А я була на виставі :)

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Кольорова, 7 Квітень 2010.

1. flame

flame невгамовний експериментатор

Була сьогодні на "Труффальдіно із Бергамо" в Заньковецької. Давно такого задоволення не отримувала:girl_yes: - веселий мюзікл, чудова гра акторів, гарні декорації, запальна музика:girl_tender:. Настрій піднявся на кілька днів:girl_yes2:. Ну і так, як казала @сніжна , Назарій Московець - "зе бест", рве публіку на раз два:girl_crazy:. І він мені дуже нра:girl_blush2:. З середини 2 дії і до фіналу весь зал заливався сміхом і вищав від задоволеня:clapping::clapping::clapping:. Ніби все банально, але зіграно на "відмінно і тищу +++++"

• Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Nica

Nica Well-Known Member

Якось так вийшло, що ми з одногрупницями зачастили до Заньковецької, чим дуже тішусь! Отож, наразі, були на трьох виставах!
    "Криза"- живіт болів вже від сміху! Молоді того не зрозуміти, а от кому за..., просто фантастика.
    "Безодня"- важко, сильно, душевно, пробирало до сліз!
    "Труффальдіно із Бергамо"- як би то коректно сказати... ніяк, ледве дочекалися антракту, на другу дію не пішли. Розумію, що всі ми різні і уподобання, відповідно, теж. Тут просто враження трьох коліжанок))).

3. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

@Nica, просто -
    і в нас
    тому таки кожному віку своє. Мене он "Диво-квітка" не вразила...

4. AnnaMaryn

AnnaMaryn Member

А мені чомусь здається, що актори Заньковецької переграють дуже( а часом геть не дотягують, просто ніби "пижаться"( Скажіть, бувало у вас таке враження? Чи то я просто упереджено ставлюся до театру? Дякую)

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. olenaruda

olenaruda New Member

Дуже люблю театр Заньковецької, гра акторів просто чудова. Можливо інколи трохи і переграють, в комедіях ,наприклад, але ж це і комедії ))) та в загальному особисто мені їх гра подобається.

6. Kerzenlicht

Kerzenlicht Well-Known Member

Чи ходив хтось на Сестри Річинські на малій сцені? І як Вам?
    Маю квитки на пт, аж цікаво, як той романище у 1,5 год. виставу втиснули...

• Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

@Kerzenlicht , напишіть потім свої враження
    Дуже цікаво .

8. Black Sheep

Black Sheep New Member

Ви не самотні в цьому . Мені після чергової вистави стало якось прісно і не цікаво,вже почала думати що очерствіла.Але таки ні:) подивитись виставу київських акторів і "такі да" Зінковецькоі трохи занудно.
    П.с.то тільки моє особисте враження.

9. flame

flame невгамовний експериментатор

Не зовсім про виставу. Були мої коліжанки в середу в Заньковецької на "Ханума" Ремонт триває. Крісла в партері змінили на нові до 10 ряду, далі - а-ля офісні. Пахне свіжою фарбою. Для "реагуючих" - проблематично висидіти 2 години. Підреставрували оркестрову яму. Одні казали, що поганий звук, інші - добре чули.
    "Ханума" - цікаво і весело. Вартує уваги.

• Подобається Подобається x 2
  10. Dominika

Dominika Well-Known Member

Цікаво було б почути відгуки про вистави "Чоловік моєї дружини " і "Небилиці про Івана"...Ходив хтось?

11. Kerzenlicht

дуже рекомендую. Кумедно і пізнавально.

щойно побачила, що не відповіла...
    Це фрагменти роману. Але цілісне враження складають (чоловік не читав, а підтвердив; бо я читала). Актори - студенти, режисер - Литвиненко. Полонізми-архаїзми разом із сучасною музикою - цікаво виглядає.

А в суботу була в театрі Лесі на "Любов )". Якщо б це був мій перший у житті візит до театру, то я більш ніколи б у театр не пішла. Жах просто. Ледве висиділа. Чи то я не прихильник авангардного театру, чи то таки не фонтан... Актори грали гарно, та задум - жах.
    То всі вистави у тому театрі на такий кшталт?

Останнє редагування: 22 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. бетменша

бетменша Well-Known Member

а мені ця вистава сподобалась) навіть ще б раз сходила) Там не всі такі, але теж не такого плану, як в Заньковецької

13. Kerzenlicht

@бетменша , скажіть, які саме власне такого плану, щоб не напоротися) може, друга спроба на щось трохи інше буде вдаліша.

14. бетменша

бетменша Well-Known Member

такого ж плану там на малій сцені "Перетворення" за Кафкою. Це одного режисера творіння

• Інформативно Інформативно x 1
  15. TUCR

TUCR Well-Known Member

Ми з малою ходили на виставу "Ханума" в Занковецьку, мала 8 років казала що не хоче іти на дорослу виставу, але я її вмовила і не пожаліла, вистава супер веселенька, і гра акторів мені до вподоби.