А давайте малювати разом!

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Annjutka, 3 Січень 2016.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    От муляє мені така тема. Дуже хочу малювати. Але не можу пояснити чому - боюся. Хоча колись вже був невеличкий досвід. Довго вагалась чи варто, і от, хочу запропонувати таку ідею.
    Знайшла в неті підбірку цікавих акварельних уроків, сучасних, безкоштовних, і хочу знайти компанію з двох-трьох дівчат аби спробувати разом щось намалювати. Місця спеціального не маю, але в мене вдома досить простору, сподіваюсь проблем не буде з розташуванням. Орієнтуюсь на дві-три години, ну а там як піде.. Думаю якась з субот-неділь підійшла б, але можливо і в будні, то як домовимось.
    Уроки на російський, бо школа московська, в нас такого не знайшла, тому якщо є питання мови, то вже вирішуйте самі мабуть, чи вам то підходить.
    Мого особистого інтересу окрім компанії нема, жодної реклами, тощо. З вас хіба щось до кави-чаю, та необхідні фарби-приладдя. На професіоналів не розраховую, але, мабуть гуаш, або дитячу акварель з кіоску не варто брати..
    Якщо темка не заглохне - будемо говорити докладніше. Дуже сподіваюся що комусь буде цікаво.
    А, і ще, прошу віднестися з розумінням, але з питань безпеки, надам перевагу не новачкам на форумі.
    п.с. от було би добре якби назбиралася компанія, і наступного разу могли би зібратися ще в когось, але то таке, помріяти
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ооо! Я дуже давно хочу спробувати малювати, та якось завжди руки не доходять, чи то, так само, боюсь:) Планувала йти на якісь майстер-класи. Але ідея цікава! Я готова спробувати, лиш би час вкроїти, щоб малюка було з ким залишити!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Супер! Буду рада спробувати щось таке разом.
    Я би теж пішла кудись. Але все шалено дорого, та й якось мені не дуже комфортно, серед тих хто малює краще за мене. Бачила в інтернеті, але не у Львові, що бувають такі здибанки, де народ отак просто малює. Чи то з натури букети-квіточки, чи то щось з фографії. Це так класно! Можна не дуже напрягатися розмовами, включити собі якусь музичку і почуватися вільно. Питання хіба в приміщенні, ну, але втрьох-чотирьох буде не тісно.
     
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я пробувала малювати олівцем. Шукала і читала різні уроки, але то переважно тіки змальовувала зі зразків, сама придумати шось намалювати не могла.:) Фарбами ще хіба в школі малювала, це напевно важче. Але можна було б спробувати. Хоч олівцем простіше, бо можна стерти якщо щось не вийде:) переважно якісь дитячі-мультяшні герої получаються :)
    DSCN8560.JPG
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  5. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Власне там є відео для початківців, де все розжовується. Який має бути папір і чому, який ефект можна отримати в залежності від якостей паперу, пензлів чи фарби. Я хоч і малювала колись в універі, але так докладно нам не пояснювали і я багато чого чую вперше. І ще в процесі малювання розказують як який рух був би краще. Я ще не пробувала так малювати - все відкладаю, але впевнена це буде по силам початківцям.
    Там береться якийсь предмет чи квітка і все в процесі потихеньку малюється "від" і "до" з поясненнями. Тому по факту це, мабуть, і є змальовування. Але ж ніхто не боронить робити по-своєму.
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Ідея цікава.
    Не знаю чи сама долучусь(мені і вдома файно малюється), та все може бути:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:.
    Малювати чим вже маєте?
    Я маю гуаш зі старих запасів. Російська грр, хороша. Нормальної НЕ російської не знаходжу. Профі кажуть купляти на амазоні. Ще доюзую старі запаси, то наразі не замовляла.
    Останніми днями бавлюсь акварельними олівцями Фабер Кастл і ч/б набором кохінорів. Хороші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Мене завжди вабила власне акварель, тому шукала саме таку тему. Саме ці уроки з аквареллю, але можна було б пошукати і щось інше, та я вирішила зупинитись на акварелі. Фарби маю давно це Пітерська, здається Білі Ночі - купляла ще на Вернісажі. Вона досить доступна і годиться для професійного використання. З пензликами важче. Я купляла колись перші ліпші, але зараз є інтернет і все набагато доступніше, цікавіше і різноманітніше ніж я думала. Особливо інформація. Пензлів поки не маю хороших, а ті що були, тепер у доні у використанні, тому набираюся інфи і йду у магазин на Левицького, здається.
    Неросійськи фарби можна пошукати якісь з Європи, по арт магазинах в інтернеті, але треба трішки досвіду в тому. Я поки зупинилась на тому що є доступне і задовільної якості. От ще питання паперу відкрите. Це досить важлива штука як виявилося, бо те що продається в Ашані як акварельний папір - це хіба дітям. Я не знала того і кожного разу було неприємністю дивитися як акварельний малюнок підсихав і ставав тьмяним і блідим. А справа як виявилося в папері поганої якості.. І ще я ніколи не чула що акварель буває не тільки в кюветах а ще й в тюбіках та рідка в баночках. Це ж як зручно витиснути з тюбіка та розвести скільки треба ніж розмочувати весь час ту кювету.. Ну, я поки набираюсь теорії, тим більше тюбики мені найближчим часом не світять
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    То ви про Художник біля Стрийського?
    Я там і закупляюся)).
    Про папір теж у них можете попитати. Я для гуаші часто їх акварельний брала.
     
