А я була на виставі :)

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Кольорова, 7 Квітень 2010.

  1. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    А ми нині з Грильяжкою були на прогоні вистави "Полліанна" (у театрі ім. Марії Заньковецької) - свіжоспечену виставочку подивилися - ще до прем'єри, во! :girl_cool: Класна вистава - добра, позитивна, повчальна. Є про що подумати. Режисер - Богдан Ревкевич. Раджу :)
     
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Так вистава дійсно суперова, гарна, добра, філософська, ніжна, на неї можна піти навіть з трішки старшими дітками
     
  3. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Дякую.буду старатися теж сходити.
     
  4. Indi

    Indi New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    дочка ходила (10 років) на виставу "Полліанна" одержала море приємних вражень!!!!
     
  5. highh

    highh New Member

    Вистава театру "Намір" "Годинник скаже:"Бувай!"

    "що б ти робив сьогодні,знаючи,що твого завтра не буде?"...(Іра Задорожна)

    25 травня
    26 травня

    Муніципальний театр (Городоцька,36)

    початок о 19.00

    квитки в касах театру
    вартість-20 гривень

    це називають найбільшим нашим успіхом.
    це те, що не матиме кінця.

    те, що завжди буде стосуватись кожного.
    Life will never be the same again.

    НЕ ПРОПУСТІТЬ ОСТАННІ ДВІ ВИСТАВИ!
     
    Останнє редагування модератором: 22 Червень 2010
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А я була вчора на виставі франківського театру -"Дуже проста історія"-повний зал і величезне задоволення, вистава на сучасний лад, з чудовою грою акторів, світлом, музикою та костюмами. На нинішню "Солодку Дарусю" всі квитки було продано, кажуть вистава бомба нині Кольорова пішла, завтра розкаже.
     
  7. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Дивилася "Солодку Дарусю"..... не у Львові......враженя дуже хороші, правда в залі діти були, вони всього не розуміли (мені здається вистава не для дітей) і трошки мішали.....гра акторів просто вражаюча......Вистава патріотична, про післявоєнні часи 46-53 роки, сталінський режим, про бандерів, про долю людей, і зокрема про одну сім’ю.....Раджу переглянути...не пожалієте.....
     
  8. Snigunka

    Snigunka New Member

    Класична музика, театри

    Я дуже люблю відвідувати оперний театр, філармнію і цікавитись музичними подіями які відбуваються у нашму місті і за його межами! яке ваше ставлення чи сприйняття опер, балетів, драматичних та комічних вистав?:girl_smile:
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Класична музика, театри.

    я сама академічний музикант,тому люблю то і в тому живу. Інше діло, що не часто є бажання йти в нашу оперу,чи у філармонію,бо знаю рівень тих оркестрів з середини.Але коли приїжджає визначна людина до нашого міста, не пропускаю таких подій. Шкода лише,що на Кремера не потрапила цього року.Співаков як приїжджає, завжди ходжу. Це зовсім інший рівень виконавства.Його оркестр-Віртуози Москви-то бомба!!!Оце рівень-як у нас серед музикантів кажуть. ;)
    І до речі, ми колись як бідні студенти та учні(я буцла ще ученицею) не мали за що брати квитки, то Співаков сказав. що не почне концерт,поки не впустять усіх учнів і студентів муз.закладів. А на цншому конццерті взагалі для учнів нашої десятирічки поставили на сцені лавочки за оркестром і діти там могли отак бути поряд біля таких людей,слухати концерт,набиратися досвіду. Ото людина!!!!!!!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=y-sr8Mfp4gs
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2010
  10. Snigunka

    Snigunka New Member

    Відповідь: Класична музика, театри

    я чула про це)) я нажаль не потрапила на концерт Співакова, але наступного разу не пропущу можливості)) я також не дуже люблю рівень нашої опери, оркестр- лажовий(особливо духовики) співаки взагалі майже всі пенсіонери.... Декорації мені подобаються)))
     
  11. antique

    antique Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А хтось ходив у Курбаса на "Ma-na-hat-ta"?:girl_smile: Стільки вже місяців хочу на неї потрапити:girl_tender:...
    В Курбаса вже бачила "Забави для Фауста", "Хвала Еросу", "Чекаючи на Годо", "На площі театральній", "Амнезія або маленькі подружні злочини"(раджу всім закоханим, повчально!), "Сад нетанучих скульптур".
     
  12. natamalin

    natamalin New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Планую на вихідні побувати у Львові, це моя давнішня мрія! Будь-ласка порадьте хорошу виставу або театр. Дякую.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    можна в оперний театр.В суботу буде опера "Севільський цирульник" Д.Росссіні.в неділю опера "Іоланта" Чайковського. А ще можете до нас на концерт прийти :dance:
    музика буде дуже гарна.Франц Ксавер Моцарт-це син відомого Вольфганга Амадея Моцарта.його дуже ніжна,романтична,але водночас трохи моцартівська.
     
  14. natamalin

    natamalin New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Vittoriya, щиро дякую за Вашу відповідь і запрошення! Мені дуже-дуже-дуже шкода, що я пропустила такий чудовий концерт, бо ми з чоловіком дісталися до Львова тільки у неділю ввечері, вже о шостій. Та все ж ми потрапили до театру Леся Курбаса (на наше щастя лишилися останні 2 квитки - невикуплена бронь!). Давали саме Ma-na-hat-ta.
    У цій постановці на мене найбільше враження справила розкішна й витончена нелінійність сюжетної лінії. То наче клаптики у печворку, зібрані на живу нитку - все ходить ходором і ледь тримається купи. Мені дуже сподобалися виконавці другого плану - друзяки-білки. Дженифер також була чарівною, на жаль у програмці не позначено, хто виконує роль, тому я не можу назвати ім'я актриси.
     
  15. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Була вчора на виставі про куртизанку "Дама з камеліями" у театрі Заньковецької.Мені сподобалось, чоловіку трошки було за довго вистава тривалістю більше 3 год.)Люблю театр, скільки позитивних емоцій))))
     
  16. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Вистава "Криза" і "Сватання на Гончарівці" в театрі ім.Заньковецької - шикарні вистави. Я б сходила ще раз.:kiss:
     
  17. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    підтримую дуже цікава, чула про неї хороші відгуки від всіх хто був а от
    мені трошки було нуднувато правда була ще минулого року і в оперному
     
  18. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А хто був на виставі "Три товариша" у театрі Заньковецької. Я Ремарка обожнюю, а як сама вистава? Бо хотіла 30 листопада чоловіка затягнути :)
     
  19. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    не була але кажуть, що вартує піти.

    Була в п*ятницю на "Один з нас" театру "З вулиці на сцену" - така незвичайна вистава, про байдужість суспільства. Тривала годину але сюжет активний і наповнений. Лише проблема. що квитки були без місць тому тре було забігати першим аби сісти гарно :sad:
     
  20. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А де цей театр знаходиться?