"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Згідна з вами.В нас теж закисали десь до 4міс. і ми не спішили з тим і все пройшло само собою.Ми консультувалися в Чорнобильській (в нас зрачки різного розміру були при народженні)в одного пана він мені видався досить компетентний-відповів на всі запитання досить зрозуміло і не поспішав назначати медикаментозне лікування.Не можу розібрати його лікарського почерку але ніби це Кашок В.О.(позвоніть в реєстратуру 70-22-07).Кінець-кінців походіть по декількох лікарях - це ж ваша дитина і тільки ви вибираєте що для неї краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    В нас закисало одне очко, але так сильно, що мала навіть не могла йоговідкрити. Ми капали "Окацин". Пройшло дуже скоро. Порадьтеся з лікарем на рахунок нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    У моєї доні закисали очка, я капала грудним молочком, і промивала чаєм ромашковим, до 5 разів на день капала і до 5 разів на день промивала ромашкою. Одне застереження - при промиванні протиранні для кожного очкат беріть окрему ватку, тобто однією ваткою два очка обробляти неможна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Дана я промивала ромашкою кожні 2 години і нічого.
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я вже далілася, що мій Петро кашляє. Водила його свекруха жо лікарки, та навиписувала антибіотиків, ми відповідно нічого не давали, а дитині зле. Пішли сьогодні до іншого лікаря. Подивився, пощупав, сказав, що у нас анемія (так, на око, без аналізів :)), а основне, що від кашлю прописав: "виведіть дитині глисти". Ліки всі відмінив, прописав свої. У мене вже руки опускаються, так шкода дитину. Ну добре, від глистів ми профілактику зробимо, бо цілком ймовірно, що в садочку набрався, але сумніваюся, що від того Петро перестане кашляти.
     
  6. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Nata, а скільки часу то триває? може коклюш?

    Ми теж зараз хворіємо. Соплі рікою і кашель, але вже сьогодні якось легше їй. А вередлива стала.... :)
     
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    У мого племінника був сильний кашель, і ніц йому не допомагало, уночі то просто заходилася дитина від того гакання, аж поки не згадала що маю в холодильнику борсуковий жир, розтоплювала на рідко і давала по чайній ложці, заїдав ложечкою цукру/меду, кашель швидко пройшов. Спробуйте і ви, маю надію що допоможе.(борсуковий жир в аптеках продають)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Ех... вчора ми не спали (я i Котя) цiлу нiч!!! Мала горiла, i шмаркала, але не дуже сильно. Хникала кожнi 10 хв - от натуральн кожнi 10 хв. Я взагалi не спала, тримала її в себе на грудях, чухала спинку :sad: Зранку намiряли температуру 37.7 (нашi лiкарi доречi нiчого менше нiж 38 температурою не вважають) теж хникала, поїла, потiм їхала з татом до баби i по дорозi вирвала все. Вже в обiд темп. була нормальна 37. Я не знаю чи то на зуби, бо у нас лiзе 5 жубiв на раз!!!!! Включаючи один клик!!! Чи то клятий садок. Ну не хочеться менi вiрити що за два днi дитина могла захворiти, але може бути. Я така розстроїна що немаю сили вже. Хоч би температурка бiльш не появлялась!
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    А я прийшла щойно з роботи, а доця кашляє. Температури немає, лиш чути, що важко дихає і іноді кашляє сухим. Що робити? Я її натерла, дала проспану ложечку. Що ще можна зробити з метою профілактики кашлю?
     
  10. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    При сухому кашлі потрібно давати дитині багато теплого пиття.Лікар,у якої ми консультуємось, радить ставити теплі компреси на груди.
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Олюнь, треба вияснити відкіля кашель. Може це від закладеного носа і мокроти зтікають на груди, ну і в результаті кашель?
    В такому випадку нічим дуже не зарадиш а ніж тим що потримати дитину в парній трошки (якщо дозволяють умови зробити в ванні таке чудо)

    А ще сухий кашель можна лікувати соком буряка з медом.

    А якщо є то настой бузини дуже добрий на кашель. Надеріть десь бузини і зробіть настойку, або візьміть ягоди і засипте цукром і переваріть як онто чорниці робляться на зиму.

    Надіюсь манюня скоро буде як новенька ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ЯСЯ

    ЯСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    всім доброго дня! прийміть до гурту!
    порадьте мами з досвідом - маленькій місяць, з вушка від ранку виділяється рідина жовтуватого коліру, температура в дитини в межах норми (36,9), що це може бути? в когось таке було з дитинкою?
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Пасує розписати детальніше, якщо Вас цікавить порада.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Не знаю ,що твориться з Мартином.Другий день температурить,доходить до 38.Злегка покашлює,але дуже трошки.Я б подумала,що це простуда.Але вже третій день дуже погано їсть,з"їдає половину від звичної порції,і тільки дам трішки більше ,як відразу бекає,а може і вирвати.Інколи- все ,що перед тим з"їв,а інколи- зовсім трішки.Що це може бути ?:no:
     
  15. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Є клініка "Лазер+" кажуть там дуже добрі офтальмологи, в тому числі і дитячі. Навіть якщо пробивати канал, то може в них людські методи. 224-9-224 вул.Миколайчука,9
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    кашель це не окрема хвороба, щоб його лікувати чи попереджувати
    поява кашлю означає, що легені очищаються від чогось зайвого
    відповідно дитина має прокашлятися, сухий кашель "непродуктивний", бо треба щоб вийшли мокроти
    а яка дія "Проспану"?

    прочитайте, що пише Комаровський про кашель, я стільки всього прочитала, що вже заплуталася в хворобах і їх симптомах
    вище Левандівка давав лінк на його книжку "Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников"
    при кашлі найбільше шкодить тепле суже повітря, добре щоб дитина подихала свіжим повітрям, від нього кашель ніби посилюється, але так організм швидше очищається

    при простуді дитина теж може погано їсти, організм бореться з хворобою і не має сил на перетравлення їжі
    якщо є рвота, то треба давати їжу маленьками порцями
    а взагалі як не хоче, то хай не їсть, головне щоб пив багато
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Кашель не завжди на добре. Моя дитина переважно кашляє сухим кашлем бо має трахеїти, ларингіти і тому подібне. Кашляючи вона тільки ще більше подразнює горло. Тому в таких випадках радять кашлезупиняючи засоби.
     
  18. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    так і є
    ліки від кашлю або послаблюють його, або навпаки допомагають "прокашлятися"
    все залежить від хвороби, мабуть не варто спішити відразу зупиняти кашель, поки невідома причина
    тому я і спитала яку дію має "Проспан"
     
  19. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Вчора їздила до похресника і його братика в гості зі своєю доцею.
    Хлопчики дуже важко кашляють вже понад місяць. Лежали в лікарні, під капельницями, але діагноз "коклюш" не поставили, лікарі сказали що то "вірусний бронхіт".
    Питання: що мені зараз робити з своєю доцею, давати для профілактики якісь ліки??? Дитина щеплена від коклюша, але самі знаєте що то за щеплення...
     
  20. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: "-03" Хворіє дитина. Поради.

    Головна ознака кашлюку - це нічний кашель до блювоти. Перевірити підозри можна здавши аналіз крові з вени на кашлюк.
    Кашлюк, на відміну від інших вірусних дитячих захворювань, не те чим варто перехворіти в дитинстві (як наприклад вітрянка чи краснуха)
    Єдина порада - частіше бувайте на свіжому повітрі, ну і звичайно вітаміни (краще натуральні)
     
Статус теми:
Закрита.