"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

1. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Нагадайте будь ласка, яка дієта має бути при ацетоні і ротавірусі? Без молочки, жирів, ще чого уникати?

В малого вірусняк, сьогодні до 40,1 дійшла Т (ще такої високої в житті не мав).
    З симптомів і аналізу сечі (підтвердив наявність кетонових тіл) схоже на ротавірус. Малий скаржиться на біль в животі.
    Мене непокоїть думка, чому так часто саме ротавіруски в нього. Осінню була, зимою була і тепер от.

2. smilechyk

smilechyk Мамуся

Багато пити

• Баян Баян x 1
  3. Kshusia

Kshusia Well-Known Member

В малого скарлатина( Три дні протемпературив, був легкий висип, вже трохи сходить.
    Горло також вже чисте...але в пік хвороби робили заг.ан.крові, високі лейкоцити 31.40 gpt/L, при нормі 6,0 - 9,8, скарлатина може бути причиною високих лейкоцитів?
    АЛЕ, шкіра в малого не злазить, і тепер появився висип під нижньою губою

Останнє редагування: 14 Липень 2019
  4. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

В нас колись була легка форма, ми провтикали, що то скарлатина, ніде не звертались, навіть нк пролікували антибіотиком, то шкіра почала злазити на долоньках/стопах вже аж після повного одужання. Висипки не було взагалі, лише біль у горлі, т.38 день чи два і (як я потім побачила фото в неті) характерний "малиновий" язик.
    Щодо лейкоцитів - міркую, що під час/ після бактеріальної інфекції вони можуть підвищуватись.

• Інформативно Інформативно x 1