"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не знаю, що ходить, але в мене син вже три дні бігає в туалет щогодини. Аж сьогодні стало легше.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @ГаЛоЧкА у Вас ще є соплі? Скільки приблизно часу це має тривати?
    Артемчик вже рідко кашляє, але чую, що в носику шкваркотить :girl_sad:
    Боюся щось пропустити.
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас соплі з народження))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    раджу бути обережним, у нас теж були ще з роддому- що я тільки не робила і носила вертикально, і ванні включала гарячу воду - дихала трохи тою парою, а воно всеодно перейшло у вушка і мали гнійне запалення вушка без температури.. .
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а що я зроблю зараз? я зволожую. витягую. які ще варіанти? в старшого перші соплі були в три місяці. в молодшого з народження.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА а спить він вночі? Не плаче? Бо моя крутилася дуже часто, десь через місяць почала плакати, потім кричати
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    спить ок. бува возмущається. що ніс закладено-не може смоктати. то витягую.Зараз я нічого не можу зробити з тим. надіюсь переросте..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мого теж було з народження, а він ще й зимовий (опалення в пологовому сильне було, сухо, провітрити - самі розумієте, коли не сам в палаті... ), ще й плюс до того казали, що вузькі носові ходи. Так само мусила зволожувати і потрохи витягувати, бо воно само не проходило, густе і заважало дихати.
    Аж до весни трохи попустили було, проте часті соплі були і надалі, особливо як пішли в садок. Потім вже аденоїди, мусили їх видаляти... В школі вже хворіє менше, але все одно, вже як зловити віруску - соплі зразу пусті і липкі, як і в мене, і без промивання не відходять нормально. Певно якась така спадкова ообливість (І ще мені здається, що ті вузькі ходи носові в нього не вельми і розширились :girl_crazy: до 11 років).
    В меншої не було аж таких соплів з народження, та і зараз, як є, то небо і земля (Певно ходи широкі :girl_haha:).
    То я до чого все пишу - добре, як соплі рідкі і самі проходять, а як густі липкі - мус якось діставати, інакше дитині важко смоктати, і спати теж. Сподіваюсь,то пройде скоро. Здоров'я Вам і малюку!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  11. JuliaKr

    JuliaKr New Member

    Дівчата, заспокойте мене чи насваріть! Нам місяць, сьогодні вночі заклало носика. Десь 5 днів назад мав нежить та боліло горло у чоловіка, зараз нежить у мене. Я малечу з переляку двома ковдрами накрила-на ранок мали 38 температуру. Був в'ялий. Я почала промивати носика аспіратором та хюмером, він став веселіший. Наразі температура 37, 2 до промивання була 37,5
    Чи треба нам в лікарню? Бо я всього того боюсь, зара настрашать антибіотиків понавиписують....
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Перегріли малечу, контролюйте температурний режим, погода гарна-гуляйте, і головне не панікуйте)) якщо, крім носика нічого не турбує, то все ок, пройде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. JuliaKr

    JuliaKr New Member

    Дякую. Та я ж думаю все таки температуру він має, уто 37, 5. А що мало би стати причиною для лікарні? Температура та якщо додастся кашель?
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та не накручуйте себе, звичайно, спостерігайте. Якщо дуже хвилюєтеся і маєте адекватного лікаря, то нехай огляне. Бажаю здоров'я і спокою)
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в дітей до року може бути така темпа. якщо дитина веде себе як звично - то все ок. ( в мого старшого до року так було. і соплі з другого чи третього місяця. в молодшого соплі з народження)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. JuliaKr

    JuliaKr New Member

    Та ні, не як звичайно. Дуже сонний, неактивний...ну то застуда явно ((
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    побільше до грудей прикладайте. в молоці є все що потрібне для одужання мацьопи
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. JuliaKr

    JuliaKr New Member

    Дуже Вам дякую.
    Та ні, нікого не маю...ми не місцеві, у грудні звідси поїдемо та я якось думала до дільничого стати та й все ( На завтра записана на прийом, але не піду я з хворою дитиною до поліклініки.
    --- дописи об"єднано, 4 Вересень 2019 ---
    Я прикладаю, він не дуже то хоче. Через носик йому важко (((
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щоб носику було легше, я б зараз гуляла цілий день, вдома всі вікна відкривала, клала спати на похилу поверхню, тоді легше дихати і груди цямкати. Ще часто напівсидячи на ліжку годувала своїх в таких випадках - на мамі спокійніше і легше.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. JuliaKr

    JuliaKr New Member

    Дуже дякую за поради! Так і буду робити...
    Ой скільки то триватиме, не можу я на нього хворого дивитися-плачу (((