"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У мене теж буває такий стресовий симптом - відчуття нестачі повітря, неможливості вдихнути на повні груди, нав'язливе позіхання.
    Я б радила звернути увагу на психологічний аспект тої неприємної ситуації з футболом, пропрацювати її.
    Мені ще допомагає повільно подихати животом, коли прямо ніяк не можу "надихатись", щоб зняти той напад.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @HappyViki а може психотерапевта спробувати, чи, принаймні, проконсультуватися?
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2019 ---
    Якщо стрес, то мав би допомогти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, направду, вже трішки легше. Але йому шкодять різні активності, емоції надмірні, не важливо, позитивні чи негативні. Із психотерапевтом домовлюся на наступний тиждень, порадили хорошого. Стався добрячий збій у нервовій системі :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доня знову хвора. Весь вікенд 38.6 збивалась до 37.2, їй дуде було не комфортно при 38+, пррсилась спати, не хотіла їсти. Знову горло. Сьогодні нам навіть зробили аналізи, мазок з горла на Streptococus A i кров з пальці, результати за 5 хв. Знову вірус....
    Колега на роботі розказував, що ррбив колись дітям прививки на "зміцнення імунітету". Прочила, що зараз є навіть в таблетках. По виздоровленню хочу пройти курс Luivac або Bronchovaxom. Хтось робив?
     
  5. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    моя знайома давала малій курсом імуностимулюючі, замовляла з польщі, якогось особливо результату не помітила.
    Щодо цін, то в нас приблизно такі ж ціни. Мазок з горла 330 , кров 180. Це я брала з сайту синево, в інших лабораторіях плюс мінус ті самі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    так для інформації: організму для того, щоб боротись з вірусом потрібно підвищувати температуру тіла. Ви хочете "зміцнювати імунітет", але, збиваючи одразу таку ще невисоку температуру, перешкоджаєте йому просто нормально виконувати свою функцію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись давним-давно я була дуже бдітєльна мама, і як результат - частохворіюча дитина. Тому оті імуномодулятори теж проходили. Нічого корисного і хорошого. Результату нуль, хіба мама думає, що робить все для здоров’я дитини. Якщо дитина пішла у садок - це логічно, що вона зустріне нові віруси, багато вірусів. І якщо її імунна система навчиться їх додати без втручань, то отой період пройде швидше, напевно). Чудово розумію як то завжди невчасно та дитина хворіє, і як то хочеться полегшити, і запобігти. Але я для себе вивела правило - мінімум втручань, часте пиття, менше їжі, свіже повітря. Між хворобами босі ноги і гола шия).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Rodionochka доня хворіє через тиждень. тиждень вдома тиждень в садкую, хоча б раз на місяць. і постійні походи на лікарняні, для мене розкіш.
     
  9. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Basyanya, через це справді практично всі діти проходять. І це не від вас залежить, просто новий колектив , нові віруси. У мене мала досить довго адаптовувалась, але все одно якось адаптувалась і зараз менше хворіє і віруси легше проходять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я вам справді співчуваю. не уявляю як працюючі жінки мають витримати адаптацію до садка. пам"ятаю минулого рроку у вересні мій малий відходив всього три чи чотири дні за цілий місяць
    з мого досвіду, найкраще щоб після таких от хворіб дитина ще якийсь час посиділа дома, відновила, так сказати, сили і ресурси. Але я то дома, тому можу позволити лишити на скільки треба, а от коли робота, уявляю, як то трудно
    я знаю тільки превенар вакцину. вона від пневмококів. наскільки я родзумію, то для тих, у кого часті пневмонії
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Звичайно, що це добре. Але навряд реально в описаній ситуації. І чисто моя суб’єктивна думка - після ліків відновлюватись важче.
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я такого не помітила. хоч загалом нічого не даю з ліків при вірусці, але як були ускладнення і антибіотик, то останнього разу на диво після нього довго не хворів
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Сьогодні на вечір вже доні краще. Не гаряча. Тільки закладений ніс.
    Думаю, що все ж спробую Bronchovaxom. Ціна для мене доступна, а в порівнянні скільки ми вже витратили грошей не ліки, то крапля в морі.
     
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Через сильний стрес у мене таке буває, почалося десь в років 18, тут це називають синдром гіпервентиляції, почитайте при нагоді. Ніякого лікування наразі не знайшла, часами бувають "напади", коли перенервуюсь. Радять легкі фізичні вправи, на час кризу допомагає подихати в пакет, як би це не смішно звучало. Говоріть з сином, заспокойте, пройде його емоційне напруження, тоді пройде і цей стан.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, що таке діарея в дитини 3 роки (к-сть випорожнень від...)? До якої к-сті випорожнень не потрібне медикаментозне втручання?
     
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    То залежить від загального стану дитини, чи потрібно якесь втручання, крім пиття, щоб не було зневоднення.
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Загальний стан добрий, бавиться, в міру активна. Перший день була температура. Зараз нема. Але частіше ходить в туалет. Пиття, спостерігаємо. Цікавить коли вважати частіші випорожнення діареєю.
     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Частіші, ніж звично для конкретної людини, то і є діарея (якщо вони стали рідкіші і неоформлені).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Для 5 річної дитини педіатр сказала - більше 5 разів на день за умови, що воно схоже на нормальні випорожнення, бо, наприклад, в малої, після ліків ослаблена печінка, і дуже часто при вірусах і бежевим какає. Тому я тут напрягаюся.
     
  20. Maggie

    Maggie New Member

    Можливо хтось з схожим стикався і може щось порадити:
    Дитині 1,5 місяці, і майже місяць маємо сопельки. Були в сімейної лікарки, слухали - хрипів не має. Аспіратором пробую витягувати - сопельок як таких не має. Але дитина видає звуки ніби «хрюкає», і не може дихати носиком, особливо вночі, вдень ситуація трохи краща.
    Зволожувач повітря включали - ставало ще гірше. Постійно провітрюємо кімнату - трошки помагає.
    Лікарка виписала тільки хьюмер, щоб капати, але він зовсім трішки помагає, полегшує стан, і вона хоч поїсти може.

    чи в когось були такі симптоми? Що робили ще? Чи може порекомендуйте хорошого лікаря до якого з таким можна звернутися, щоб дослідити, що не так.
    Наперед вдячна за будь-які коментарі!