте, взяти на озброєння варто. Від стресу навряд чи, дитина щось підхватила з вірсуних інфекцій.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, алергія може давати температуру?
    В малого сьогодні зранку набрякли повіки, обидві, мають яскраво-рожевий колір. Але може то комарі вкусили. Цей варіант теж розглядаю. Самі очі не червоні і не сльозяться.Трошки має закладений ніс і покашлює. Температура від 4 ночі 37.5, тримається і не підіймається. Самопочуття чудове.
     
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Kshusia лейкоцити крові чи сечі? Не думаю, що лейкоцити від плачу збільшились.
     
  4. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    В крові
    --- дописи об"єднано, 4 Червень 2019 ---
    Хочу завтра ще раз перездати кров
     
  5. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    На зараз в нас Т 36.9-37.2, в малого почервоніло горло, але каже не болить, і в ротику над зубчиком появилося щось похоже на нарив, він один, але також каже, що не болить його (в мене таке буває, як щось брудне з*їм, типу стоматиту), думаю може висока Т таке дала...
    Купила смужки, міряти ацетон, то зараз немає в малого підвищеного ацетону.
    П*ємо антибіотик, думаю ще раз здам аналіз крові після курсу, щоб не травмувати його, а сечу завтра понесу.
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Kshusia на плями Копліка не схоже?
    В мого при корі теж спершу думали, що стоматит. А то кір.
     
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    ні, це одна ніби гулька над зубом, весь рот чистий, немає плям...
    --- дописи об"єднано, 4 Червень 2019 ---
    Думаю, може це горло дало високу Т на 4 дні, але лікарка не бачила червоного, аж я сьогодні побачила почервоніння, і високі лейкоцити може також від горла...я вже не знаю, що думати, в малого зараз стан добрий, але може це його антибіотики тримають.
     
  8. Gala

    Gala Well-Known Member

    В нас так затягнула всю сім"ю така віруска. Спочатку в меньшої була висока температура, почало тошнити і почалась рвота і був ацетон. Поїхали в інфекційну прокапатись, бо дуже було їй погано... На другий день червоне горло, потім насморк і кашель...
    Потім в чоловіка температура тиждень, кашель, насморк, горло і закінчилось все гайморитом.шое було 53.
    Потім я- температура, кашель насморк.горло. і запалення очей
    Потім в старшої висока температура, рвота, ацетон ****кашель, горло, насморк , вухоі і в кінці запалення очей.Це все на протязі більше місяця тягнеться. Лейкоцити були збільшені в мене і в старшої, потім у неї ще було збільшене шое до 26....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  9. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    в нас ШОЕ 23, наша каже, що зараз щось таке ходить вірусне, то жесть у вас, виздоровлюйте!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Дякую, вам теж швидкого одужання!!!
    Старша ще при цьому всьому ЗНО здавала :girl_impossible:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    А нашо зразу так антибіотик валити дитині?
    Ви впевнені що то бактеріальна інфекція?
    Дали б можливість поборотися організму...
    Доречі, віруска з антибіотиком тільки затягується, та вірус за рахунок антибіотка розмножується ще більше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Gala

    Gala Well-Known Member

    Погоджуюсь. У нас антибіотик пив тільки чоловік , бо почався гайморит і шоє 53.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Dominika сумнівно, що алергія дає температури, у нас ніколи не було. У нас схоже кір починався, але не факт що у вас він.
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Два дні в садочку і вуаля, сюрпрайз, вчора забрала дитину з температурою 38,6, поки приїхали додому , вже було 39. Донині, нічого, тільки піднімається гарячка до 38,5-39, кожні 5 год...поїдемо, напевне, кров здамо...я помало перебираю в голові інфекційні діагнози - мононуклеоз, скарлатина, вітрянка...півтора місяці назад перенесли кір...як не щастить, то по повній...
     
  15. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Semiramis як раз у знайомих таке, потім вискочило пару прищиків, сказали розеола або ентеровірус. Спостерігайте
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А "банальний" грип і тд відкидаєте? Ну і аналіз варто здавати на 3-4 день хвороби (звісно якщо немає екстреної потреби). Раніше він не дуже інформативний, та й дитина до того часу цілком може одужати. Наразі з того, що Ви написали геть не видно причин для паніки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Спостерігаємо. Наразі ацетон ++++, лейкоцити 8, палички 8, моноцити 6, шое 15, еозинофіли 2. Аналіз майже нормальний, всюди «межа». Лікар каже, поки не лікуємо те, що може само пройти, відпоюємо...якесь таке. Не панікую, попереду вихідні, хз що ще вилізе...
    Грип теж не виключаю, так як і ентеровірус.
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    надворі гаряче, а в малого гарячка (( вночі піднялася десь до 37.8, така сама була вранці. Підозрюю, що чоловік нам підкинув шось вірусне, бо на вихідних сам мучився, та і досі не здоровий. До всього в малого ще і зубки лізуть. Вранці вже сопельки річкою текли з носика.

    Погуляла з ним трохи, никалися тіньком по максимуму. Після прогулянки було 38.2. Після пару годин перебування в хаті - далі 37.8. Чи може вулична жара погіршувати стан і додавати підвищення темп.? Маємо в хаті кондиціонер, весь час не є включений, але регулярно вмикаю на трохи на 23С. Сидіти ліпше в хаті малому?

    Ну і до знавців - чи є по віку якісь межі доки не збивати темп.? Малому 10й місяць, наразі ніц не давала, але думаю як там на ніч бути, якби піднімалося добряче вище.
    А ще за тиждень рівно маємо їхати на море. Так хочеться якось швидше його підлікувати. Але як? Тобто розумію, що та біда мусить відбути свою базову к-сть днів.
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Тиждень - це дуже добрий запас часу, щоб повністю одужати від легкої віруски. Немає небезпеки у високій т, (якщо це не 42), просто зважайте на стан дитини. Спека і сонце погіршує стан, звичайно.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Retaret немовлятам до 38,5 бажано не збивати, швидше віруска мине, «перегорить» ніби вірус.
    Недавно писала тут, що мій малий хворий, не збивала температуру, аж коли 39 була. Півтори доби загалом відтемпературив , вже здоровий ганяє.