"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Якщо отит не тяжкий, то пройде, капайте отипаксом два-три рази в день плюс на ніс обовязково судинозвужуючі, обовязково, бо вухо болить, і оте, що ви написали - насмарка не було, лиш набряк, оте найчастіше призводить до отиту. Як то попередити - не знаю, напевно, ніяк. Ще замітила - промивання сольоним розчином носа то добре, але треба відчути оту золоту середину, коли ненашкодиш. Бо в нас промивання закінчувались або конюктивітом, або болем у вусі. Тому якщо відчуєте, як треба промивати і це не нашкодить, тоді робіть. Старшій дитині промивання якось легше проходять. Моій 7 років, але не виходять ті промивання. Ще за отит - якщо за 2 дні при отипаксі не пройде біль - обовязково покажіться лікарю
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В дітей по-різному можуть бути розміщені євстафієві труби, якщо дуже низько, то "залити" вуха більший шанс. Я мию і дітям, і собі спринцовкою, потрібний тиск вже відчуваю, і то часом на собі чую, що вода мало не досягла вуха. Якщо є сумніви, то те "промивання" виконувати фізрозчином піпеткою по кілька крапель, може і щопівгодини, хоч таким чином. І вуха не залиються, і соплі м'якіші стануть і легше висмаркаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Дівчата, хелп.
    В малої(9років) на груді майже біля соска невеличка гулька - не видно, лише якщо торкатись відчутно. Трохи малу болить, але не сильно. Шо дєлать?
    До котрого лікаря звернутися?Ендокринолог? дитячий гінеколог?мамолог( є дитячі, чи дорослий всіх дивиться)? УЗД?
    і можливо одразу з контактами якщо маєте, дякую!
     
  4. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Може почали груди рости? Памятаю себе, як у свої 9 років сказала батькам шо є якась гулька. Мені сказали, що то починають рости груди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Можете зводити до дитячого гінеколога
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В племінниці так було, як починали рости груди. Десь біля 10 років їй було. За себе вже не пам'ятаю...
    Але якщо сумніваєтесь, то звісно, краще щоб лікар подивився, як Вам рекомендували вище, дитячий гінеколог.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ну вік ніби підходящий. але я не пам'ятаю чи в мене щось боліло. плюс з одної сторони. хоча може то нормально.

    Дякую, дівчата. Йдем гінеколога шукати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Воно так і починається зазвичай рости - з одної сторони. Але для заспокоєння, звісно, сходіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мого сина така гулька була, то я зверталась до такої старшої лікарки-гематолога. Якщо не помиляюсь, це вона: Поліщук Романа Степанівна.
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    У мене було так. Були гульки на обох грудях. Десь з такого ж віку. І болючі зарази були. Добре пам'ятаю. Теж лікарка нам казала, що то так груди починають зміни свої.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доня знову хвора. Після 2х днів в садку. Правда чоловік теж хворів. Були в 2х лікарів, кажуть вірус-інфекція. Покращення від такого лікування немає. Картина захворювання. В середу вночі мокре покашлювання, зранку т. 37.9, в обід 38.1. Пішли до лікаря вірус, я кажу, що так кажете(лікарі), завжди і то тягнеться 3 тижні і так закінчується аб. Сказала прийти в пт-сб. Після того до кінця середи т. вище 38 не було, кашляла мокро, але закривала рот, бо чоловік вчив її прикривати. В чт кашель гавкаючий, але без т. Інгаляції небудом не помагають. Були в пятницю знову в лікаря(іншого). Далі каже вірус, нічого не бачу, додала до проти вірусного ще проти алергії і краплі до носа. Сьогодні в доні знову т. 38.1. Вона вже втомлена тим кашлем він сьогодні якийсь мокрий. Перестала їсти і заснула.. От може я не знаюча і не розуміюча людина. Чи то так важко вірус від бактерій відрізнити??? Чи вчора в поліклініці доня ще щось підчіпила??? На моє прохання виписати аб, що немає потреби.
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Basyanya нащо вам АБ? Чим менше даєте АБ і збиваєте Т тим рідше дитина хворітиме! Особливо коли лікар каже, що не треба АБ.
    Кашель мокрий буває від соплів які стікають і деруть в горлі (з носа вони при тому можуть майже не витікати).
    Краще наполягати на аналізі крові для певності правильного лікування, а не на АБ :)
    Противірусні і антигістамінні теж ні до чого. Перші - це взагалі ліки з недоведеною ефективністю, які можуть навпаки "посадити" дитині власний імунітет.
