"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    В мого було запалення без темп., без млявості і втомлюваності.
     
  2. l_treasure

    l_treasure Member

    Ідентична ситуація. І легеньке покашлювання
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну а як тоді розрізнити запалення? Якщо може не бути температури, кашлю чи млявості. Слухання стетоскопом, рентген, аналіз крові?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Як це не дивно, але вірусні пневмонії в дітей, за відсутності гіпердіагностики можуть проходити самі. Тобто, дитині погано - шукаємо причину, з дитиною все ок - не шукаємо «пригод» на свою голову.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в чому проявлялось? як ви взнали що це запалення?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Є ще бактеріальні. Мене більше цікавить адекватний алгоритм дій у випадку підозри на пневмонію. Або краще так - алгоритм дій, щоб виключити пневмонію. Часто чую, що от слухали-слухали, нічого, інтуїція підказала зробити знімок - пневмонія. Ну але ж не будеш з кожним кашлем робити рентгени.
     
  7. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    І так, зробили ми вчора і аналізи, і рентген, все норм, крім ацетону (7,5). Від кашлю інгаляції, ацетон відпоювати. В селі кажуть, що зараз якраз кроплять гречку, і дуже багато людей мають рвоту. Але от не впевнена чи то може бути від цього, скоріше щось вірусне
     
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Алгоритм приблизно такий ААА! ВРАЧИ ПРОПУСКАЮТ ПНЕВМОНИИ | Facebook
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Мати лікаря який добре слухає, а не просто " якщо це лікар, то розуміється" або переслухати в кількох, якщо маєте якісь підозри.
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Писала вище. В доні запалення легенів і запалення гортані. Покашлювала, лікувалась сиропами, слухоло на протящі місяця 4 педіатри і ніхто не наслухав. Температури не було, 1 день 37.2. Я не вірю і не можу зрозуміти звідки, то запалення.
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ви ж писали, що була 39, 6 і не могли збити
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Так. Писала. Але дитина кашляла з 27.08. Т 37.2 була 12.09. А 39.6 була 29.09.
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    але ж не факт, що пневмонія була зразу, коли дитина кашляла. А от коли піднялась температура, значить тоді й розвинулось запалення. тобто у вас класичний перебіг: вірусне захворювання з кашлем і субфебрильною температурою і пенвмонія як ускладення, симптомом якої якраз і була висока темп., яка не збивалась
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @бетменша для мене ускладнення, то коли не лікують. Але коли лікуєш, лікуєш і ніяк, то виглядає на лікарську помилку, неправильно підібрані ліки.
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я з вами не можу погодитись. бо вірусні не треба лікувати. навпаки, кажуть, що лікування може спровокувати ускладення (деякі сиропи від кашлю). А так, при умові нормального догляду за дитиною, - то це просто рулетка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Basyanya мала пила антибіотик темп вже не було і от на 5 день прийому антибіотика температура 39, і лікували і антибіотик пили і що?
    Мені цікаво, а як поставили запалення гортані, по яких симптомах-аналізах? бо від наших лікарів такого не чула, ларингіт, ларинго-трахеїт, трахеїт
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @sherry нам зробили всі аналізи, кров з пальця, кроз з вени, 2 види сечі, флюрографію. Ми в Польщі. Може запалення гортані, то якась загальна назва хвороби горла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Почитайте для себе, як проходять вірусні інфекції в дітей, і як їх лікують. Переважна кількість дітей в стаціонарах якраз активно «ліковані». А у вас вже міг приєднатися і новий вірус, який спричинив запалення; передбачити це неможливо.
    А що ви лікували антибіотиком?
    Це те ж саме :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. sherry

    sherry Well-Known Member

    Тоді вирував якийсь сильний штам грипу, то мала мала 40 темп і сильний кашель, на 6чи 7 день, лікар виписала антибіотик, бо чула хрипи в бронхах
     
  20. sherry

    sherry Well-Known Member

    Я здурію, коли та свинка скінчиться. Пішов 2 тиждень, то тисне шия, то груди, то важко дихати (зате поскакати для подружки по вайберу то святе і фігня що потім губи бліді), то слабо. Лежить в основному весь час, при тмоу що при всіх інших хворобах лежала 2-3 дні макс. Ми і гріли і паром дихали і ножки гріли. Все помагає але не на довго. Від алергії даю, сингуляр, но-шпу як дуже жаліється. Що ще можна зробити - дати