"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Підтримаю. Є віруси-бактерії, яким добре хіба в легенях і вони там бісяться. Але бронхіт чудово лікується без антибіотиків, не тільки вірусний, але і не складний бактеріальний. І навіть без відхаркуючих. Я замість них використовую воду, тим більше в таку жару. Зовнішньо і внутрішньо.

    Хоча про зовнішньо - я знаю, всі бояться простудити дитину, тому не купають. Правда як простудити при такій температурі за бортом - хіба в холодильник після ванни запхати? А в ванній/душі навіть швидких так всі ті соплі гарно течуть, парою надихається, може навіть з носоглотки відкашляти, якщо пощастить, і сообразить потрохи.

    Ну так що ж ви за мать така-сяка, хочете боротися з резистентністю бактерій-вірусів, га? А як же ліпанути таблеточок, і щоб на другий день всі були на вигляд здорові? Це якби я періодично вислуховую під маркою "незапустити", не прямо про вас
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То така складна стежка). До неї ще дійти декому треба. І мені треба було. Бо з першим малим я ще не мала ДП). Все було страшно. А тепер мені лікувати страшно. І якщо дуже чесно - мені трохи лінь). От не знаю як то люди міряють по стопітсот раз температуру? І ніс промивають, і ще всякі лісобакти дають. А якщо дітей хворих двоє - то треба всі процедури помножити на два. Єдине, що мені не лінь - то давати пити. В мене вже зараз з тим пунктик виробляється). Після останньої хвороби малої.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Треба просто купити інфрачервоний термометр. Дуже вигідна штука. Ніякої ртуті, виміряє за 2 сек. Похибка терпима.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Можливо. Але навіщо то постійно міряти? Мене б то гризло. Чесно). А так я собі постійно малюю оптимістичні картинки: ой, вже ніби зимніші. Якби я раптом мала такий термометр, то точно б не мала спокою. Але то я така.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я вже 100500 разів писала, що своїм дітям соплі лікую гарячою ванною з евкаліптовою олійкою і морською сіллю, носи пробиває і нормально засинають
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    З олійками в т.ч евкаліптовою потрібно бути дуже обережним, оскільки у маленьких діток вони можуть викликати ларингоспазм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Син має грибкову ангіну, приписали інгаліпт, фарингосепт і синьку. Тільки що спробувала помастити горло, ніяк: істерика, копає, рота не відкриває, а якщо я відкриваю то дуже сильно кусає... Як дитині можна тоді змастити те горло?
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А грибкова ангіна то не бактеріальна? Антибіотик не виписували?
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    ні це інше,
    Поки ні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Розкажіть мені про смоктульки для горла.
    Бо малий кашляє з перемінним успіхом, дратує чоловіка, що він готовий його амброксолом поїти. Фантастично легшає від смоктульок.
    Так от, ісламоос можна тільки 2 рази на день. Маю з медом і ефірними оліями, то воно запекуче малому. Цукерки з хрестиком не йдуть, бо теж пекучі. @Rodionochka які ви там своїм даєте , щоб не зовсім цукор?
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    З 4 років можна кожні дві години (6 пастилок на добу).
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @HOPIC, я своїм переважно нічого не даю). Як вже дуже зле з горлом, тоді трахісан. Але зараз в малого Вашого щось типу трахеіту, я так зрозуміла. То моє хронічне. Тоді просто купую монпасьє в таких маленьких коробочках. І як чую, що починає першити - маленьку ту штуку до рота. Але то не лікування). Деколи смокчу прополіс. Є ще ті такі льодяники, що в центрі продають, забула як вони називаються. Може вони натуральніші.
     
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Бронхостоп даю своім, почитайте про склад чи вам підійде, доктор мом ніби не пекучі
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @HOPIC, ще згадала, що мені чудово при тому трахеїтному кашлі допомагали інгаляції ффзпрзчину через небулайзер.
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Інгалятор лишився вдома
     
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а ти від рошен такі малі цукерочки кольорові з плюсиком не пробувала давати? там смаки ще такі "лікувальні" - обліпиха, бузина.
    або ще ніби ок гомеовокс, але не знаю чи вам підійде. мені малому при ларенгіті добре йдуть
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Про "локацію" хвороби мені педіатр з Веселки так казала, що є різні віруски і вони відразу поселяются в "своєму" місці - одні спершу осідають на горло, а інші відразу пруть до бронхів наприклад. То я так бідкалася навесні, що маленький мав бронхіт і як то я аж так допустила, але вона пояснювала, що то був відповідний вірус, а не запущена хвороба. Тобто вірусний бронхіт, а не бронхіт як ускладнення.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не розуміюся в смоктульках, бо не купую - ібо ризик удушення для меншої 6 років дитини. Треба буде вивчити асортимент, шось не подумала.

    З доброго - піднялася температура і кашель став воооооологий. Ригає шмарклями. Заливаю водою.
    З поганого - пережити 12 год дороги. Таке,
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Порадьте і мені шось, особливо ті, хто нічим дітей не лікує ))
    Ми вже тиждень на морі, нині маленький багато кашляє, наразі сухим кашлем - то від горла такий буває? Бо мене вчора теж сильно розболілося горло, нині теж дусить так, що покашлюю сухо.
    Цікаво, що зі старшою ми так і приїхали сюди зі сухим кашлем, в неї він такий ларинготрахеітний. Ну і я вирішила - хай море лікує. Але за тиждень той кашель ніде не дівся, хіба ще соплі додалися.
    Вода в морі не є холодна - ну як для моря то дуже навіть тепла, але ясно шо таки не як у ванній.
    Чим то дітям помогти? Обідно приїхати додому хворими, але за себе і малого то просто не розумію - невже і тут вірус прихопили? Чи кондюки? Холодного дуже не пили, ну малий то точнопреточно. Акліматизація аж тепер за тиждень перебування на морі?

    Чи перебування у воді то таки якийсь стрес для організму і день-два не пхати дітей у воду?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дітей у воду пхати, і бажано промивати ніс, не зациклюйтеся на тому, для горла хіба які льодяники)) Гарного відпочинку!