    Багато пити, багато гуляти (не активно) на свіжому повітрі - найкращі ліки від вірусів. А також вологе прохолодне повітря вдома.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Akina в моїй реальності, так як я хворіла, то на 3-4 день хвороби, вже було видно результат лікування. Тобто я вже ніби була здорова, але для більшої впевненості ще сиділа в дома і в пн наступного тижня йшла до школи. А тут 3 тижні лікуємось, лікар бачить покращення, а я ні. А потім лікарня з запаленням легенів, чи ті ж аб і лікування в дома. Хочу щоб процес лікування не затягувався на 3 тижні, взагалі хочу, щоб доня не хворіла, бо потім знову максимально тиждень в садку і знову хвора. А я маю лише 60 днів робочих лікарняного на дитину. З таким лікуванням вони швидко закінчуються.
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2020
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доня пє скільки хоче, постійно її питаю, чи дати води. Зараз т. 38.4. Доня втомлена спить цілий ранок, пила, навіть з'їла 2 канапки. Кашель, то такий дивний, то мокрий то сухий і такими нападами, але сьогодні ніби менше/рідше кашляє.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Як на мене, Ви заліковуєте дитину. Хочете всім максимально напічкати, щоб швидше виздоровіла, але нічого доброго не буде.
    Грві не лікується взагалі. При потребі промивати носик, при темп.вище 38,5 збивати і то, парацетамолом, багато теплого пиття, обов‘язково включати зволожувач, провітрювати і гуляти.
    І змиріться, що діти хворіють часто!
    Про аб краще забути і робити все, щоб їх не довелось приймати, ну хоча б тільки після аналізу крові на 3 день хвороби.
    Не хворійте і змініть трошки розуміння імунітету.
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Хіба я писала, що лікую сама аб? Хочу зрозуміти, можливо почути історії інших мам, що теж так було...
    Давно змирилась. Що дитина тиждень вдома, тиждень в садку. Або ще менше.
    Напр. Не рахуючи цей, раз дві хвороби тому, теж така ж подібна ситуація. На 10 день хвороби, при 4 візиті до лікаря виписали аб. Кашель пройшов за 1,5 дні(звичайно не зовсім, але було видно результати ліеування).
    Така ж ситуація була в вересні, після чого запалення легенів діагнозовано в лікарні і теж аб.
    Мені просто здається, що погано лікарі свої діагнози ставлять...
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Це я про противірусні
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Краще не питати, а просто постійно давати пити всяке-різне: воду, чай, компот теплий...
    І загалом віруси найчастіше не треба лікувати, от взагалі. Тоді в них менше шансів перейти в щось затяжне. Чим вище Т - тим краще, бо швидше дитина буде здорова. Трохи зле коли то дійсно вірус а температура близько 38С. Воно тягнеться тоді справді довше.
    Принаймні в моїх дітей так - 2 дні 39-40 і здорові, ще день відлежатися і вйо в школу чи куди там. А коли +-38 - може на тиждень розтягнутися.
    То важко спершу припинити лікувати віруси. Треба багато спостерігати за дитиною щоб потім навіть інтуїтивно відчувати чи ок коли Т тиждень, чи щось не так як зазвичай і варто на 3 день хвороби здати аналізи.
    Але без аналізу не варто давати антибіотик! При звичайних вірусках щоразу коли хочеться дати дитині таблетку краще влити в неї ще пів кружки компоту :)
    Якщо дитина часто хворіє в садку - часом то не лише через ослаблений імунітет, але й через психосоматику (переживання і очікування Ваші чи її).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    а чому ви думаєте, що якщо на десятий день була потреба в антибіотиках, то це означає, що і на 1 вона теж була?
    Вірусні захворювання в принципі не потребують ніякого лікування (здивована призначенням противірусних препаратів, які нарешті за останні роки ослабили свої позиції "панацеї" тут в нас). Якщо в дитини затягується цей процес і завершується приєднанням бактеріальної інфекції, то це її особливості імунної системи, значить вона ослаблена (ну і про збивання т вже писалося, як це впливає на здоровий перебіг захворювання).
    У мене в дорослому віці дуже рідко буває т при вірусках, і кожна друга закінчується гайморитом, ну от маю таке слабке місце. У вашої дитини це, очевидно, легені. Але, важливий нюанс - бактеріальні інфекції теж можуть виліковуватись без АБ, тому насправді від їх прийому треба максимально можливо обмежитись, а не нарікати на лікарів, що в перший день хвороби не виписують. Бо це по замовчуванню правильно, навіть якщо інфекція бактеріального походження з першого дня, а не вірусного, вона так само може закінчитись виздоровленням без аб (хоч тут дуже поширене переконання, що бактерія=аб обов'язково), тут тільки спостереження за перебігом хвороби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ми були в пн( 1 візит), в ср (2 візит)доня кашляла і в наступний пн(3 візит), кашель був такий же як в ср(2візит) попереднього тижня. І лише на 4 віщити в чт інша лікарка була дуже здивована, що нам не виписпли жодного разу аб.
    І ще в доні мабуть горло слабке і кашель не легеневий а такий гавкаючий горляний.