  9. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Чоловік підказує що це К.Левицького - бічна І.Франка, і неподалік ще вул. Кн.Романа. Не памятаю назви магазину.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    під 4 номером - Центр паперу))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Поділюсь своїм досвідом...з мене художниця ніяка! (В школі не любила уроки малювання), але недавно захотілось малювати капец)) і я почала з картини по номерам)дуже сподобалось...скоро планую ще якусь купити (так хочу триптих ммм....)) uploadfromtaptalk1451901775970.jpg фото з телефона і без рамки))
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 1
  12. rose

    rose Member

    І я не художниця, але так хочу спробувати по номерах взяти картину, тільки ніяк підібрати не можу, в пошуку для душі. Про триптих також мрію... Важко їх малювати?
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    а де дивились-підбирали? Я поки на аматорі знайшла непогані варіанти, але трохи боюся братись...
     
  14. rose

    rose Member

    Я з Ідейки дивилась, але ще не визначилась
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    І я дуже мрію малювати, хоча ніколи до цього не мала ніякого таланту)Був період, коли купила собі кілька полотен і навіть фарби і щось творила таке трохи дитяче)) Я б із задоволенням пішла на якісь курси малювання, якби був час. А от ці картинки в цифрах - це супер, навіть не знала, що такі є. Але які вони виходять в реальності? Чи не занадто складно?Чи вистачає тої фарби, що йде в комплекті?
     
  16. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Щось всі мріють, а по факту жодна людина не сказала - давайте почнемо..
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я точно знаю, що не хотіла б малювати в групі) Для мене це такий трохи медитативний процес. А от для реалізації мрій бракує елементарних знань, яка фарба краща, як правильно кісточку тримати і тд) Але, завдяки цій темці дізналася про картини в цифрах, думаю, з них і почну))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Я малюю й далі коли хочу).
    Не можу зараз виділити собі час на групове малювання(ледве на всі проекти вистарчає).
    А Вам- успіхів у пошуку однодумців!
     
  19. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Справа в тім, що ця тема створена власне для пошуку однодумців та бажаючих, а не для обговорення "як добре малювати самому" чи гляньте як я вмію. Вибачте.
     
  20. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    а я таки почала :) Знайшла через фейсбук студію "Біла барва" і вже вчора була на першому занятті. Мене манить олія, грубі мазки і об"єм. З першого заняття ще не зрозуміла що як і до чого, ал е "творити", чи то "витворяти":girl_crazy: я вже почала. Якщо цікавить-стукайте в ПП, можемо разом ходити, або просто списатися-поділитися досвідом ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1