"6 етапів-6 учасниць" - фото процесів

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Ума, 9 Жовтень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Ну ні, де ж я ще так потренуюсь різні хрестики шити, як не на Робінах:girl_haha::ninja:

    От, як і обіцяла, є почин:girl_claping: І не скажеш, що то майбутня мордочка:girl_haha:

    [​IMG][​IMG]
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    ну раз пішла така п"янка ...

    [​IMG] [​IMG]

    там насправді все рівно, фотографія більше показує скільки я вишила, ніж як :)
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    моя частинка
    [​IMG]
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Вчора до 2гої вишивала :) вже підійшла до "улюбленого" кошика з квітами (там просто схема мама-мія - ніц не видно)
    ось результат:
    [​IMG]

    До речі, ота поличка під мисками і сільничками, її невидно (колір екрю), чи повинна вона беком обшиватися, я на схемі не побачила?

    Маріє, ми зможемо зустрітися в неділю чи понедіок? я би Робін взяла Оленчин і ваш віддала :) (сподіваюся, що встигну кошик вишити)
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Покажу-но я вам свого котика:girl_in_dreams:

    [​IMG]

    Я себе зараз не те що черепахою, я себе слимаком почуваю:girl_crazy: Анута, а ваші котики як просуваються? Оленко, Іринко - а де це фото процесів:girl_devil: То я одна така слимакувата:girl_haha: чи є ще хто?
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Мій етапчик Робіна повністю готовий! Щойно з під голочки :) тішуся, що я таки зробила той кошик і справилася зі схемою!!! :) Готова до передачі :) Хочу вже наступний вишивати :)

    [​IMG]

    Хомко, молодець! Я, до речі, теж хотіла питатися як там інші Робіни і робіністки поживають? :)
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Ще я є :) Щось мені туго йде - мабуть, через той стиль вишивання - кожного разу збиваюсь на "рідний"... Ото я вже вишила, Завтра планую засісти на цілий день - бо ті дні паралельно робила ще деяку роботу, то на вишивку лиш відволікалась. Але нічого - нічка довга :) Єдине, що мене тішить - за весь час, що вишиваю тістечка, я жодного разу не відійшла від схеми, і всі хрестики попри незвичку в один бік нахилені :) Правда, є один "чужий", але його я помітила пізніше - так і лишився... Як не скажу, де, то шукати будете довго :) І виворіт покажу :)

    І окремим абзацом виділю бек - я так люблю його шити, дивитися, як з-під голки картинка дістає новий вигляд, а тут його СТІЛЬКИ... я балдю... шкода, що не зазняла до беку і після :)

    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]
     
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Тра-ля-ля, тра-ля-ля, котик-червень уже є:radist::dance: Іринко, приймай)))
    Ось передостанній етап ...............................................................і після шести:girl_crazy:годин беку
    [​IMG] [​IMG]
    Ну і на закуску:girl_haha: - виворіт
    [​IMG]

    П.С. От цікаво, Мері Шеллі сама свої дизайни вишиває?:girl_crazy: Це ж треба ТАКЕ придумувати:girl_crazy:
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Поволі вимальовується котик-жовтень:girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Ірцю, ти така молодець! Та й взагалі дівчата молодці такі, ну просто супер! Такі акуратні процесики, що з лиця, що з вивороту...
    А я зараз якраз фоти готувала до відправки, троха вишила, але дуже мало... з тими проблемами зараз ніц до рук не йде - фотокнижку мало не запорола, реферат недописала і так здала, і ще й недовишивала... а могла вже давно зробити.... отака я вишивальниця забацана :sad:


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Залишилось домалювати мітлу і весь бек:girl_in_dreams: Але ж в тому вінику петітів:suicide:
    [​IMG]
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Ще трошки:

    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    А ось і завершене, з беком :)


    [​IMG] [​IMG]
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Вимальовується горняточко :) Вишивати таку схемку - одне задоволення!

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Оленко, ну ти вмієш заінтригувати:girl_wink: Набираюсь терпіння:girl_in_dreams: АААААА я вже маю другого песика!!!!!:girl_in_love::girl_claping: А як з програмкою, встановила сітку? Бо я такий чайник - допомогти тобі в цьому не змогла:girl_sad:
    А чому ви з Марічкою самі зустрічаєтесь - не хочете нас запросити:girl_wink:?

    Так, для всіх хто чекає в цій гілочці фото, викладаю свій завершений етапчик №2

    Все вишито, але без беку))

    [​IMG]

    З беком, під дивним кутом:girl_crazy:

    [​IMG]

    Вид ззаду))

    [​IMG]

    Вже випраний і з начищеною шерсткою

    [​IMG]

    Ось так тепер виглядає Іринчин календарик

    [​IMG]
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Ще залишилося білим по білому і бек))))))))))


    [​IMG]


    [​IMG]
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    вирішила таки потішити Умцю процесиком ;)
    мій котик сАмий повільний, зате такий красень виходить!

    ось таким він був ще сьогодні вранці
    [​IMG]
    [​IMG]

    а це фото вже кілька хвилин назад (дуже гарно мені в обід пішло)
    [​IMG]
    [​IMG]

    зізнаюсь чесно, після того як нарешті "подружилась" зі схемою почало мені йти легше і почала отримувати задоволення від роботи, точніше почав вимальовуватись результат і душа почала радіти :girl_cool:
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Дівчата :girl_curtsey: :girl_curtsey: :girl_curtsey:

    я вже докінчила робін Анути!!!!!!!!!!! :radist::radist::radist::radist::radist::radist:

    Нарешті!!!!!!!


    Вишивати було одне задоволення, шкода, що так довго тягнула... От тільки не знаю, чи прати мені вишивку??? Ануто, що мені робити? Бо там тканинка розграфлена повністю і маркером - як бути? Мало не забулася і не попрасувала - ото було б))))))


    А то вже готові фото)))))

    Загалом:

    [​IMG]

    Ближче:

    [​IMG]

    Не страштесь - то виворіт :rolleyes:

    [​IMG]

    А то моя коробочка, в якій лежав робін. В ній я тримаю всі поточні роботи))))


    [​IMG]


    От такий процесик))))
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    я вже :)

    отже знимки після мастер-класу цьоці Іри ;)

    [​IMG] [​IMG]

    мені чогось той кремовий не подобається (там де другий ряд зелених елементів). Якийсь він мені брудний і кострубатий із-за тої к-сть "модних" половинчастих хрестиків. Треба буде на денне світло нести дивитись :girl_cray:
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Умцю, я ще встигла на Миколайчика ;)
    ПА-ПАМ!!! Зустрічайте котика-грудня!!!

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    (фотошопити та обрізати зайве вже не маю часу. Вкладаюсь ще в Миколая і йду з великим запізненням вкладати своїх хлопців ;) )

    Всім цьомки!!!
     
Статус теми:
Закрита.