"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

 1. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  темпа є?
   
 2. smilechyk

  smilechyk Well-Known Member

  Ні
   
 3. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  В кого діти мали фолікулярний кон'юнктивіт, скільки тривало лікування до повного зникнення симптомів?
   
 4. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Виписала сімейна малому Пірантел,але чомусь не 5 мл одноразово, а три вечора підряд. То нормальна практика? Так призначають? Яку схему виписували лікарі вашим дітям?
   
 5. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Зазвичай доза і спосіб лікування залежать від типу глистів. Пірантел не брала, але, наприклад, брала в аптеці Ворміл - були звичайні гострики. То аптекар каже - три дні підряд (там в упаковці 3 таблетки). Але в інструкції чітко написано, коли 3 дні, коли і 2 тижні - є різні глисти і локації іх розповсюдження в організмі. Для гостриків і аскарид - одна таблетка одноразово. Я завжди дотримувалась інструкції - і все проходило нормально (звісно, до наступного можливого зараження). Вони або не компетентні, або перестраховуються, а я не бачу потреби давати хімію 3 дні при простих глистах в кишечнику, це не цисти в печінці чи деінде, до яких лікам довго "добиратись" (токсоплазмоз, наприклад).
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Пірантел, який нам виписали, найслабший з тих всіх препаратів. Може тому призначили на 3 дні. Лікарка навіть наголосила, що сорбентів не треба і антигестамінів також, бо він не токсичний. Хто зна, я все ж дала три дні. Ворміл дещо сильніший препарат. То я вже пост-фактум прочитала)))Нам ще колись радила лікарка Вормітел, фітопрепарат, а я замість нього купила співзвучний Ворміл.
   
 7. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Якщо Пірантел слабший, то може і так, я його не брала. Завжди Ворміл (або наш аналог). Результат за 1 прийом. Ніяких сорбентів чи ще щось не давала, бо глисти в кишечнику просто знерухомлюються і виходять. В знайомих в дорослого сина були токсокари, то вже геть інша історія, і довге лікування, і сорбенти і антигістамінне (власне, спочатку була сильна алергія вночі, викликали швидку; потім при обстеженні виявили токсокари). Токсокари вражають печінку, можуть ще мігрувати, і , звісно, вмираючи після ліків, розкладаються і отруюють організм... плюс великі дози ліків. Тому тут сорбенти важливі.
   
 8. galochkamama

  galochkamama New Member

  звісно. це може бути дисбактеріоз. подавайте йогурти - самі зробіть або купіть пробіотики для животика .. після хвороби може бути порушення в животику. у мого старшого так було.