"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчинка 2,9. Влітку мала цистит, який досить довго лікували, але без антибіотиків. Узд нирок і сечового робили, патологій немає. Вчора вночі перемерзла і вже сьогодні пісяє вдвічі частіше. П‘є багато, ванночку з ромашки робила (з минулого лікування лікар радила). Що ще робити, щоб запобігти розвитку циститу?
     
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я пожалітися-поговорити. Закінчилося літо, називається. Малюк, 1 рік, другий день сопливий. Сьогодні сопельки уже загусли трохи, бавився цілий день, їв прекрасно. Єдине, що більше капризував, ніж завжди. Але то і нежить, і збій в графіку (мені дали поспати до 11), і купа людей (ми в гостях). Наніч ліг раніше, ніж зазвичай, мене перші 3 години не відпускав, кусався більше від звичного. Зараз ніжки-ручки холодні, решта гаряче. Температура 38,1. Так буває на зубки (кусався ж, слиниться, трохи гризе іграшки)? Чи то все ж вірус? Насторожує, що з нежитю почався - так буває?
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Deidra, тут все може бути. В нас ікла теж дали шмарклі і високу Т. Прорізались - і як рукою зняло. Але і віруси ніхто не відміняв. То життєво. ГВ вам у поміч. То чарівні ліки від усього)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. sherry

    sherry Well-Known Member

    У малої почало боліти горло , аж плакала, язик обложений. Дала антибіотик. З кожним днем вона показувала що їй в горлі мішає і все нижче. Зараз їй тисне під шиєю, тобто в бронхах. За порадою лікаря зі Львова дала теуфілін, то серцебиття сильне стало. Мала відкашлювала мокрим не часто, а сьогодні взагалі не кашляє, тільки трішки охрипла. Ситуація ускладнюється тим що ми за кордоном. Не знаю що дати щоб воно її так не тиснуло. Зараз температури нема. Від алергії даю. Пити даю багато і не гаряче.

    ХА-ха у неї свинка, прийшов чоловік і питається а чого вона така... як хомяк
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  5. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Розрадьте, вже описувала свою історію про наші кашлі в темі про астму, напишу ше тут. Син пішов вже у 3 клас і за вересень місяць вже хворіє вдруге. В садік не ходив, і без нього хворів часто, перший рік у школі— це взагальному ми були вдома, другий рік—ходили з кашлями. Літом все добре,от почалася школа і вже вдруге хворий. Чи були у когось такі випадки що так часто хворіє дитина, він ж не пішов у садок, мав би мати вже хоч якийсь імунітет. Лікарі все списують на те, що переросте, але по два рази за місяць це є задуже для дитини 8,5 років??
     
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Що ви маєте на увазі під «хворіє»?
    Мої всі четверо за вересень вже по три рази перехворіли (кишкова інфекція + грві), але якщо без ускладнень і загальний стан задовільний, не бачу в тому проблеми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Соплі і нестерпний кашель в нас як стандарт. Без ускладнень, стан задовільний, просто мене турбує частота цих хвороб ввтакому такому віці.
     
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо лор і алерголог не можуть допомогти, зверніть увагу на психосоматику. І залишковий кашель по 2-3 тижні - це нормально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    У мене "залишкове" покашлювання уже другий місяць. І варто було дитині захворіти, як я вже собі страшилок понавидумувала. Особливо добре видумуються страшилки, коли по ночах дитину в слінгу колишеш :sad: То лікується? І чим?
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Напишу нашу історію хвороби. Все почалась з легкого покашлювання 27 серпня(вівторок). Доня гостювала в бабусі. Педіатр виписала афлубін, вже в суботу від того афлубіну, так кашляла, що мало не блювала. Я перестала давати афлубін, пшикали тантум верде і давала гедерасал. Кашель стих і було легке покашлювання кілька раз на день, а потім взагалі пройшов. Температури ніразу не було. Походили в садок. І 12.09(четвер) мені подзвонили з садка і сказали, що доня кашляє, і попросили забрати. Звичайно ми прішли до педіатра дістали рецепт на ліки: сироп з ісландським мохом, морська вода до носа, клемастин(Clemastinum WZF), від цього звичайно покращення було, але кашель не пройшов. Пішли ще раз 16.09(понеділо), дістали новий список: флегамін, пелаво бронхи і сіль морська, кашель далі не припинявся. Пішли знову до педіатра 20.09(п'ятниця) новий набір ліків: xyzal, pronasal, neosine, Prawoslazowy. Кашляти дитина ніби ререстала, але трохи хрипла, в неділю ходили гуляти, то після скакання на трампліні, так хрипло говорила. І от в суботу(28.09) починає рости температура, дитина весела їсть і проситься спати. В неділю теж весела, але більше проситьсяпоспати т. 39.6 і я збити не могла, дозволеною дозою. Від кашля почала блювати. І ми пішли в лікарню, нам близько десь 300 м. Нарешті зробили всі аналізи, флюрографію. В доні запалення гортані і легень. Так пишу і бачу, що ще при другому візиті до педіатра треба було наполягати на зробленні аналізів, але так не хотілось малечу травмувати, вона сильна і її треба тримати, щоб її обстежили не хоче горло показувати і копає лікарів.
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    не факт, що воно би вже шось показало. І взагалі то помилкова думка, що можна запалення якось попередити. В мене племіннику і антибіотики в поліклініці виписали, і слухали постійно. А все одно пневмонія розвинулась і лікували вже в лікарні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Потребую поради, син (4,5 роки) рвота вчора цілий день і вночі, десь разів 5-6 разом. Лікар оглянув, виписав скерування в стаціонар в район - прокапатися, дитина в’яла, і запах ацетону з рота. П’є багато, але просто воду, регідрон не хоче пити, температури вчора не було, сьогодні вже 37.1. От таки хочу відвезти у Львів його, чоловік приїде після 20.00. Тому питаюсь, де б порадили з таким на Мечнікова в інфекційну чи таки в Охматдит?
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    1). Якщо є підозра на отруєння/ротавірус - То профільна інфекційна на Мечникова.
    2). Якщо сьогодні не було рвоти, п'є і пісяє - я би не везла капати (Я дитину в півтора роки витягнула дома і консультуючись по телефону з лікаркою, правда в нас нормал ні відносини, і вона просила - якщо явно буде дуже гірше - везти на Мечникова.)
    3). Не хоче регідрону - давайте до води трохи глюкози з ампул. Регідрон - це глюкоза і солі. Моя мала любить лизнути сіль, макнути палець - і облизати (В 7 років, ггг). Ще я застосовую при таких станах кока-колу, звісно небагато (трохи розбавити чистою водою). Навчилася від італійського лікаря, він і себе і всіх родичів так при отруєннях відпоював.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Дякую за відгук, малий вже активніший, п’є і пісяє, робила ще йому ізюмну воду. Єдине, коли почав ходити, то досить сильно кашляє. В селі лабораторія не працює, то ж таки певно поїдемо в Охматдит, боюсь пневмонії(
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а мож бути пневмонія без темпи?
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Може
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Може і ,навіть на початку без кашлю. Є дуже типовим(за моїми спостер) слабкість загальна в тілі, знесилення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. sherry

    sherry Well-Known Member

    В дітей без температури? Мені завжди всі лікарі казали, що у дітей тільки з темп, у дорослих можливо і без. Мала мала, 1 раз, то коли кашель перейшов у пневмонію зразу підскочила темп до 39, ускладення від грипу
     
  19. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @sherry в моєї малої гнійне запалення вуха в 1.5 місяці і запалення легень в 1рік було без температури
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Мені лікарка казала, що може.