"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    а куди Ви збираєтесь на гімнастику ходити?
    я буду пробувати ще плавання і танці, а як буде потреба то з 5 років і на гімнастику. Я сама туди ходжу вже пів-року нарешті відчула що в мене на спині є м"язи:)))
     
  2. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    може тому що більше сидять ніж хлопці:)
     
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    у нас в Стрию з тим проблеми, вибору великого нема, тобто взагалі вибір відсутній.
    басейну нема взаглі, а гімнастика проста лікувальна раніше була в дитячій поліклініці(за моєї пам"яті)
     
  4. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    А може тому що підбори з 13 років?:suicide:
     
  5. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    моїй тільки 2,9:)
     
  6. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Та то я загалом про ситуацію:cesored:
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    А чи можна носити 3-місячну дитину часто стовпчиком - бо моя по-іншому не хоче, їй треба на вс е дивитись, а головне не стояти на місці, то я зустріла знайому, а вона мене почала лякати, що буду мати проблеми з хребтом від того ношення -:suicide:
     
  8. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    В нас по іншому також на руках не сидів,наразі ніяких проблем не спостерігаємо і ніхто нам такого і не казав.Знаю що якщо носити в кенгуру довший час то для хребта недобре,а на руцях то зовсім по іншому.
     
  9. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    І моя постійно стовпчиком хотіла носитися. Головку покладе на плече, так і засипала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Чи можна з 3-ох місяців???
    Ми свою носили стовпчиком З НАРОДЖЕННЯ. Але не ставили руку під дупку ( ну, ви розумієте, що я маю на увазі ), а ложили на своє плече так, що обидві ручки дитини і грудна клітка були в мене за спиною:lol::lol::lol: ( ото пояснила:shy:). Потім вже навчилися тримати її так лише одною рукою, тобто, на ліве плече положили, лівою рукою притримуємо за спинку, ну а права рука вільна.
    Тому ми скоро почали тримати головку, бо м"язи так тренуються і ніколи не мали проблем з животиком.
     
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Я так Соню майже з народження носила, спинку підтримувала, мені в лікарні педіатр показала як правильно тримати, головне щоб дитинку не садити попкою на руку.
     
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Люди порадьте , я вже так замучилась і малу свою замучила,нам вже 7 місяців,з народження закисало 2 ока до 3 місяців одне прошло інше лишилось,капала,промивали,масаж,вона вже навіть не дає до ока дотронутись,ше трошки закисає,хожу до окулістів,далі капаю,всі говорять про проколювання не хочу я того,розказували як дітей звязують і виганяють батьків,хочу ше якось окуліста нати хорошого,може хтось знає має контакти хорошого дитячого окуліста , скиньте в ПП будь-ласочка,бо я вже зовсім запуталась.
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    пробивати сльозовий канал?
     
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    В нас аналогічно!!! І головку тримав з самого початку. На перших порах притримувала постійно головку, а вже починаючи з другого тримав сам дужже вже міцно і сварився щоб не тримати, бо він не міг нею крутити, щоб все бачити :xaxa:. І то нам в 3 місяці сказали, що дитина дуже розвинута. Так що проблем нема зі "стовпчиком" :)
     
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Ну слава богу, не одна я така:xaxa:
    Голову ми дійсно тримаємо супер, сусідка нам все заздрить, в них Натусі вже 5 місяців, а вона ліниться, я їй і кажу, шо характер в дитини зато спокійніший, лежить в калясці спокійно бавиться, і на руки не прситься:)
    Але про животик ніц доброго не скажу - ми практично самі не какаємо, я постійно шось вигадую - то симбітер, то дуфалак, то печеного яблучка трохи, декілька раз давала по 20 грам нану кисломолочного - той стафілокок нам не в радість:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    в моєї подружки в малого та ж проблема, вона теж не дає пробивати канали, може переросте дитина!!? одна лікарка навіть з горлом це пов"язувала...
     
  17. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    А моя знайома все ж таки пробила канали. Тепер проблем немає.
     
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    а чому не хочете пробивати ? це небезпечно?
     
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Женічка уявіть дитину звязали,мене не беруть в кабінет виганяють,хочу знайти нормального окуліста для консультації.
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    це справді тяжко і страшно.
    бажаю успіхів у пошуках хорошого лікаря!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.